Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

jury

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Samurajským mečem proti defektům - Sahmurai Sword

Tento článek je pěkná reklama, sám vozím podobnou věc v autě, už jsem si taky "stihl" opravit defekt na kole od auta a dofoukat, byla to spíš náhoda, že jsem si všiml, že pneumatika je poloprázdná. Ale u bezdušového pláště na kole a nechytnete defekt hned na začátku, neucpe vám tu díru mléko a utrhne se patka pláště, vzduch je pryč co by dup. Není šance nafouknout, možno bombička by to dala, ale na závodech nevím. Trochu adrenalin

  1. na tento komentář reaguje saddam — #2
21.12.2016 21:09:41

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum
Dosud žádné příspěvky.

redakční systém | ISSN 1803-5744