SP Snowshoe 2023: výsledky XCO Elite

 
Ženy Elite
1. Laura Stigger (AUT, Specialized Racing) 1:21:56 hod.
2. Loana Lecomte (FRA, Canyon Cllctv) +0:23
3. Martina Berta (ITA, Santa Cruz Rock Shox) +0:32
4. Savillia Blunk (USA, Rockrider Ford) +0:38
5. Jolanda Neff (SUI, Trek Factory) +0:46
...
33. Jitka Čábelická (GAPP System Kolofix) +7:29

Kompletní výsledky ZDE, průběžné pořadí ZDE

SP Snowshoe 2023: výsledky short track Elite

 
Ženy 
1. Evie Richards (GBR, Trek Factory) 19:54 min.
2. Puck Pieterse (NED, Alpecin Deceuninck) +0:05
3. Rebecca Henderson (AUS, Primaflor Mondraker Genuins) +0:09
4. Alessandra Keller (SUI, Thömus Maxon) +0:12
5. Loana Lecomte (FRA, Canyon Cllctv) +0:15
...
31. Jitka Čábelická (GAPP System Kolofix) +1:55 

Kompletní výsledky ZDE

OH Paríž 2024 - výsledky testovacího závodu

 
Ženy
1. Loana Lecomte (FRA) 1:12:49 hod.
2. Laura Stigger (AUT) +0:39
3. Pauline Ferrand Prevot (FRA) +0:56
4. Haley Batten (USA) +1:01
5. Sina Frei (SUI) 1:13
...
32. Jitka Čábelická +8:01 min.

Kompletní výsledky ZDE

OH Paříž 2024: startovní listiny testovacího závodu

 
Celkem 34 žen a 39 mužů se zítra postaví na start testovacího závodu na olympijském okruhu v Paříži. Jsou mezi nimi i dva čeští závodníci: Jitka Čábelická a Ondřej Cink, tedy oba účastníci předchozí olympiády v Tokiu. 

Na startovce chybí obhájce stříbra z Tokia Mathias Flückiger a také jeho krajan Lars Forster, Švýcaři tak do závodu nasadili pouze Nino Schurtera! Olympijský vítěz Tom Pidcock (GBR) startovat bude.

Z první desítky ženského žebříčku chybí pouze týmová parťačka Ondřeje Cinka Australanka Rebecca McConnell, která si po rozvodu opět vzala své dívčí jméno Henderson.


Více informací o trati připravujeme...

ME XCO - Krynica-Zdrój 2023 - výsledky


Sólo jízdou si pro titul mistryně Evropy dojela jedenadvacetiletá Puck Pieterse z Nizozemska, která tak navázala na své skvělé výsledky ze světového poháru, v němž už letos dvakrát zvítězila a jednou byla druhá. Vicemistryní Evropy se stala, další věkem ještě "třiadvacítkářka", Mona Mitterwallner z Rakouska, stupně vítězů na bronzové příčce doplnila Sina Frei (SUI).

Obě české závodnice dojely na hranici třicítky: Jitka Čábelická na 28. místě, Jana Czeczinkarová na 34.

V mužském závodě zvítězil rumunský biker Vlad Dascalu, stříbro bral Lars Forster (SUI), bronz Luca Braidot (ITA). Ondřej Cink dojel na 10. pozici, 42. byl Jan Škarnitzl, 43. Jan Vastl a 47. Lukáš Kobes.

Výsledky - Mistrovství Evropy XCO - Krakov, Polsko

Ženy
1. Puck Pieterse (NED) 1:18:26 hod.
2. Mona Mitterwallner (AUT) +0:26
3. Sina Frei (SUI) +1:05
4. Jolanda Neff (SUI) +1:20
5. Loana Lecomte (FRA) +1:37
...
28. Jitka Čábelická +8:07
34. Jana Czeczinkarová +10:33

Kompletní přehled ZDE

SP MTB Lenzerheide 2023 - Startovní listiny XCC Elite

 

Do podvečerních bojů v short tracku ve švýcarském středisku Lenzerheide se zapojí jen dva čeští závodníci. Těsně se do startovní listiny dostala s devětatřicítkou Jitka Čábelická (GAPP System Kolofix) a mezi muži pak Ondřej Cink (Primaflor Mondraker Genuins), který pojede s číslem 37. Ondřej nezávodil od konce dubna, jeho posledním závodem byl Český pohár v Městě Touškov. Od té doby jej bohužel pronásledovaly nemoci kvůli nimž nestartoval ani v Novém Městě na Moravě, ani na Zadově. 

