Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Babaja

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Otestovali jsme: nový motor Shimano Steps E7000

odpověď na germano — #3 Škoda, že ty podrobnosti nebyly zmíněny v tom testu. Třeba že, v balíku se jel šrot,.Není se co divit, že se jelo 35km/h. Vždyť špici táhl Hermelín. Bylo to drapák na drapák, špunty hučely po asfaltu, že nebylo slišet lapání po dechu a místama došlo i na terezín, protože občas fučel bočák. Není se co divit, že někteří odpadli z háku....

PS: berte to prosím s velkou nadsázkou a užijte si pěkný podzim na bajku.

09.11.2018 21:28:14
Otestovali jsme: nový motor Shimano Steps E7000

Na trial e-biku po rovině bez pomoci pořád 35km/h?! Ha, ha, ha :-) To jsem schopen tak, tak podržet na žiletce za příznivých podmínek. Ale na e-bajku, to mě teda hlava nebere. Asi slušnej oddíl, ti testeři z MTBS :-)

  1. na tento komentář reaguje germano — #3
09.11.2018 06:37:38
Na evropský šampionát cyklokrosařů v Nizozemsku odjíždí 21 Čechů

A výsledky se budou někdy :-)

05.11.2018 05:47:40
Tým GAPP System - Cabtech nově sedlá Cannondale

odpověď na jan.strakos — #1 V první desítce a ve svěťáku :-) Jediná naše bajkerka, která na to kdy měla zajíždět desítku a možná ještě má, je Katka. Jinak souhlasím, že na ženský XC v rámci svěťáku se dalo dívat. Tam se oproti mužům "netaktizuje" a mele se to od začátku, do konce. A technika holkám taky jde!!!

Ps: a hlavně je to bez AC/DC :-) Bajku zdar.

02.11.2018 10:23:01
Závěr sezony Stoškovi sedí, vyhrál ČT Author Cup

Podle fotek to musel být pro ty "bajkery" sakra zážitek na celý život :-) Bych se vůbec nebál na té trati uspořádat mistrák v maratonu!!!

15.10.2018 06:15:30

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744