Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

wlastan

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Aktualizace: Olympijské souboje Čechů přehledně

Olympijská nominace by měla být na základě rankingu UCI, nebo na základě nominačních závodů. U mužů to tak bezpochyby je. Kulhavý je pátý a Cink čtrnáctý v rankingu, mají právem místo jisté. O ostatních se rozhodne v nominačních závodech.

Ženy? Pokud by jsme to vzaly podle rankingu, nejlépe na tom je Štepánová(48) s 594 body, pak Škarnitzlová(82) s 355 body a pak teprve Nash(103) s 291 body. Kateřina Nash má navíc body pouze ze zámořských závodů. Snaha o vyjíždění bodů je mnohem vyšší u Škarnitzlové a Štěpánové i díky tomu, že objíždí více závodů SP,HC a C1 a to jak v Evropě,tak v USA a Kanadě. Jelikož ani jedna závodnice není v top20, měly by mezi sebou bojovat v nominačních závodech všechny!

Nash by neměla mít takovou výhodu jistého startu jako Kulhavý a Cink, protože prostě takovou pozici nemá.

Proč to tak je? Je jisté, že 2 místa pro ženy nebudou. Zapletal se nominací Nash podle mého názoru vyhnul tomu, aby musel spolupracovat s dvojicí Štepánová/Oplt, od kterých je neustále (podle mě oprávněně) kritizován. Pravě Karla by totiž byla největší konkurentkou Katky v boji o Rio...

07.04.2016 11:36:58
Konečně! Jásal v cíli Pražských schodů vítěz Kristián Hynek

Padalo to i minuly rok... Joo kdyz je nekdo nepoucitelnej,voditko samozrejme tenhle problem odstrani

20.05.2015 07:25:49
Týmový double České spořitelny na KPŽ v Hustopečích

Loni nejlepsi junior Jan Rajchart, 8.misto....Co tam dela,vzdyt se jede HC v Heubachu a U23 maji vlastni zavod...Dalsi ukazka jak zkurvit nadejneho zavodaka na KPZ!

  1. na tento komentář reaguje VencaS — #3
03.05.2015 10:17:54
Kulhavý a Wloszczowska vyhráli úvodní díl ČP v Teplicích

Spatne vysledky: 6.Konwa, 7.Novak, 8. Paprstka. Proc zde vypisujete 7 lidi? Tak bud jen 5 jako u ostatnich kategorii, nebo rovnou topten,ne?!

19.04.2015 12:42:34
Okruh jsem měl vrytý pod kůží, říká po MS Michael Boroš

Nejvetsi vasne proti mladakum, kteri se zaslouzene nominovali na MS roznasi dedek Hekele, ktery nemuze prenest pres srdce, ze se po vybornem 6.miste nenominoval na MS a ted vse kritizuje... ;-)

06.02.2015 09:55:55

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744