Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

tntbiker

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Příběh CRUSSIS: Od prázdného stolu až po pevné místo na trhu elektrokol

Kolik stojí takový článek? Mrk sem se do veřejných zdrojů co to je za firmu. Založena byla 2011 a v roce 2015 měla ztrátu asi 5 mega. Tak jakejpak úspěšněj obchodník. Dál už se asi bojí zveřejňovat uzávěrky. Původně sem si chtěl Crussise koupit ale když sem si prohlíd co vyrábí nebo spíš montují tak sem zjistil že nechci mít okolo barevný jak papoušek. Zvolil sem Haibike za lepší cenu a v lepším vybavení. Ekolům zdar!

09.11.2019 21:16:57
TEST lokalizačního systému WIMB

Věřím tomu že si tu blbost i někdo pořídí:-) Šlohnou mu kolo i stou věcí za 5k. :-) Obojí už nikdy neuvidí:-)

16.01.2016 11:57:09
Top Ten 2015 - články

Vážený pane, rád bych vám nějak pomohl, ale mám dojem, že to je s vámi beznadějné. Nechci mít poslední slovo, protože pokud se setkám s nepříliš chytrým člověkem, raději odcházím. Ale ve vašem případě udělám výjimku a pokusím se to znovu formulovat tak, abyste to pochopil i vy.

Píšete v diskuzi, že nejste provozovatelem eshopu Expressbike. Takto to uvádíte v diskuzi: " Provozovatelem shopu Expressbike.cz, jehož doménu vlastníme, je společnost Koloshop ..."

Ale na stránkách expressbike.cz píšete, že jste provozovateli. Odkaz na text je tady http://expressbike.cz/?volba=podminky

Napsal jsem, že uvádíte počet přístupů na články, což není to samé jako čtenost.

Odpověděl jste toto: "Neříkáme že udávané číslo reprezentuje jednotlivé čtenáře, ale počet zobrazení."

Napsal jsem, že zveřejňujete testy kol, které jsou vesměs pochvalné na kola, která sami nabízíte ve vašem, vámi provozovaném, eshopu. Čtenář se sám může přesvědčit že tato kola v eshopu nabízíte a testy a jejich výsledky si může také každý přečíst.

Za toto jste mě nazval demagogem. Evidentně neznáte význam slovo demagog. Asi jste si toto slůvko někde přečetl, zalíbilo se vám, a aniž byste se seznámil s jeho významem, rozhodl jste se rozhodl ho používat.

Závěr je jednoznačný. E-shop provozujete bez ohledu na způsob plateb a provizí pro vás, případně jejich výši. To sami na expressbike uvádíte a jste vlastníky i doména Exprsssbike.

Nic jiného v naší bohaté diskuzi nepíšu.

10.01.2016 18:30:44
Top Ten 2015 - články

S vámi další debata nemá smysl, protože lžete. Lžete čtenářům. Něco jiného píšete v této diskuzi a něco jiného v textu u vašeho e-shopu. Jednou nejste provozovateli, protože to je jen PR a podruhé jste. Už jen fakt, že tam napíšete nepravdu a vydáváte ji za pravdu v rámci PR je prasečinka na čtenáře.

Pročetl jsem si několik testů. Všechna kola značek, která prodáváte ve svém e-shopu chválíte. To je logické, když je prodáváte.:-)

Také asi neumíte číst. Já jsem se vás ptal na odkazy na weby, motoristické nebo o elektronice, kde by byla vidět čtenost článků. Pročtěte si to prosím zpětně. Vy jste odpověděl na zcelka něco jiného:-)

Ale odpovídat už nemusíte. Stejně jste to opět nepochopil:-)

  1. na tento komentář reaguje petan — #11
08.01.2016 09:01:10
Top Ten 2015 - články

Musíte si promyslet, co budete vydávat za pravdu. Píšete, že eshop neprovozujete, a přitom na stránkách eshopu máte toto:

"Nejprve bychom se vám rádi představili – jsme firma Cycling Media s.r.o. Jsme provozovateli on-line obchodu expressbike.cz. Mimo toho jsme tvůrci informačního serveru mtbs.cz a kolo.cz. Rádi bychom vám tedy nabídli kompletní servis od informací z cyklistického světa po novinky v našem eshopu. "

Ale ono to je jedno. Na svém webu máte plnohodnotný eshop, ze kterého vám teče příjem, a je jedno, jakým způsobem. Nabízíte v něm kola, na která si sami píšete recenze. Těžko předpokládat, že byste na zboží, na kterém profitujete, napsali něco špatného. Daily Deals je zcela něco jiného. Jsou to generované odkazy na zboží v různých eshopech a rozdílná je v tomto případě i úhrada za tuto reklamu.

Máte také jednu zajímavou vlastnost, poukazovat na druhé. Jednou na nějaké časopisy, podruhé na jiné weby. To dělají děti vě třetí třídě základní školy. Soustřeďte se na to, co děláte vy.

V každém případě máte eshop spojený s webem, který se tváří jako nezávislý na zboží, které na něm prodáváte. Jestli tomu někdo věří nebo nevěří, je jeho problém

  1. na tento komentář reaguje petan — #9
07.01.2016 13:51:31

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744