Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

mrazitkova

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Ghost Lector 7700 TEST

já to kolo mám. sice v jiné a myslím že i v hezčí barvě a super. ne že se na něm fajn jezdí ale upoutá pozornost lidí kolem a to docela dost.vyměnila jsem kola a řídítka a váha šla zase o trošku dolů.když vyměním sedlovku a sedlo tak se dostanu ještě o dost dolů.protože tyhle dvě věci když si to člověk potěžká tak vykulí oči jak je to šíleně těžké :) ale jinak kolo se mi líbí. a osazení komplet XT je super. Můžu doporučit.

  1. na tento komentář reaguje Fogl — #6
18.08.2012 08:58:01
Šulcová a Kulhavý si na Šele vyjeli třetí maratonské tituly

odpověď na Standa Hejduk — #20 přesně. Šulcová a Kulhavý.a pokud někdo trénuje na mistrovství republiky, tak by měl znát i pravidla!!!

06.05.2012 21:54:25
Toyota Dolák MTB Team 2012

odpověď na Lenka Hartlová — #45 Leni. Pozdravuj Kaju odemne a od Peta a hlavně ať je brzo v pohodě.

Bohužel LIDI jsou fakt hnusky když dokažou napsat něco co poškodí jméno jiných a hlavně se ještě nestydí to napsat tam, kde se skoro všichni znají.. Hnus

15.04.2012 22:17:59

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744