S jedničkou vůbec poprvé v kariéře v elitní kategorii nastoupí Puck Pieterse (NED, Alpecin Deceuninck) a Joshua Dubau (FRA, Rockrider Ford).

Závody jsou naplánovány na 17:15 a 18:00 hod. V České televizi půjde přenost s 50minutovým zpožděním, přímý přenos je možné sledovat na GCN nebo Eurosportu. 
 

Startovní listiny: Ženy XCC | Muži XCC
 

SP NMNM 2023: výsledky XCO Elite

Ženy Elite
1. Puck Pieterse (NED, Alpecin Deceuninck) 1:23:01
2. Pauline Ferrand Prevot (FRA, Ineos Grenadiers) +0:05
3. Loana Lecomte (FRA, Canyon Cllctv) +0:11
4. Evie Richards (GBR, Trek Factory) +0:16
5. Alessandra Keller (SUI, Thömus Maxon) +0:38
...
32. Jitka Čábelická (GAPP System Kolofix) +5:17
62. Barbora Průdková +11:14
70. Karla Štěpánová (Česká spořitelna Accolade) -1 kolo
73. Jana Czeczinkarová (Berria Vittoria) -1 kolo

Kompletní výsledky ZDE


SP NMNM 2023: Výsledky short track Elite

Ženy
1. Laura Stiger (AUT, Specialized Factory) 19:02 min.
2. Alessandra Keller (SUI, Thömus Maxon) +0:01
3. Sina Frei (SUI, Specialized Factory) +0:01
4. Pauline Ferrand Prevot (FRA, Ineos Grenadiers) +0:01
5. Evie Richards (GBR, Trek Factory) +0:01
...
19. Jitka Čábelická (GAPP System Kolofix) +0:18

Kompletní výsledky ZDE

Čábelická vyhrála 1. závod Slovenského poháru XCO

 
Úvodní kolo pětidílného Slovenského poháru XCO v Turčianských Teplicích vyhrála Jitka Čábelická (GAPP System Kolofix), která si v závodě kategorie C1 poradila s armádou polských bikerek. Závod mužů vyhrál Polák Filip Helta, jehož na stupních vítězů doprovodili stříbrný Lukáš Kobes (GAPP System Kolofix) a třetí Matěj Průdek (Cyklostar Pirelli).

 

Čábelická s Cinkem vyhráli v Praze, Štěpánová a Rauchfuss ve Španělsku

Čeští reprezentanti Jitka Čábelická (GAPP System Kolofix) a Ondřej Cink (Primafloor Mondraker Genuine) ovládli v hlavních kategoriích úvodní kolo Škoda Pražského MTB poháru, který se uskutečnil v lokalitě Traily Motol - „Jízda pod napětím“.

MS MTB Les Gets 2022: výsledky cross country

 
Ženy U23
1. Line Burquier (FRA) 1:11:09 hod.
2. Puck Pieterse (NED) +0:43
3. Sophie Pedersen (DEN) +0:59
4. Giada Specia (ITA) +1:51
5. Ronja Blochlinger (SUI) +1:51
...
11. Adéla Holubová +4:26
29. Aneta Novotná +9:35
47. Zuzana Šafářová -1 kolo
51. Karolína Bedrníková -1 kolo

Kompletní výsledky ZDE

MS MTB Les Gets 2022: výsledky short track

 
Ženy
1. Pauline Ferrand Prevot (FRA) 21:56 min.
2. Alessandra Keller (SUI) +0:18
3. Gwendalyn Gibson (USA) +0:21
4. Jolanda Neff (SUI) +0:26
5. Evie Richards (GBR) +0:29
...
19. Jitka Čábelická -1 kolo

Kompletní výsledky ZDE

Mistrovství Evropy XCO - Mnichov 2022 - výsledky ženy

 
1. Loana Lecomte (FRA) 1:28:04 hod.
2. Pauline Ferrand Prevot (FRA) +0:37
3. Anne Terpstra (NED) +3:08
4. Jolanda Neff (SUI) +3:33
5. Caroline Bohe (DEN) +4:29
6. Alessandra Keller (SUI) +5:07
7. Sina Frei (SUI) +5:18
8. Malegne Degn (DEN) +5:25
9. Linda Indergand (SUI) +5:40
10. Martina Berta (ITA) +5:45
...
20. Jitka Čábelická +9:06
22. Tereza Tvarůžková +9:33
28. Jana Czeczinkarová +10:22
36. Karla Štěpánová -1 kolo

