SP Vallnord 2019: výsledky XCO ženy + muži Elite


Ženy Elite:
1. Anne Terpstra (NED, Ghost Factory) 1:22:59 hod.
2. Jolanda Neff (SUI, Trek Factory) +0:38
3. Yana Belomoina (UKR, Sandd CST Bafang) +0:51
4. Daniela Campuzano (MEX) +0:58
5. Jenny Rissveds (SWE, 31Team) +1:03
6. Githa Michiels (BEL, Primaflor Mondraker Rotor) +1:08
7. Anne Tauber (NED, Sandd CST Bafang) +1:51
8. Kate Courtney (USA, Scott Sram) +2:04
9. Sina Frei (SUI, Ghost Factory) +2:11
10. Elisabeth Brandau (GER) +2:14
...
24. Jitka Čábelická (GAPP System Cabtech) +5:28
49. Karla Štěpánová (Superior XC) +12:16

Kompletní výsledky ZDE

SP Vallnord 2019: výsledky XCO ženy + muži U23


Ženy U23:
1. Ronja Eibl (GER, Corendon Circus) 1:08:09 hod.
2. Evie Richards (GBR, Trek Factory) +0:52
3. Martina Berta (ITA, Torpado Ursus) +1:21
4. Nicole Koller (SUI, Möbel Märki) +1:57
5. Lisa Pasteiner (AUT, Ghost Factory) +2:25
...
13. Tereza Sásková (Česká spořitelna Specialized jun.) +5:40


Kompletní výsledky ZDE

SP Vallnord 2019: výsledky Downhill

Ženy Elite:
1. Rachel Atherton (GBR, Atherton Bikes) 5:00,662 min.
2. Marine Cabirou (FRA. Scott DH Factory) +2,497 vt.
3. Tracey Hannah (AUS, Polygon UR) +7,131
4. Emilie Siegenthaler (SUI, Pivot Factory racing) +12,859
5. Eleonora Farina (ITA, MS Mondraker) +15,098

SP Vallnord 2019: startovní listiny XCO U23 + Elite

 


Celkem devět českých bikerů se představí v zítřejším programu XCO. Zde jsou startovní listiny...

SP Vallnord 2019: výsledky Short Track


Ženy:

1. Jolanda Neff (SUI, Trek Factory) 22:40 min.
2. Alessandra Keller (SUI, RN Thömus Racing) +0:01
3. Kate Courtney (USA, Scott Sram) +0:01
4. Ramona Forchini (SUI, jb Brunex Felt) +0:02
5. Anne Terpstra (NED, Ghost Factory) +0:08
...
34. Jitka Čábelická (GAPP System  Cabtech) +1:59

Kompletní výsledky ZDE 

SP Vallonord 2019: startovní listiny Short Track


Dnes v 17:30 hod. se rozjede závodní program 3. závodu Světového poháru XCO ve středisku Vallnord v Andoře. Jako první si svůj dvacetiminutový Short Track odbydou ženy s Jitkou Čábelickou, v 18:15 hod. pak vyrazí čtyřicítka mužů. S číslem 12 pojede Ondřej Cink a se šestadvacítkou Jan Škarnitzl. Obě klání lze sledovat živě na RedBull TV


Startovní listina XCC ženy
 | Startovní listina XCC muži 

Československá medaile na MS Masters 2018 MTB XCO

 

"Stejně jako v loňském roce jsme se i letos vydali bojovat o cenné kovy na World Championships Masters MTB XCO do resortu Vallnord ležícím  ve státě Andorra. Naše závodnice, Slovenka Kristina Koscová, jezdící v barvách českého klubu T.S.Bohemia Bike Team.,“ přijela jako obhájkyně stříbrné medaile z roku 2017 v kategorii ženy 45 let," informuje Milan Tajčman, šéf  a člen realizačního týmu.

 

Andorra se bude znovu ucházet o MS

Na závěr právě proběhlého SP v Andoře informovali pořadatelé o tom, že se hodlají ucházet o pořádatelství mistrovství světa horských kol 2022.

