Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

vr40

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Kulhavý se před NMNM rozjede na MS XCM. Do Francie míří dalších 6 Čechů

"Je to závod na rozjetí. Kvůli té zlomené ruce jsem na jaře moc nezávodil, takže se mi to hodí do plánu. Nové Město je pro mě pochopitelně důležitější, ale může se povést zajímavý výsledek," uvažuje Jaroslav Kulhavý. Pokud vše vyjde na jedničku, může totiž závodník týmu Specialized Racing teoreticky získat dva duhové trikoty během jediného týdne!

Já to tedy vidím maximálně na dvě pátá místa a hůře. I když se mu stejně v jednom závodě něco přihodí ... Ondra Cink bude na MS v NM druhý nebo třetí!

  1. na tento komentář reaguje Grungi — #3
22.06.2016 10:43:41
Reprezentanti zahájili závěrečné přípravy v dějišti MS

odpověď na kpitti — #2 Ano milý kpitti, v článku je, že se reprezentanti učili přejíždět kameny. Někteří dokonce padali a jeden i zlomil rám. Otázka je, jak to bude vypadat při závodě. Reprezentant by měl mít starost jak to sjet co nejrychleji a ne jestli to vůbec sjede, jestli upadne nebo ne nebo jestli zničí rám. Ale je samozřejmě dobře, že si to ty děti potrénují předem, když s tím mají problémy.

  1. na tento komentář reaguje erik_cely — #7
  2. na tento komentář reaguje erik_cely — #8
16.06.2016 06:22:18
Reprezentanti zahájili závěrečné přípravy v dějišti MS

odpověď na leszczynski — #4 Problém mají zřejmě reprezentanti:-) "Ne každý se na technických pasážích pohybuje s ladností. Nejistota a první pády. Dokonce i zlomený rám." Podle této věty mají vůbec někteří problém ty šutry přejet. Já to tam znám dobře. Viděl jsem tam i patnáctileté kluky co přes ty šutry doslova lítali a to nebyli žádní závodníci, natož reprezentanti. Takže se milý leszcynski pokus přijmout názor jiného nebo v tomto ohledu zapracuj sám na sobě!

16.06.2016 06:16:18
Reprezentanti zahájili závěrečné přípravy v dějišti MS

Reprezentanti v individuálním sportu se budou seznamovat a učit se přejíždět kameny:-) Reprezentant, který byl nominován na MS, to ještě neumí? A Škarnitzl po okolí hledá kopec:-) Snad ho do olympiády najde, aby mohl potrénovat:-) Není to spíš pionýrský tábor? :-)

  1. na tento komentář reaguje kpitti — #2
  2. na tento komentář reaguje Grungi — #3
  3. na tento komentář reaguje leszczynski — #4
15.06.2016 18:52:55
Na Drásala přijede legenda Tinker Juarez

odpověď na Raceday — #22 Měl by ses uklidnit. Panzdenda jen slušně upozornil, že ten asfalt neodpovídá skutečnosti. A to "peklo" rozpoutal Procházka nadávkou, což je opravdu od pořadatele známého maratonu a dokonce mistrovství republiky velmi nestandardní. Stejně jako je nestandardní nazývat lidi burany od redaktora známého portálu. Ona totiž ta jeho věta o buranech ani jako nadsázka moc nevypadá a navíc každá nadsázka se vždy opírá o reálné myšlení toho, kdo ji napíše. Přesněji je nadsázka záměrné přehánění skutečnosti. Základní myšlenka je tedy i v případě nadsázky vždy stejná. Pouze se to zveličí. Hezký víkend ti přeji.

  1. na tento komentář reaguje Raceday — #24
03.06.2016 08:38:34

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744