Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Slowhand

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Jak se staví sen: Specialized Epic S-Works

Mohli byste s Pavlem Čábelickým natočili pár videí týkající se údržby kola. Určitě by to spoustu lidí zajímalo, jak se to má správně dělat.

  1. na tento komentář reaguje Babaja — #18
01.04.2020 20:32:02
Jak se staví sen: Specialized Epic S-Works

Radost se na to dívat, díky!

31.03.2020 19:21:16
Španělská značka BH přichází napřímo do Česka

Tak jsem se podíval na stránky BH Bikes, ale člověk se tam toho moc nedozví. Ceny u kol uvedené nejsou a v případě zájmu je nejbližší prodejce v Rakousku.

09.01.2020 21:40:25
Trek Supercaliber poprvé odmaskován na MS

Před několika lety při televizním rozhovoru mechanik Jardy Kulhavého prohlásil, že trendy u horských kol určují značky Specialized, BMC a Trek. Dnes tam určitě patří minimálně Cannondale, Scott a Canyon. Nastavené ceny některých značek jsou ale trochu mimo realitu. Začínám pokukovat po novém kole, proto jsem zavítal na stránky Treku. Model Top Fuel 9.8 osazený Sramem GX a brzdami Shimano SLX za cenu 145.000,-Kč, to jako vážně? Nejdříve jsem myslel, že je to nějaký vtip, ale asi není. Vždyť takové kolo si může koupit jenom fanatický vyznavač Treku.

  1. na tento komentář reaguje rotik — #6
04.09.2019 21:18:38
TEST: Squirt Chain Lube

Už mám objednáno a těším se, jak Squirt Chain vyzkouším. Zkoušel jsem vosk Wend Wax-On, ale nanášení na řetěz není úplně pohodlné.

25.08.2019 13:04:57

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744