Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Tereza

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Peggy z Ameriky směřuje za polární kruh. Zdolá Lapland Extreme Challenge?

Po přečtení této diskuze, je mi smutno. Článek byl o charitě a cyklistice, ale sklidil pouze a jen kritiku. S chutí jsem si pročetla asi 15 posledních příspěvků pana Antonyho a ejhle, je naprosto jedno o čem článek pojednává, jeho komentář je vždy namířen proti MTBS. Redaktoři jsou nekompetentní, chybují, neomluví se a kdo ví co ještě...až jsem málem nabyla dojmu, že MTBS může za drtivou většinu problémů světa a pokud ne světa, tak za problémy pana Antonyho dozajista.

Ovšem pan Antony ví takřka vše a velmi rád to píše do diskuzí, jeho pravopis je brilantní a 2 chyby v příspěvku 25, tam jistě záludně doplnilo MTBS.

Nevím o tom, že by bylo zvykem ověřovat tiskové zprávy, netuším, kde vzal pan Antony informaci o tom, že MTBS má být placený, nechápu ani proč má dojem, že MTBS svými čtenáři pohrdá - já ten dojem rozhodně nemám.

Pane Antony, prosím Vás, přínosná kritika opravdu nemá nic společného s tím, co zde předvádíte Vy. Článek byl o odvážném podniku jedné mladé dámy, která penězi za reklamu připívá těm méně šťastným.

  1. na tento komentář reaguje antony — #30
08.02.2016 19:34:42
TEST lokalizačního systému WIMB

odpověď na antony — #5 Primárně byl určen pro elektrokola, kde se dá nabíjet spolu s baterií, ale pro ostatní kola je jeho zabudování otázkou pro odborníka...sedlovka, rám apod. Pro nabíjení se musí vyndat. Vrtání do rámů tedy není třeba, signál se ven dostane a dráty ani antény ven nekoukají ani koukat nemusí:-)

Čidlo pohybu vás přes mobil upozorní, že se s vaším kolem něco děje a už tady je dobré začít jednat a zabránit případné krádeži. Pokud je kolo už doma u někoho jiného, tak by jej WIMB měl pomoci najít. Místní policie už většinou tuší u koho by se mohlo nacházet...

Otázka ceny je pak na každém, ale s tou autor článku asi moc nezmůže:-/

19.01.2016 13:37:29
TEST lokalizačního systému WIMB

odpověď na antony — #5 Primárně byl určen pro elektrokola, kde se dá nabíjet spolu s baterií, ale pro ostatní kola je jeho zabudování otázkou pro odborníka...sedlovka, rám apod. Pro nabíjení se musí vyndat. Vrtání do rámů tedy není třeba, signál se ven dostane a dráty ani antény ven nekoukají ani koukat nemusí:-)

Pro lokalizaci kombinuje signál GSM a GPS. On line aplikace a čidlo pohybu vás upozorní, že se z vaším kolem něco děje a už tady je dobré začít jednat a zabránit případné krádeži. Ne čekat až bude kolo ukradeno a pak běhat po ulici a chytat signál nebo přesvědčovat policii, že v okolí 4m je někde moje kolo, to pak jistě člověk narazí na legislativní překážky. Nefunguje misto zámku na kolo, ale

19.01.2016 13:09:27

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744