Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

terny

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
TEST: Superior XP 969

Na kole najeli 1200 km? To je 12x 100km nebo spíš 24x 50 km. Pan Čábelický nám asi tak trochu kecá. Nemělo to být 120 km? :-) Lépe řečeno pilot (!) Čábelický:-)

29.11.2015 15:28:59
Světový pohár MTB 2015 v České televizi sledovalo na půl milionu lidí

A ještě dodám. Díval jsem se na MS v rugby. Byl o zážitek a bylo to napínavé a zábavn. Na rozdíl od přenosů v XC, kde jsou hluchá místa, prázdné záběry a žádná akce.Snad s výjimkou kdy jede vpředu Kulhavý nebo Cink, jak dopadnou, jestli vydrží. Ale to se stává málokdy. A ko nezná cyklistiku, koho vyloženě nebaví, tak musí být znuděn i v těcho případech!

27.11.2015 13:17:35
Světový pohár MTB 2015 v České televizi sledovalo na půl milionu lidí

odpověď na vladimir vebr — #5 Pokud se tu chováš jako puberťák, který uráží lidi, které vůbec nezná a ni o nich neví, musím ti tykat. Pokud čísla hovoří o tom, co je sledované a co ne, pokud se šetří a nemůže se přenášet vše, tak se dá samozřejmě přednost sledovanějšímu. A to je třeba to rugby, hokej nebo fotbal. Bohužel. A k biker11: ano, na český pohár v XC diváci žádní nechodí. Možná když jde někdo náhodou kolem, potom rodiče, příbuzní a personál kolem závodníků. To je třeba si přiznat. Bez ohledu na naše sympatie k XC. A mrkněte na sledovanost svěťáku třeba v USA, ale i v jiných zemích. Nesvědčí to tak trochu o úpadku disciplíny ve světě? Naproti tomu silniční cyklistika si ani u nás nemůže stěžovat. Který sport má třeba deení dlouhé přenosy tři neděle? - TdF. Horská kola jsou prostě malý sport.

  1. na tento komentář reaguje martin11 — #9
27.11.2015 13:14:23
Světový pohár MTB 2015 v České televizi sledovalo na půl milionu lidí

odpověď na vladimir vebr — #3 než začneš příště psát své výblitky, tak si ověř fakta. takhle potom vypadáš jako trouba

  1. na tento komentář reaguje vladimir vebr — #5
26.11.2015 20:08:07
Světový pohár MTB 2015 v České televizi sledovalo na půl milionu lidí

odpověď na vladimir vebr — #1 A znáš vladimire vebre vůbec ty lidi, ty šéfredaktory, členy dozorčí rady ČT, abys o nich mohl takto napsat, že to jsou fotbaloví imbecilové? Znáš vůbec jejich jména, bez toho, aby sis je teď rychle na netu vyhledal? Tušíš, jakým sportům fandí? Znáš výsledky sledovanosti fotbalu a hokeje, abys to mohl takto tady veřejně "kvalifikovat"? Pokud nevíš kdo to je, tak mě je smutno zase z tebe.

  1. na tento komentář reaguje vladimir vebr — #3
26.11.2015 15:12:59

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744