Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

tntbiker

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Jan Vastl se loučí s vrcholovou profesionální kariérou, u cyklistiky však zůstává

odpověď na svabenic@gmail.com — #17 Právě jsi napsal, že aby nevypadal jako lůzr, tak raději lže, aby si vydělal. Pódiová umístění ve světových závodech také není pravda. Také lže. Aby si vydělal. Komentovat prezentovanou cenu může každý. Jaký rozdíl je mezi mnou a Procházkou, který tu v jiné diskuzi komentuje vysokou cenu piva v táboře na MS? :-) Já mu neupírám, že byl dobrý závodník, ale proč lže? Proč chce lidem tahat z kapes peníze na lži? A já o sobě nemusím říkat vůbec nic:-) Nebo právo se vyjádřit má jen ten, kdo byl mezi deseti nejlepšími na světě? A opravdu byl mezi deseti nejlepšími? Já upozorňuji na lhaní při prokazatelných situacích, které už nejsou nebo nebyly. Co je na tom agresivního?

  1. na tento komentář reaguje svabenic@gmail.com — #19
09.02.2024 12:52:47
Jan Vastl se loučí s vrcholovou profesionální kariérou, u cyklistiky však zůstává

A ještě jeden dotaz. Na svém webu píše: Získal jsem mnoho pódiových umístění na světových závodech. Mohu se zeptat, které závody to byly? Tady v tom článku je přehled jeho největších úspěchů. Žádné podiové umístění tam nevidím. Dvakrát byl na bedně v juniorech při světáku. To je ono? To je to mnoho pódiových umístění? Domácí mistrák kde byl třetí světový závod samozřejmě není. Může prosím pan Vastl, který si sem chodí diskuzi číst, vysvětlit? Není to také lhaní?

08.02.2024 17:49:42
Jan Vastl se loučí s vrcholovou profesionální kariérou, u cyklistiky však zůstává

odpověď na G23 — #12 No já to tu už psal, že je škoda, že těch dvacet let zkušeností neaplikoval na sklonku své nevýrazné dospělé cyklistiky, nevyužil pro sebe:) a teď je chce poměrně draze prodávat jiným?:-) Jsem také rád, že víš lépe než já čemu rozumím a čemu ne. O cenu se starám, abych ostatní upozornil, že Vastlovy ceny jsou značně vyšší než skutečně zkušených trenérů, kteří mají vynikající výsledky a dělají to již mnoho let. Někdo tady napsal, že dnes dělá trenéra každý, kdo má díru do pordele. O kom to bylo?:-) Také chci upozornit, jako níže Honza S, že Vastl se na svém webu prezentuje lží, když uvádí že je profesionální závodník a reprezentuje Česko. To už není dávno pravda. Nechá se někdo trénovat od člověka, který lže?

  1. na tento komentář reaguje svabenic@gmail.com — #17
08.02.2024 16:52:28
KS boří mýty s vlastní odpruženou gravel vidlicí

Původní koncept a smysl gravela je pomalu a jistě v prd .... Teď už jen stačí vyměnit řídítka a máme tu horské kolo na "devětadvácách" a na užších pláštích nebo trekinga.

  1. na tento komentář reaguje blue — #2
  2. na tento komentář reaguje vicktorioo — #3
08.02.2024 12:16:10
Jan Vastl se loučí s vrcholovou profesionální kariérou, u cyklistiky však zůstává

odpověď na Pavel Trance — #7 + G23. Co vás vede k tomu urážet jiné jen pro to, že mají jiný názor? Co kdo ví o někom, jestli je podnikatel, natož zkrachovalý? Co víte o lidech, které neznáte, jestli žije nějaký sen a pokud ano, jestli je jeho sen být celkem neúspěšným profesionálním cyklistou? Je škoda, že Vastl nějaké své tréninkové metody neuplatnil na sebe, aby mu pomohly něco pořádného vyhrát mezi dospělými, když teď za ně chce brát peníze. Ale je samozřejmě věc každého, jestli dá kdokoliv nějakému trenérovi bez zkušeností litr za hodinu. Bude trénovat kvalitně? Bude těkat mezi kavárnou, seřizováním posedu podle manuálu a trénováním. Co vlastně bude dělat pořádně? Podívejte se kolik se platí trenérům vč. pana Martinka na cyklotrenink.cz, kteří už to dělají opravdu dlouho a mají za sebou výsledky. Trénovali nebo trénují Cinka, Čábelickou, Stoška, Platí se tam základ 1800 Kč, hobby 2500 a TOP za 3800 za měsíc. Vastl chce hned 4 tisícovky, aniž by něco s nějakým závodníkem dokázal.

  1. na tento komentář reaguje G23 — #12
08.02.2024 09:09:27

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744