Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

tntbiker

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Třetí závod Prima Cupu Škoda Auto Sázava ovládla Spořitelna

odpověď na Aleš Procházka — #3 Také neposlouchám a dokonce ani neznám Radio Color Music a nemyslím si, stejně asi jako drtivá většina návštěvníků tohoto serveru MTBS, že bychom měli smutný život:-) A právě pro to, že neznáme to rádio, tak by zkušený pisálek měl toto odhadnout a podle toho psát. Jinak vypadá blbě on.:-)

  1. na tento komentář reaguje Aleš Procházka — #7
16.06.2021 08:31:03
Kateřina Nash: O olympiádě, o Dolní Moravě, o týmu a životě vůbec

odpověď na petan — #6 Pane Bureši, vy se zbytečně cítíte nějak ublížený. Že si televize vybere dva domácí pohárové závody, udělá z nich půlhodinový sestřih a odvysílá to v pondělí ve 13,30, kdy se na televizi dívá málokdo, tak to ještě nic neznamená. A pro normálního člověka, mimo MTB komunitu, jsou ty záznamy nekoukatelné. Protože se tam nic neděje, mezi závodníky jsou minutové rozestupy. To je realita. Mě to také mrzí, ale bohužel to tak je. Buďte prosím objektivní. Také bohužel nemáme mimo Cinka kvalitní závodníky. To je také realita. Ale za to samozřejmě nemůžete vy. Za to může z části ti, co u nás to MTB řídí a doba. Zkuste se nad tím více zamyslet.

16.06.2021 08:25:58
Kateřina Nash: O olympiádě, o Dolní Moravě, o týmu a životě vůbec

odpověď na petan — #4 Nikde se o tom nepíše znamená, že se o tom nikde nepíše mimo MTBS, což je server pro MTB, tedy nic globálního. Je to omezené skupinka lidí. To je na stejné úrovni, jako server pro zahrádkáře, rybáře nebo skláře. Předpokládám, že horská kola mají vyšší ambice, minimálně celorepublikový tisk a portály, než aby se o nich psalo jen v zájmové skupině. To nemyslím ironicky, tak to bohužel je. Je mi to samozřejmě líto, ale vzhledem k tomu, že se zřejmě horská kola na další olympiádě zruší, asi tušíme, kam tato disciplína spěje. Je to zvláštní, protože na kole jezdí kde kdo. A jestliže pouze MTBS píše jako jediný o Českém poháru, tak je logické, že to tu je čtené, když o tom jinde není ani čárka.

  1. na tento komentář reaguje petan — #6
15.06.2021 19:19:59
Cinkovi Leogang sedí. V short tracku dojel 5 sekund od zlata

odpověď na zirecek — #1 Ne, je to dcera Kateřiny Nash:-)))

12.06.2021 15:41:13
Nový Scott Spark 2022 konečně na světě

odpověď na Burgr — #9 V případě MTBS je lepší a rychlejší hledat v článku to, co je pravopisně správně:-))

11.06.2021 12:46:33

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744