Ivan Rybařík spustil další projekt: silový trénink pro cyklisty

 
"S radostí oznamujeme, že dlouho připravovaný projekt Strength for cyclists je oficiálně spuštěn," anoncuje Ivan Rybařík, jenž stojí  
už dlouhá léta za svým dalším projektem Čistý sport.

S čím novým nyní přichází? Představí vám, jak vypadá silový trénink nejlepších českých bikerů a sami si ho můžete na vlastní kůži vyzkoušet. 

Bulvární okénko: Cink zase na svatbě, tentokrát jako svědek

 

Je to téměř přesně 13 měsíců od doby, kdy Ondřej Cink stál před oltářem naposledy. Tehdy ale vstupoval do stavu manželského on sám, nyní si situaci zopakoval, jen si vyměnil roli. Mezi ním a oltářem stál jeho dlouholetý kamarád Ondra Lampík Paur. 

SP XCO Snowshoe #6 2021 - výsledky short track


Ženy

1. Evie Richards (GBR, Trek Factory) 22:12 min.
2. Jolanda Neff (SUI, Trek Factory) +0:02
3. Jenny Rissveds (SWE, 31 OutRide) +0:05
4. Linda Indergand (SUI, LIV Factory) +0:07
5. Sina Frei (SUI, Specialized) +0:07
...
DNF. Kateřina Nash (Clif Pro)

Kompletní výsledky ZDE

SP Lenzerheide 2021: výsledky XCO

 
Ženy U23
1. Mona Mitterwallner (AUT, Trek Vaude) 1:08:35 hod.
2. Caroline Bohé (DEN, Ghost Factory) +1:47
3. Savilia Blunk (USA) +2:21
4. Leonie Daubermann (GER) +2:50
5. Gwendalyn Gibson (USA) +2:53
...
30. Adéla Holubová (kolabbm.cz) +9:30
37. Zuzana Šafářová (Rouvy Specialized) +12:40
DNF. Tereza Sásková (Rouvy Specialized)

Kompletní výsledky ZDE

SP Lenzerheide 2021: výsledky short track

 
Ženy

1. Jenny Rissveds (SWE, 31 OutRide) 20:34 min.
2. Evie Richards (GBR, Trek Factory) +0:02
3. Jolanda Neff (SUI, Trek Factory) +0:16
3. Anne Tauber (NED, CST PostNL Bafang) +0:22
5. Loana Lecomte (FRA, Massi) +0:31
...
31. Jitka Čábelická (GAPP System - Kolofix) +1:47

Kompletní výsledky ZDE

MS MTB Val di Sole 2021: výsledky XCO Elite

 
Ženy Elite
1. Evie Richards (GBR) 1:23:52 hod.
2. Anne Terpstra (NED) +1:03
3. Sina Frei (SUI) +1:08
4. Jolanda Neff +1:08
5. Maja Wloszczowska (POL) +1:47
6. Pauline Ferrand Prevot (FRA) +2:35
7. Rebecca McConnell (AUS) +2:45
8. Anne Tauber (NED) +2:56
9. Malegne Degn (DEN) +3:17
10. Alessandra Keller (SUI) +3:20
...
32. Jana Czeczinkarová +8:49 
40. Jitka Čábelická +10:26
45. Tereza Tvarůžková +11:32

Kompletní výsledky ZDE

 

MS MTB Val di Sole 2021: výsledky short track

 
Ženy
1. Sina  Frei (SUI) 20:11 min.
2. Evie Richards (GBR) +0:00
3. Pauline Ferrand Prevot (FRA) +0:01
4. Linda Indergand (SUI) +0:02
5. Jolanda Neff (SUI) +0:11
...
16. Jitka Čábelická +1:08
31. Jana Czeczinkarová -2 kola

Kompletní výsledky ZDE

MS MTB Val di Sole 2021: výsledky kvalifikace short track

První soutěžní výstřel padl na 32. mistrovství světa horských kol v italském Val di Sole dnes v 17:00 hod., kdy na trať vyrazila první ze dvou rozjížděk kvalifikace na čtvrteční short track. V ní velkou část z osmi kol dominoval Ondřej Cink, nakonec skončil čtvrtý a s přehledem postoupil. Do druhé vlny pak nastoupili Jan Vastl a Jan Škarnitzl, prvně jmenovaný přetrhl řetěz ještě na startovní rovince a Škarna dojel na 16. místě a rovněž postoupil mezi 40 nejlepších do čtvrtečního finále.

Nejrychlejší byli Alan Hatherly (RSA) v první vlně a Anton Cooper (NZL) v druhé.

