Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

stenes

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
S Ondrou Cinkem na trati mistrovství světa

A Nesvadba nejede ? Nebo jeho závod je na programu jindy.

05.09.2014 13:08:29
Kryštof Bogar pátý v kvalifikaci, sní o finále

odpověď na Martin Bali-Jenčík — #3 Někdo ho určitě přihlásit zapomněl, jak hezky se to dá také nazvat - administrativní chyba - pro Nesvadbiče téměř tragédie, jistě, stanou se i horší věci.

23.05.2014 18:32:05
Pavel Boudný obhájil vítězství Author Šela Marathonu

Dobré odpoledne,

díky za Vaše rychlé informace, pouze by byla vhodná větší pozornost při zadávání časů jednotlivých závodníků. Občas se Vám tam vloudí "chybička". Např. Nesvadba dnes nedojel se ztrátou 10 minut 48 s., ale pouze 48 s.

  1. na tento komentář reaguje germano — #2
03.05.2014 16:49:58

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744