Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Babaja

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
TEST: Leggero Enso 

odpověď na janmestak — #2 Tak Qeridoo a Tuhle jsou na tom v tomto směru dost bledě. Aspoň já nic nenašel. A tak tuním doma. Ale zatím se moc nedaří :-)

16.06.2019 22:07:01
TEST: Leggero Enso 

K tomu testu bych dodal jednu podstatnou a důležitou věc! Všeobecně, v létě ta bouda funguje jako pařeniště. Když se oddělá čelní igelit a a jede se jen se síťkou, tak prach a bordel lítá od zadního kola přímo do vozíku, síťka to nepobere a to malý škvrňe je pěkně kropenatý. To výrobci nemají vůbec vychytaný.

  1. na tento komentář reaguje janmestak — #2
15.06.2019 18:14:04
Jaroslav Kulhavý třetí ve Slovenském poháru XCO

odpověď na panzdenda — #2 To udělal už o vékendu, že nejel v Peci. Asi velká konkurence :-)

13.05.2019 19:26:41
Na SP Albstadtu proběhne premiéra závodu e-biků

A já už zde vydím ten report a v něm to, jak to byl úžasný závod, jaký ty mopedy mají přínos pro cyklistiku a že je v tom potenciál a budoucnost :-)

  1. na tento komentář reaguje rotik — #5
13.05.2019 08:04:26
Jarní klasika po dvacáté: Author Šela Marathon

Jj, dobrej maraton. Jel jsem ho devětkrát v řade.Zažil jsem starty z Týmu nad Bečvou. Bývala jen dlouhá trať. To byly časy. A když kolikrát před závodem pořádně zapršelo, to byla bajkovačka :-) Spávali jsme ve stanech pod hradem. Super vékendová akce.

  1. na tento komentář reaguje LH62 — #2
25.04.2019 21:17:56

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744