 

České účinkování na ME XCO otevře ve štafetě Cink

 
Češi dnes v 17:00 hod. a ve 33stupňovém vedru vyrazí do štafetového závodu - úvodního klání mistrovství Evropy XCO v srbském Novém Sadu - se startovním číslem čtyři. Jedničku vezou loňští vítězové Italové. 

Na startu se představí celkem 17 šestičlenných týmů, českou šestku rozjede Ondřej Cink, následovat bude Jan Zatloukal, Karolína Bedrníková, Tereza Sásková, Jitka Čábelická a finišmanem bude premiant Filip Konečný.

Startovní listina ME XCO 2021 - štafety

Cink a Terpstra ovládli Horská kola Stupno 2021

Nizozemská bikerka Anne Terpstra (Ghost Factory) suverénně obhájila loňské vítězství v závodě Swietelsky Horská kola Stupno, letos poprvé zařazeného do kategorie UCI C3. Závod mužů ovládla domácí hvězda Ondřej Cink (Kross Orlen). Závod měl i letos charitativní sbírku, při níž se podařilo vybrat 70 000 Kč.

Více informací připravujeme...

OH Tokio 2020: výsledky muži


1. Thomas Pidcock (GBR) 1:25:14 hod.
2. Mathias Flückiger (SUI) +0:20
3. David Valero Serrano (ESP) +0:34
4. Nino Schurter (SUI) +0:42
5. Victor Koretzky (FRA) +0:46
6. Anton Cooper (NZL) +0:46
7. Vlad Dascalu (ROM) +0:49
8. Alan Hatherly (RSA) +1:19
9. Jordan Sarrou (FRA) +1:36
10. Milan Vader (NED) +2:07
...
DNF. Ondřej Cink 

Kompletní výsledky ZDE | Analýza závodu ZDE

Sledujte společně OH závod Ondry Cinka v Plzni a ve Stupně

 
Program zítřejšího rána bude pro většinu fanoušků bikingu stejný. 8:00 hod v Tokiu odstartuje olympijský závod s Ondřejem Cinkem, který patří mezi aspiranty na medaili. Pokud si chcete fandění i televize zpestřit a sdílet zážitky s dalšími podobně naladěnými jedinci, můžete vyrazit do západních Čech. V Plzni a ve Stupně se totiž chystá společné sledování přenosu.

SP Les Gets 2021 - výsledky XCO Elite

Ženy Elite
1. Loana Lecomte (FRA, Massi) 1:27:23 hod.
2. Jenny Rissveds (SWE, Team 31: Outride) +0:51
3. Evie Richards (GBR, Trek Factory) +1:10
4. Pauline Ferrand Prevot (FRA, Absolut Absalon BMC) +1:51
5. Rebecca McConnell (AUS, Primaflor Mondraker Xsauce) +1:55
...
42. Tereza Tvarůžková (Expres CZ Tufo Kolín) -1 kolo
47. Jitka Čábelická (GAPP System Kolofix) -1 kolo
DNF. Karla Štěpánová (Maloja Pushbikers)

Kompletní výsledky ZDE

Průběžné pořadí po 4. závodě SP
1. Lecomte 1330 bodů, 2. Ferrand-Prevot 955, 3. Rissveds 780, 4. Batten 755, 5. McConnell 710..., 27. Čábelická 249, 54. Tvarůžková 94, 60. Štěpánová 65 

SP Les Gets 2021 - výsledky short track

 
Ženy
1. Pauline Ferrand Prevot (FRA, Absolut Absalon BMC) 20:28 min.
2. Sina Frei (SUI, Specialized Racing) +0:04
3. Jenny Rissveds (SWE, 31:Outride) +0:13
4. Linda Indergand (SUI, Liv Factory) +0:15
5. Alessandra Keller (SUI, Thömus RN Racing) +0:15
...
10. Jitka Čábelická (GAPP System Kolofix) +0:26

Kompletní výsledky ZDE

SP Leogang 2021 - výsledky XCO Elite

 
Ženy Elite

1. Loana Lecomte (FRA, Massi) 1:17:03 hod.
2. Jenny Rissveds (SWE, 31Outride) +1:48
3. Laura Stigger (AUT, Specialized Racing) +1:50
4. Jolanda Neff (SUI, Trek Factory) +2:02
5. Pauline Ferrand Prevot (FRA, Absolut Absalon BMC) +2:30
...
24. Jitka Čábelická (GAPP System - Kolofix) +7:32
36. Karla Štěpánová (Maloja Pushbikers) +9:57
48. Tereza Tvarůžková (Expres CZ Tufo Kolín) -1 kolo

