Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

viktor.stosek.1

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Alltraining Cycling Academy - tréninkový rádce rychlosti a dynamické síly

Před zimou ideální návod na trénink :D:D

  1. na tento komentář reaguje Pajan — #3
20.10.2019 08:37:54
Martin Stošek je o berlích. MS XCM jel s vymknutým kotníkem!

odpověď na zirecek — #1 Máte pravdu,výron je následek vymknutí(subluxace,luxace kloubu),kdy dojde k poranění okolních tkání kloubu-pouzdra,vazů a cév,následkem čehož je jejich poškození a otok.Takže nejdříve vymknutí a potom výron.S vyhozeným kotníkem by to opravdu nedal.Ale berte to oba jako vysvětlení,stejně to bolí jako blázen.

  1. na tento komentář reaguje germano — #5
26.09.2019 14:11:00

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744