Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Babaja

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Mitas Monarch - lepší časy u Mitasu?

odpověď na Honza S. — #2 Maxxis jezdím na grevlu, xc a fat bajku a nejsou s nimi problémy. Gervl a xc s mlíkem. A vše drží.

01.12.2021 22:05:48
Jak, kde a s kým strávili čeští profesionální bikeři posezónní čas?

odpověď na tntbiker — #7 Stačí se podívat na poslední test. Podle všeho na tom bajku borec nepolítal ani hodinu. Bajk vyndal z krabice, nasadil kola, srovnal rodla, nafotil někde v parku, opsal specifikaci z netu a šmitec. A když se slušně zaptám, kolik "hodin" a v jaké lokalitě na tom bajku tester polítal, tak se raději zapírá. A pak se zde můžeme bavit o úrovni MTBS a jen chválit, že :-)

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #11
24.11.2021 11:31:54
TEST: Canyon Lux Trail CF 7

Tak tester asi neustále testuje. V tom případě smekám a těším se na konečný numero :-)

23.11.2021 12:18:45
TEST: Canyon Lux Trail CF 7

Zajímalo by mě, kolik hodin tester na tom bajku najezdil a v jaké lokalitě? Děkuji.

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #2
19.11.2021 19:41:41
Mucky Nutz přitvrzuje své blatníky

Ty "blatníky" jsou jen na parádu -:) Při závodech za morka, se zanáší blatem. Je tam málo místa. Pak se netočí přední kolo a nejde s tím jet dole kopcem. A za sucha to nedává smysl vůbec.

03.11.2021 11:25:43

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744