Paul Lange převzal distribuci značky Pearl Izumi v Česku

"PEARL iZUMi je pro nás optimálním doplněním našeho portfolia značek a to nejenom z důvodu, že stejně jako PRO a SHIMANO, náleží k sobě. Tímto krokem můžeme našim zákazníkům nabídnout kvalitu a výjimečnost těchto značek od jednoho dodavatele", těší se Jiří Trávníček, spolumajitel a jednatel firmy PAUL LANGE-OSTRAVA s.r.o., která od veletrhu Bike Brno převzala distribuci od firmy Lissport z Harrachova. Ti naopak své portfolio rozšířili o značku Longus a HQBC /Lissport.cz/.

Jiří Trávníček dále říká "PEARL iZUMi skvěle doplňuje náš sortiment a podporuje náš cíl, být v České republice adresou č. 1 pokud jde o moderní, inovativní a kvalitní vybavení pro širokou cyklistickou veřejnost."

V následujících zimních měsících obdrží Team PAUL LANGE-OSTRAVA s.r.o. náležitou podporu od německé mateřské firmy – objednávky zákazníků z kolekce podzim/zima 2012– 2013 budou dle možností vykryty z centrálního skladu Paul Lange & Co. ve Stuttgartu. Zajištění a kompletní logistiku převezme PAUL LANGE-OSTRAVA s.r.o. již plně pro kolekci PEARL iZUMi léto 2013.

Tímto krokem vstupuje Jiří Trávníček a jeho Team na tzv. neprobádanou půdu, vedle cyklistické obuvi a oblečení z kolekce „Ride“ nabízí PAUL LANGE-OSTRAVA s.r.o., stejně jako mateřská firma, také obuv a oblečení pro Triathlon a speciální PEARL iZUMi Running kolekci. Touto trojkombinací „Ride-Run- Tri“ prezentujeme sportovní všestrannost značky. "Pro nás je to samozřejmě opravdová výzva, pracovat ještě intenzivněji než doposud v oblasti triathlonu a úplně nově v oblasti vybavení pro běh. Tuto zajímavou výzvu velice rádi přijímáme" říká s úsměvem Jiří Trávníček.

09.10.2012 - Technika - autor: Petr Bureš - 7697x tech2013 shimano pearl izumi
Zapojte se do diskuze

Mohlo by vás zajímat

 1. Tech newsShimano překvapilo high tech karbonovými platformami
  Shimano překvapilo high tech karbonovými platformami
 2. ServisShimano trhá prodejní rekordy a plánuje výrobní posílení
  Shimano trhá prodejní rekordy a plánuje výrobní posílení
 3. ServisShimano nebude, výrobu opět zastavil covid
  Shimano nebude, výrobu opět zastavil covid
 4. RetroSedm věcí, které v MTB předběhly dobu
  Sedm věcí, které v MTB předběhly dobu
 5. Tech newsShimano představuje odolnější alternativní Deore a XT
  Shimano představuje odolnější alternativní Deore a XT
 6. Tech newsShimano novinky 2022 - první vlaštovky
  Shimano novinky 2022 - první vlaštovky

Vlož svůj komentář:

Pro vkládání komentářů je nutné být přihlášený.
Proto se, prosím, tedy buď přihlašte nebo registrujte.
 1. avatar
  #7 PAUL LANGE - OSTRAVA - vloženo: 06.11.2012 v 15:47:53

  Zdravím všechny, dovolte mi vyjádřit také svůj názor, jakožto zaměstnanec PAUL LANGE - OSTRAVA. Je mi líto, že máte již od začátku takový negativní postoj, aniž byste měli měli zkušenost s PI a PAUL LANGE - OSTRAVA. Všichni, kdo projevili o PI na výstavě zájem a kontaktovali mě, těm jsem poskytla veškeré informace, vč. cen (dodatečně e-mailem) a mohu garantovat, že jsme žádného zájemce neodmítli. Komentář ohledně cenové politiky bez znalosti cen, které jsme údajně neposkytli není tedy zcela na místě. Pokud máte zájem o PI, obraťte se na mě a ráda Vám poskytnu veškeré informace.

  odpověz na tento komentář
 2. avatar
  #6 redpointteam - vloženo: 10.10.2012 v 11:14:17

  Myslím, že i náš tým pro propagaci PI něco málo udělal... díky Julo. škoda, že globalizace postupuje tak rychle a nekouká se nalevo ani napravo. prachy jen prachy, nečekají, jen po nich šáhneš, a už tě mají... ještě klika, že když něco končí, tak vždy něco jiného začíná. HQBC = high quality bicycle componets

  odpověz na tento komentář
 3. avatar
  #5 romesh - vloženo: 10.10.2012 v 08:24:27

  nejde jenom o cenovou politiku, ale o chování a přístup jejich zaměstnanců:( staré dobré "zákazník, náš pán" u frajerů z Lange moc neplatí:( škoda dobré značky, zrovna letošní kolekce run bot je krásná...

  odpověz na tento komentář
 4. avatar
  #4 trance28 - vloženo: 10.10.2012 v 07:10:06

  PI mam rad, ale bojim se, Lange team to svoji cenovou politikou totalne zabije.... staci se podivat, co si uctuji za shimano

  odpověz na tento komentář
 5. avatar
  #3 KRsta - vloženo: 09.10.2012 v 21:34:21

  Tak nějak :-( Bída .. bída .. a zase bída! Týpci z týhle firmy se s náma na výstavě ani nebaví! Když od nich nebereme a chtěli jsme začít brát tak vám nedaj VOC ceník s odůvodněním že nejste jejich odběratelé. A teď se dozvím toto. By mě zajímalo jak budeme na krám boty nakupovat, když od nich nemůžeme!!!

  odpověz na tento komentář
 6. avatar
  #2 romesh - vloženo: 09.10.2012 v 20:52:20

  aneb konec PearlIzumi v Čechách...:D

  odpověz na tento komentář
 7. avatar
  #1 Vašek - vloženo: 09.10.2012 v 19:29:30

  tak toto je konec Pearl Izumi v Česku ! Škoda ! V.

  odpověz na tento komentář

redakční systém | ISSN 1803-5744