Kompletní výsledky ZDE

SP Leogang 2021 - výsledky short track

Ženy:
1. Loana Lecomte (FRA, Massi) 21:10 min.
2. Rebecca McConnell (AUS, Primaflor Mondraker Xsauce) +0:04
3. Jolanda Neff (SUI, Trek Factory) +0:11
4. Jenny Rissveds (SWE, 31 Outride) +0:26
5. Haley Batten (USA, Trinity Racing) +0:30
...
22. Jitka Čábelická (GAPP System - Kolofix) +1:14

Kompletní výsledky ZDE

Ondřej Cink vyhrál závod C1 ve Walbrzychu


Rozvičku před třetím závodem Světového poháru XCO v Leogangu si v Polsku střihnul Ondřej Cink (Kross Orlen) a nenašel přemožitele. Na trati ve Walbrzychu porazil svého týmového kolegu Barta Wawaka o jedinou sekundu, bronz získal další Polák Filip Helta, který ztratil už dvě minuty.

Mezi ženami byla nejrychlejší Katarzyna Soluz-Miskowicz. 


Výsledky najdete zde: www.uci.org/mountain-bike/results 

SP NMNM 2021: výsledky ženy + muži Elite

 
Ženy Elite:

1. Loana Lecomte (FRA, Massi) 1:25:13 hod.
2. Haley Batten (USA, Trinity) +1:39 min.
3. Rebecca McConnell (AUS, Primaflor Mondraker Xsauce) +1:51
4. Pauline Ferrand Prevot (FRA, Absolut Absalon BMC) +2:10
5. Evie Richards (Trek Factory Racing) +2:27
6. Linda Indergand (SUI, LIV Factory) +2:50
7. Sina Frei (SUI, Specialized Racing) +3:22
8. Jolanda Neff (SUI, Trek Factory Racing) +3:39
9. Anne Terpstra (NED, Ghost Factory) +4:06
10. Anne Tauber (NED, CST PostNL Bafang) +4:33
...
29. Tereza Tvarůžková (Expres CZ Tufo Kolín) +7:26
34. Jitka Čábelická (GAPP System - Kolofix) +8:36
51. Karla Štěpánová (Maloja Pushbikers) +11:19
61. Jana Czeczinkarová (LIV Mistral) +13:02

Kompletní výsledky ZDE

Průběžné pořadí po 2. závodě
1. Lecomte 670 bodů, 2. Batten 525, 3. Ferrand Prevot 475, 4. Indergand 420, 5. Terpstra 330... 32. Čábelická 104, 52. Tvarůžková 48, 59. Štěpánová 31


 
 

SP Albstadt 2021 - výsledky ženy + muži Elite


Ženy Elite
1. Loana Lecomte (FRA, Massi) 1:21:38 hod.
2. Pauline Ferrand Prevot (FRA, Absolut Absalon BMC) +0:53
3. Haley Batten (USA, Trinity Racing) +1:15
4. Kate Coutney (USA, Scott Sram) +1:20
5. Yana Belomoina (UKR, CST PostNL Bafang) +1:30
...
45. Jitka Čábelická (GAPP System - Kolofix) +9:53
54. Karla Štěpánová (Maloja Pushbikers) +11:27
68. Jana Czeczinkarová (LIV Mistral) -1 kolo
76. Tereza Tvarůžková (Expres CZ Tufo Kolín) -1 kolo

Kompletní výsledky ZDE

SP Albstadt 2021 - výsledky short track

 

Ženy
1. Pauline Ferrand Prevot (FRA, Absolut Absalon BMC) 20:37 min.
2. Linda Indergand (SUI, LIV Factory Racing) +0:01
3. Annie Last (GBR) +0:02
4. Kate Courtney (USA, Scott Sram) +0:02
5. Loana Lecomte (FRA, Massi) +0:05
...
15. Jitka Čábelická (GAPP System - Kolofix) +0:30

Kompletní výsledky ZDE

 

Muži
1. Mathieu van der Poel (NED, Alpecin Fenix) 20:39
2. Victor Koretzky (FRA, KMC Orbea) +0:02
3. Nino Schurter (SUI, Scott Sram) +0:03
4. Henrique Avancini (Cannondale Factory) +0:09
5. Mathias Flückiger (SUI, Thömus RN Racing) +0:10
...
17. Ondřej Cink (Kross Orlen) +0:22

Kompletní výsledky ZDE

 

Stránkování

redakční systém | ISSN 1803-5744