 
Kompletní výsledky ZDE

ČP XCO Harrachov 2022 - výsledky

 
Juniorky

1.
SPĚŠNÁ Simona
jb Brunex Superior Factory 
CZE 1:10:02.7 0:00:00.0
2.
HANÁKOVÁ Eliška
Rexonix Racing Team
CZE 1:13:42.5 0:03:39.7
3.
VIKTOROVÁ Nela
Rouvy Specialized
CZE 1:15:14.7 0:05:11.9

Mistrovství ČR short track Harrachov 2022 - výsledky


Kadetky + juniorky

1. Simona Spěšná (jb Brunex Superior) 16:58 min.
2. Amálie Gottwaldová (CP Team) +0:14
3. Eliška Hanáková (Rexonix Recing) +0:20
4. Kateřina Dušková (TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda) +0:26
5. Nikola Bradáčová (ACT leraK Blansko)  +0:30

SP Lenzerheide 2022: výsledky XCO

Ženy U23
1. Sofie Pedersen (DEN) 1:06:00 hod.
2: Line Burquier (FRA, Canyon Cllctv) +0:00
3. Puck Pieterse (NED, Alpecin Fenix) +1:12
...
33. Zuzana Šafářová (Rouvy Specialized) +8:58
52. Karolína Bedrníková (Expres CZ Tufo Kolín) +12:47

Kompletní výsledky ZDE

SP Lenzerheide 2022: výsledky short track

Ženy
1. Jenny Rissveds (SWE, Team 31) 20:30 min.
2. Alessandra Keller (SUI, Thömus Maxon) +0:01
3. Jolanda Neff (SUI, Trek Factory) +0:02
4. Pauline Ferrand Prevot (FRA, BMC MTB) +0:03
5. Loana Lecomte (FRA, Canyon Collective) +0:11
...
20. Jitka Čábelická (GAPP System Kolofix) +1:06
36. Tereza Tvarůžková (Expres CZ Tufo Kolín) +1:48
DNF. Jana Czeczinkarová (LIV Elmtrade)

Kompletní výsledky ZDE

SP Leogang 2022: výsledky short track

 
Ženy
1. Loana Lecomte (FRA, Canyon Cllctv) 21:21 min.
2. Anne Terpstra (NED, Ghost Factory) +0:09
3. Caroline Bohe (DEN, Ghost Factory) +0:19
4. Alessandra Keller (SUI, Thömus Maxon) +0:27
5. Rebecca McConnell (AUS, Primaflor Mondraker) +0:34
...
29. Jitka Čábelická (GAPP System Kolofix) -1 kolo

Kompletní výsledky zde

SP Nové Město 2022 - výsledky XCO ženy a muži Elite

 
Ženy Elite
1. Rebecca McConnell (AUS, Primaflor Mondraker) 1:21:17 hod.
2. Loana Lecomte (FRA, Canyon Cllctv) +0:40
3. Jenny Rissveds (SWE, Team 31) +1:17
4. Jolanda Neff (SUI, Trek Factory) +2:22
5. Caroline Bohe (DEN, Ghost Factory) +2:22
6. Mona Mitterwallner (AUT, Cannondale Factory) +2:25
7. Laura Stigger (AUT, Specialized Racing) +3:11
8. Alessandra Keller (SUI, Thömus Maxon) +3:12
9. Anne Terpstra (NED, Ghost Factory) +3:52
10. Sina Frei (SUI, Specialized Racing) +4:01
...
35. Jitka Čábelická (GAPP System Kolofix) +8:06
45. Jana Czeczinkarová (LIV Elmtrade) +9:33
48. Tereza Tvarůžková (Expres CZ Tufo Kolín) +10:11
62. Karla Štěpánová (Cyklostar Head Pirelli) -1 kolo
74. Barbora Průdková (Multicraft) -2 kola

Kompletní výsledky ZDE 

SP Albstadt 2022: výsledky short track

 
Ženy
1. Rebecca McConnell (AUS, Primaflor Mondraker) 18:56 min.
2. Pauline Ferrand Prevot (FRA, BMC MTB) +0:00
3. Jenny Rissveds (SWE, Team 31 Ibis) +0:02
4. Alessandra Keller (SUI, Thömus Maxon) +0:02
5. Jolanda Neff (SUI, Trek Factory) +0:03
...
25. Jitka Čábelická (GAPP System - Kolofix) +0:35
28. Tereza Tvarůžková (Expres CZ Tufo Kolín) +0:37
37. Jana Czeczinkarová (LIV Elmtrade) +1:35

Kompletní výsledky ZDE

Stránkování

redakční systém | ISSN 1803-5744