Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

tntbiker

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Máme jedny z nejlepších trenérů mládeže na světě, říká Zapletal

odpověď na pruchajarda23 — #2 Hezky jste to napsal. Ale teď tu budete stejně nepopulární jako já, protože tady se musí psát vždy pozitivně a nic nekritizovat. V každém případě pan Zapletal si napsal PR článek na sebe. Pochválil se sice hezky, ale měl pochválit jmenovitě (!) i ty trenéry, kteří jsou podle něj nejlepší trenéři na světě na kteří ty závodníky skutečně trénují, kteří je vychovali a ne jen s nimi jezdí na zahraniční zájezdy ...Já toho Zapletala neznám, ale jak ho delší čas sleduji, tak ovládá sebeprezentaci, vč, toho nacpat se pokud možno na každou fotku:-) Ať MTBS také udělá nějaký seriál s těmi bezejmennými trenéry, bez kterých by nebyli závodníci a asi ani nějaký Zapletal, který se na ty závodníky potom nalepí.

05.03.2021 16:42:22
Máme jedny z nejlepších trenérů mládeže na světě, říká Zapletal

Elitní světová čtyřicítka, nejlepší padesátka:-) Svět zajímají jen medaile a stupně vítězů, nejlépe první místa. Rozhodně nikoho nezajímají dorostenci. Vše ostatní je dobré maximálně pro úzkou domácí bikerskou komunitu a ne pro veřejnost. Nebo pro Zapletala:-)

04.03.2021 20:52:48
Osm tipů, kam bezpečně ujet z ČR před lockdownem

odpověď na Aleš Procházka — #30 Na tu nesouvislou slátaninu, co jste napsal, nemá cenu reagovat. Jak jsem psal, jel jsem Šelu asi třikrát. Vůbec nechápu, že jste schopen to organizovat. Nebo to někdo dělá za vás?

04.03.2021 13:12:27
Lockdown výzva s MTBS: Takové to domácí ježdění

odpověď na MR — #8 Souhlasím, snad si to přečte ody55, kterého se to především týká!

04.03.2021 13:02:58
Lockdown výzva s MTBS: Takové to domácí ježdění

odpověď na jan.strakos — #5 Kamaráda na kole v úterý v sousedním okrese, kde neměl co dělat, trefilo auto. Asi dva kilometry za hranicí okresu. Zlomená ruka, poškozené auto. Už mu oznámili, že bude mít velké problémy, protože tam neměl co dělat. Zřejmě má smůlu i u pojišťovny a na krku paragraf, protože je vyhlášen nouzový stav.

04.03.2021 09:54:33

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744