Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

frenky

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Matouš Ulman přišel o obě závodní kola

Chci okomentovat přemýšlení teamu Česká spořitelna. Proč si team dopředu nezjistí zdali si můžou závodníci dát kola na pokoj. Pokud se někde konají závody tak každý i obyčejný závodník, který si na kolo musí vydělat ví, že na uvedeném místě se pohybují skupinky zlodějů a řeší jak se na to připraví. Já jsem si nedávno na takovéto situace pořídil kvalitní zámky od společnosti Abus, abych mohl svá kola zamknout ve svém vozidle. Myslím si, že pro někoho kdo má cykloprodejnu a vede team to není problém si něco takového pořídit. Každé vozidlo má kovová oka případně jiné kovové součásti, ke kterým se kola dají zamknout a tím případným zlodějům ztížím práci a nebo je úplně odradím. Za další je třeba mít kola ve vozidle něčím přikrytá, pokud zloděj nevidí značku tak do vozidla ve většině případů neleze. Na závodech jsou zloději znalí značkám a cenám těchto kol a berou jen to co se dá dobře zpeněžit a z čeho budou mít hodně peněz. Toto každého naštve, když se někdo podívá na jeho kolo a budu držet palce aby se kola našla.

13.05.2019 08:51:50
Bikemaraton Drásal nabídne novou trasu: 175 km

Konečně pořádně dlouhej závod. Doufám, že se časem přidají i ostatní pořadatelé a třeba dojde k obnově zrušených dlouhých závodů.

  1. na tento komentář reaguje jirka88 — #5
07.05.2014 15:34:13

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744