Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Michal Špaček

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
BMC 2017 - v novém hávu

http://www.bmcbike.cz/koncept-ebike-2016/

Tak snad na jaře 2017

23.11.2016 12:08:49
V USA hoří diskuse nad elektrokoly na trailech. Jsou nechtěná

Ročně najezdím na fullu 5000km+ (asfalt, les, rychleby, trutnov trails...prostě všude). Letos jsem si vyzkoušel na trailech v PL Turbo Levo od Specialized. I tam jsem musel něco dělat pro to aby to jelo. Variant motorů a způsobů asistence je už dnes asi trochu víc a vybrat se dá podle toho co od toho člověk chce. Motorka je z mýho pohledu něco co jede samo a to bych nikdy od ebiku nechtěl. Ebike si kupovat budu, i když je mi třeba jen 33, žádný handicap nemám, protože mně prostě baví trochu jinak. O ztracení v divočině bez energie se fakt neobávám, obavy o tom kdo bude na stravě první na kopci mi přijdou spíš k smíchu. Nějaký zkušenosti mám a rozhodně nikoho nechci omezovat, ohrožovat atd. a o tom to hlavně bude. Přiznám se, že vždy po přečtení nějakých negativních reakcí na ebiky nemám ani chuť jezdit na rychleby a TT, protože bych se cítil tak nějak provinile. I když bych to chtěl zkusit, protože se mi tam líbí.

22.11.2016 19:13:53

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744