Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

sofort

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Jaroslav Kulhavý vyhrál závod šampionů ve slumu

odpověď na pan Nakata — #1 Ty naděláš, normální překlep. Mělo tam být "ve slámě":-) Až to tu bude placené, tak to bude správně. Co bys chtěl zadarmo?!

http://cs.wikipedia.org/wiki/Slum

13.03.2015 13:01:09
Pozvánka na poslední chvíli: Števková na Cape Epic

Tato věta je opravdová perla:-)

"Team již tradičně jezdí na velopláštích Rubena/Mitas, a proto nás pořadatelé kontaktovali s žádostí o pomoc, protože v týmu onemocněla jedna ze závodnic"

Onemocněla jedna ze závodnic, protože jezdí na pláštích Rubena/Mitas? :-)

12.03.2015 22:31:33
TEST: 4Ever E-Sword 1

odpověď na Vojta — #17 OK? pravopis jsme si vysvětlili. Tady to je tedy normální a je třeba chyby respektovat:-) Ale už se tím nezabývejme. A máš také, milý Vojto, názor na zdejší "nezávislé" testy kol od lidí, kteří z jejich prodeje ve vlastní prodejně profitují? Myslím samozřejmě testy kol které MTBS současně prodává ve svém eshopu Expressbike.

  1. na tento komentář reaguje Vojta — #19
10.03.2015 13:39:56
TEST: 4Ever E-Sword 1

odpověď na petan — #15 Vážený pane, právě jste jednomu ze svých čtenářů, který vám také dělá přístupy, vysvětlil, že je debil. Ale to mi nevadí. Vy jste jediný majitel média na světě, který obhajuje pravopisné chyby ve svých článcích:-) Ale nechme chyby být, ty vy stejně nezvládnete. Osobně vidím jako daleko závažnější, že tu "testujete" kola značek, které sami nabízíte a prodáváte ve svém e-shopu Expressbike, na který i tady máte odkaz (Giant, Cannondale, Superior, GT...). Dokonce tam píšete, že jste předním dodavatelem některých značek. Měli byste být asi nezávislí, ale přitom jste s některými značkami obchodně propojeni. I různé odkazy na Expressbike, loga a reklamy směřují zpět na vaše různé stránky, které provozujete. To mi připadá jako dost zvláštní. Opravdu mám těmto testům věřit, když je zřejmě ve vašem zájmu jejich prodej ve vašem obchodě? Můžete mi prosím na toto odpovědět? Že neumím počítat do pěti jsem se od vás již dozvěděl a tak bych dostal od vás ještě tuto informaci ohledně případné závislosti některých testů na vaši e-shopovou prodejnu. Děkuji.

10.03.2015 07:50:24
TEST: 4Ever E-Sword 1

Tak jo, máte pravdu, souhlasím. Řeknu své ratolesti, ať řekne učitelce ve škole při hodině ČJ že je kráva, proč je učí pravopis, že dnes už nikoho pravopis nezajímá a že i internetový časopis může klidně psát pologramotný, protože je úplně jedno jak to napíše, že to lidi stejně budou číst. A taky ať se jí zeptá, jestli při opravě sešitů češtinářka onanuje nad pravopisnými chybami žáků...což je ve smyslu zdejšího příspěvku pink lady. A taky, že učitelka ty diktáty žáků vůbec nemusí číst, když má s jejich pravopisem problém:-)

  1. na tento komentář reaguje Vojta — #17
09.03.2015 18:48:12

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744