Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

cimpr

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Trutnov Trails ve vlastní šťávě

Je třeba říct, že návštěvník by neměl čekat traily jaké jsou pod Smrkem. Místy to totiž vypadá, že trail zůstal spíš v myslích autorů. Na druhou stranu je otázkou, jestli hned budovat dálnice? Myslím, že ideál je někde mezi. Trutnovské traily jsou na můj vkus moc trialové a surové. Rád bych se tam svezl po nějaké rychlé flow stezce po svážnici. Každopádně držím autorům palce ať jim nadšení vydrží co nejdéle. Ještě přidám tip na jeden bezvadnej trail v Babiččině údolí. Začíná na parkovišti u plotu ovocnýho sadu v Ratibořicích u Zámku a vede do Skalice.

04.08.2015 23:24:10
TEST: Maxbike EVBike

odpověď na xtrail — #3 Vycházeli ze svýho pocitu, nevidím v tom problém. Motor srovnali s Boschem a vyšel z toho dobře, což je pro mě celkem cenná informace. Ikdyž dole někdo kontruje opačně. V zahraničí je tenhle motor celkem hit. Ten torzní snímač se dá myslím k Bafangu dodatečně přimontovat. 500W není nejvyšší model, prodává se i 750W. Místo toho nevzhlednýho převodníku se dá koupit na ebay náhrada.

Tady je české fórum:

http://www.nakole.cz/diskuse/18022-stredovy-pohon-bafang-bbs-02-750w.html

05.10.2014 21:24:37

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744