Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

jan.strakos

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Amulet Youngster 27,5 velký bike pro malé závodníky

Moc pěkné kolo, sám bych ho jinak nepostavil. Myslím, že tatínkům se bude líbit. Dcerkám budeme muset zainvestovat do růžového zvonku, aby byli spokojené ;-).

Pro některé děti bude 32z převodník příliž a vypadá to, že menší se tam nevejde nebo se mýlím?

23.04.2020 09:56:54
Cyklistika dostala od vlády zelenou, zítra se otevřou obchody

Mám ještě jednu radu. Až budete chtít smrkat na kole, tak se nejdřive podívejte za sebe. Včera jsem takhle nevědomky zasáhl cyklistu za sebou. Nebyl moc nadšený což naprosto chápu.

08.04.2020 10:47:59
Jak se staví sen: Specialized Epic S-Works

Paradni relax. Priste bych zvysil clonu, aby nebyla tak mala hloubka ostrosti a mozna jeste trochu vice stabilizovat obraz.

Jo prace kolem videa je hodne. Proto uz jen fotim.

01.04.2020 17:53:10
Zamyšlení: Opravdu mám zůstat doma?!

Mám úplně stejné pocity. Celý den zavřený doma, kdy musím hlídat děti, vařit a k tomu pracovat na fulltime je dost frustrující. Ještě, že můžu pak vyrazit do přírody.

27.03.2020 08:46:00
Přehledně: Jaké závody se ruší, jaké se přesouvají?

Červenec a srpen je volnější a vzhledem k tomu, že se nebude tolik cestovat do zahraničí, tak by organizátoři dubnových a květnových závodů měli co nejdříve přesunout termíny než se zaplní.

  1. na tento komentář reaguje Aleš Procházka — #2
19.03.2020 09:08:55

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744