Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

tntbiker

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Bosch e-bike má v Česku své zastoupení, představil nový Smart System

odpověď na trance28 — #5 K smíchu spíš je, jak někoho ta elektrokola iritují. Smiřte se s tím, že tady na MTBS bude ještě více článků o ekolech, protože si to firmy platí. Dojde tak k paradoxu. Psát se tu bude o XC, maratonech a cyklokrosu, propagovat se budou ekola:-)

27.05.2022 11:30:55
Ebiky otvírají nové možnosti ježdění v otevřeném terénu

odpověď na Honza S. — #6 O tom povinném ručení se už píše dva roky. Myslím že zákaz jízdy na elektrokolech minimálně v některých lokalitách také bude. V Itálii jsem už ty zákazy viděl na cedulích. A ty čipy? Loni se psalo, že od 1. ledna 2021 je ve Francii za čip pokuta několik stovek tisíc a skoro rok vězení. Gaspiho bych neodsuzoval. Prostě si vydělává peníze. Asi si musíme zvyknout na změny.

  1. na tento komentář reaguje trance28 — #8
20.05.2022 11:45:43
Force jde po kvalitě, ceny zůstávají lidové. Představujeme dres Pure a přilbu Orca

odpověď na Frybis — #5 Co to je negativní přístup k českým dodavatelům? A proč by nemohla ta přilba být česká, i když se vyrábí třeba v Asii?

20.05.2022 08:03:11
České představení mládeže v Albstadtu zachránily juniorky Spěšná a Hanáková

odpověď na Sumpicek — #44 Toto napsal Procházka včera. "Přátelé, kamarádi, domluvíme se a nebudeme na toho šiřitele PRAVDY reagovat." Jak je patrné, jediným šiřitelem pravdy je on:-))) Ale ve skutečnosti tu lže jako když tiskne. Co ty na to, Procházko? :-))) Toto má být ta odborná debata? :-)

19.05.2022 15:29:00
České představení mládeže v Albstadtu zachránily juniorky Spěšná a Hanáková

odpověď na ivob — #41 Na pár dnů v týdnu mu zabavte kolo, kupte mu housle a pošlete ho do hudebky. Jako Procházka. Tím ho utlumíte a on se stane ve dvaceti šampionem:-)

19.05.2022 12:39:25

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744