Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

redpointteam

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Kutná Hora pohledem sedmi zasvěcených

odpověď na Pavel_Cabelicky — #1Pěkně to Pavel shrnul, a jak napsal někdo jiný, ryba smrdí od hlavy ... zamysleli se někdy činovníci svazu nad tím, proč je tak málo zájemců o pořádání závodů? hlavně uspokojit svazové partnery, ze kterých konkrétní pořadatel prakticky nic nemá :-( a rozhodčí mlčí, protože tlak na konání závodu ze strany promotéra a pořadatele zřejmě nějaký byl ...

  1. na tento komentář reaguje James Matthew — #14
11.04.2023 14:15:14
Čeští bikemaratonští solitéři. Rallye Sudety

odpověď na Frybis — #1 chápu, ale to je na jinej článek ...

17.02.2023 10:21:15
Čeští bikemaratonští solitéři. Král Šumavy

odpověď na Honza S. — #3 Není to o žádném výpalném, že tam jsou související články o Rallye Sudety je asi náhoda. Možná by stačil aktivnější přístup a ne jen čekat až se někdo z mtbs ozve ...

15.02.2023 10:44:27
Spořínci zakončili sezonu ve Španělsku, Rauchfuss 2.

UCI závod druhé nejvyšší kategorie a nevědí kde má stát druhý na stupních vítězů?

11.10.2021 21:42:07
Enduro World Series (EWS) připravuje novou kategorii elektrobiků

a kdopak to asi bude sponzorovat? že by spešl stejně jako e-bikes závod na mistrovství světa? podle promo fotky to tak vypadá … napadá mě text písničky: kolik vám platěj za tenhle nápad, táhněte raději s děvkama chrápat :-)

  1. na tento komentář reaguje petan — #2
09.10.2019 19:34:00

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744