Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

JiraKocanda

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Peggy z Ameriky směřuje za polární kruh. Zdolá Lapland Extreme Challenge?

odpověď na Kája P. — #10 To je jasný, že se pro holky píše jinak, ale psát palce (") dvěma apostrofama (''), čárky za slovem s extra mezerou před čárkou, jinde zas čárka bez mezery za ní, jinde mezery dvě a další perly typu:

od téže značky je pastorek s deseti pastorky

a další dost hrozný stylistický chyby...

Jasně, pro holky se píše jinak, ale ne všechny holky jsou blbky se základkou.

Článek od Blanky Kubíčkové mi oproti tvým přijde výrazně lépe napsaný - promiň, až bych řekl takový o hodně méně odfláknutý...

06.02.2016 01:02:55
Peggy z Ameriky směřuje za polární kruh. Zdolá Lapland Extreme Challenge?

odpověď na petan — #6 To myslíš vážně? "Pokud vás zajímá opravdový aktuální rozhovor s Peggy, tak si ho čerstvě můžete přečíst na našem dámském webu : www.damynakole.cz."?

Nemyslím si, že by Peggy mohla říct: "Největší inspirací mi je v tomhle Honza Kopka, který má obrovské zkušenosti. V Laponsku sice nikdy nebyl, ale ví, jak náročné to v těchto oblastech je a na co se člověk musí připravit."

Nebo myslíš že jo, když s ním sama v Laponsky byla?

To je peklo tahle novinařina.

  1. na tento komentář reaguje petan — #13
  2. na tento komentář reaguje Omost63 — #17
06.02.2016 00:41:17
Finiš Snow Epic 2015 konečně zapadal sněhem

odpověď na pira — #1 Kde jsi na to prisel? Podivej se na odkazy od VencaS a zjistis, ze se treba vice rafku vedle sebe se davalo davno pred tim, nez to pak zacal delat Honza Kopka. On to nevymyslel, ale nebyly tu k sehnani ty prvni tlusty tak improvizoval, coz je samozrejme fajn. To samy Duratec - ten tak mozna okopiroval to, co uz se ve Statech vyrabelo. Nelze uprit nektere dilci invence, ale to je vse. Taky jim uz v tomhle segmentu davno ujel vlak - napr. ta asymetricka stavba a 135mm naby uz dnes pouziva jen malokdo. Duratec mozna udelal prvni snowbike na svete, protoze vsude jinde nez v Cechach se tomu spis rika fatbike :) zdar!

22.01.2015 05:21:33

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744