Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Cenda

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Dvacetiletá Markéta Marvanová vyráží na 4500 km napříč Amerikou

TNT a Piro nikdy žádný delší natož ultra maraton nejeli (-: Pokud by Markétu znali, tak nenapíšou takovou hovadinu. A vůbec se divím, že se ještě najde někdo, kdo nezná Markétu a její výsledky. Držím palce a přeji uspěšné dokončení závodu.

  1. na tento komentář reaguje pira — #7
14.06.2015 12:00:42
Maratónské MS v Bad Goisernu

odpověď na mancaft — #7 Taaak a po deseti letech K. Hynek zaříznul celou světovou špičku (-: Všechny Vás zdravím a jsem rád, že se to Kristyánovi povedlo. Jirka Cenek

29.04.2015 13:47:45

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744