 

SP Vallnord 2018: výsledky short track

Ženy Elite:
1. Alessandra Keller (SUI, Thomus RN Racing) 20:12 min.
2. Annika Langvad (DEN, Specialized Racing) +0:09
3. Barbara Benko (HUN, Ghost Factory Racing) +0:09
4. Jolanda Neff (SUI, Kross Racing Team) +0:17
5. Emily Batty (CAN, Trek Factory Racing XC) +0:21
...
15. Jitka Škarnitzlová (GAPP System - Cabtech) +1:03
28. Karla Štěpánová (N1 BMC) +2:08


Muži Elite:
1. Henrique Avancini (Cannondale Factory Racing XC) 19:53 min.
2. Mathieu van der Poel (NED, Corendon Circus) +0.01
3. Gerhard Kirschbaumer (ITA, Torpado Gabogas) +0:01
4. Nino Schurter (SUI, Scott Sram) +0:01
5. Luca Braidot (ITA, Centro Sportivo Carabinieri - Cicli Olympia) +0:03
...
25. Jan Škarnitzl (Mitas Trek) +0:54


Kompletní výsledky - zde.

SP Andorra 2017: výsledky XCO muži Elite


1. Nino Schurter (SUI, Scott Sram) 1:23:27 hod.
2. Mathias Flückiger (SUI, Radon Factory) +0:19 min.
3. Jordan Sarrou (FRA, BH Sr Suntour KMC) +0:19
4. Samuel Gaze (NZL, Specialized Racing) +0:33
5. Florian Vogel (SUI, Focus XC) +0:51
6. Pablo Guede Rodriguez (ESP, MMR Factory) +0:59
7. Maxime Marotte (FRA, Cannondale Factory) +1:09
8. Carlos Nicola Coloma (ESP, Primaflor Mondraker) +1:10
9. Anton Sintson (RUS, JBG2 Proffessional) +1:11
10. Henrique Avancini (BRA, Cannondale Factory) +1:24
...
20. Jan Škarnitzl (Sram Mitas Trek) +2:54 
84. Zdeněk Vobecký (Protocycle) -1 kolo


Kompletní výsledky ZDE

SP Andorra 2017: výsledky XCO ženy Elite


1. Yana Bolomoina (UKR, CST Sandd American Eagle) 1:26:04 hod.
2. Annika Langvad (DEN, Specialized Racing) +1:37
3. Gunn Rita Dahle Flesja (NOR, Merida) +1:56
4. Linda Indergand (SUI, Focus XC) +2:25
5. Emily Batty (CAN, Trek Factory) +2:44
...
40. Karla Štěpánová (N1 Racing) -1 kolo


Kompletní výsledky ZDE

SP Andorra 2017: výsledky XCO muži U23


1. Simon Andreassen (DEN, Specialized Racing) 1:17:14 hod.
2. Alan Hatherly (RSA) +0:01 min.
3. Martins Blums (LAT, ZZK) +0:11
3. Nadir Colledani (ITA, Torpado Gabogas) +0:12
5. Vlad Dascalu (ROM) +0:12
...
23. Matěj Průdek (Superior MTB) +3:39
31. Jan Vastl (N1 Team) +5:09
90. Dominik Průdek (Moravec Team) +10:53



Kompletní výsledky ZDE

SP Andorra 2017: výsledky XCO ženy U23


1. Sina Frei (SUI, JB Brunex Felt) 1:16:47 hod.
2. Kate Courtney (USA, Specialized Racing) +1:08 min.
3. Evie Richards (GBR) +1:52
4. Rocio del Alba Martinez (ESP, Mondraker) +3:39
5. Martina Berta (ITA, BH Sr Suntour KMC) +5:33
...
24. Barbora Průdková (Superior MTB) +12:23
29. Adéla Šafářová (Nutrend Specialized) +14:35

