Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

leszczynski

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Kulhavý: Porazit Schurtera je dobrá motivace na příští rok

Kde jsou všichni ti kritici Kulhavého? Po každém jeho neúspěšném závodě tady bylo X negativních komentářů, jak je hrozný závodník. Pro mě vždy byl a je profesionál, co umí. Jaro, díky za super závod!

  1. na tento komentář reaguje jemen01 — #5
10.09.2017 09:15:34
Schurter neporažen ani v Albstadtu! Škarnitzl zajel top ten!

odpověď na bloodsnake — #1

S naraženýma žebrama a bolestivým dýcháním se dost blbě jede svěťák.

  1. na tento komentář reaguje bloodsnake — #3
29.05.2017 08:36:12
Výsledky olympijského závodu mužů XCO

odpověď na Cigiho Miška — #5 Cink ani Kulhec se nebojí své cíle před startem říct nahlas. Navíc, mezi nimi je oproti Vám, v disciplíně zvané XCO, propastný rozdíl!!! Kulhavý už ani nic dokazovat nemusí a může si říkat své názory tak, jak se ho na to média ptají. Je to světový šampión a olympijský vítěz. Možná byste se měl podívat na seznam jeho výsledků a méně vyvozovat závěry z toho, co novináři servírují.

27.08.2016 14:49:03
Reprezentanti zahájili závěrečné přípravy v dějišti MS

odpověď na vr40 — #1 Máš se sebou zřejmě nějaký problém. Snaž se na něm zapracovat.

  1. na tento komentář reaguje vr40 — #5
16.06.2016 05:30:06
Co možná nevíte.... aneb střípky z Albstadtu

odpověď na Grungi — #7 Grungi, tvoje rozhořčení chápu. Ale nic není černobílé a nikdo z nás není stroj. Přijde nemoc nebo jiná zákeřná zdravotní komplikace a můžeš být mistr čehokoliv, a nepomůže ti to. Sám píšeš, že formu přes zimu nedokážeš udržet, ale podivuješ se nad výkonností jiných. Navíc ani nevíš, jak se píše slovo mistryně. Vtipné!

  1. na tento komentář reaguje jemen01 — #9
27.05.2016 02:08:58

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744