SP Andorra 2017: výsledky DHI


Výsledky junioři:
1. Iles Finley (CAN, Specialized Racing) 4:12.847 min.
2. Matt Walker (GBR, Madison Saracen) +4.973 vt.
3. Kade Edwards (GBR, Trek Factory) +8.799
...
51. Eric Cais (CZE) v kvalifikaci

SP Andorra 2017: startovní listiny XCO všech kategorií


Přinášíme startovní listiny zítřejšího programu SP XCO v Andoře, už v 8:30 startují ženy U23, v 10:15 muži U23, ve 12:15 ženy Elite a ve 14:45 hodin muži Elite!

SP Andorra 2017: Češi z kvalifikace DH nepostoupili

 

Zítřejší finálová klání čtvrtého kola Světového poháru sjezdařů v Andoře budou bez české účasti. Ani junior Erik Cais a ani Jana Bártová se nedokázali umístit na postupových pozicích, Erik skončil na 51. místě, Jana na 21.

Kvalifikační kola ovládli Australaná Tracey Hannah (Polygon UR) a Troy Brosnan (Canyon Factory DH).

 

SP Andorra 2016: výsledky XCO muži Elite


1. Julien Absalon (FRA, BMC) 1:26:08 hod.
2. Ondřej Cink (Multivan Merida)  +0:43 min.
3. Pablo Rodriguez Guede (ESP, MMR)  +0:55
4. Maxime Marotte (FRA, BH SR-Suntour KMC) +0:55
5. Stephane Tempier (FRA, Bianchi Countervail) +1:04
....
25. Jan Škarnitzl (Sram Mitas Trek) +4:36
65. Zdeněk Vobecký -2 kola

Celkové pořadí SP 2016 - muži Elite:
1. Absalon 1310 bodů, 2. Schurter 980, 3. Marotte 948, 4. Koretzky 596, 5. Flückiger M. 563.... 9. Cink 525, 15. Kulhavý 440, 27. Škarnitzl 267, 88. Nesvadba 23

Kompletní přehled výsledků ZDE

SP Andorra 2016: výsledky XCO ženy U23 + ženy Elite


Ženy U23:
1. Sina Frei (SUI, JB Brunex Felt) 1:21:24 hod.
2. Anne Tauber (NED, Habitat) +1:55
3. Nicole Koller (SUI) +3:01
4. Barbora Průdková (Česká spořitelna Accolade) +3:52
5. Kate Courtney (USA, Specialized Racing) +4:18

Celkové pořadí SP 2016 - ženy U23:
1. Frei 450 bodů, 2. Courtney 330, 3. Tauber 320, 4. Richards 191, 5. Koller 187.... 11. Průdková 93, 13. Czeczinkarová 75.

SP Andorra 2016: výsledky XCO muži U23


1. Marcel Guerrini (SUI Focus XC) 1:19:50
2. Simon Andreassen (DEN, Specialized Racing) +0:10
3. Titouan Carod (FRA, Scott Creuse Oxygene) +0:45
4. Maxmilian Brandl (GER, Lexware)  +1:05
5. Antione Bouqueret (FRA, Scott Creuse Oxygene)+1:37
...
9. Jan Vastl (Bianchi Countervail) +2:25
62. Matěj Průdek (Česká spořitelna Accolade) -3 kola

Celkové pořadí SP 2016 - muži U23:
1. Carod 460 bodů, 2. Gaze 300, 3. Guerrini 235, 4. Andreassen 230 , 5. Bouqueret 198.... 14. Vastl 78, 40. Průdek 15


Kompletní výsledky ZDE

Včera Peat dnes Hermida. I on jede poslední SP kariéry


Svou kariéru končí také Jose Antonio Hermida, sympaťák z nedaleké Girony, neodmyslitelná postava bikového pelotonu. Dnes ve 14:20 nastoupí na svůj poslední start ve světovém poháru! 

Good luck Jose!

Stránkování

redakční systém | ISSN 1803-5744