Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

redpointteam

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Spořínci zakončili sezonu ve Španělsku, Rauchfuss 2.

UCI závod druhé nejvyšší kategorie a nevědí kde má stát druhý na stupních vítězů?

11.10.2021 21:42:07
Enduro World Series (EWS) připravuje novou kategorii elektrobiků

a kdopak to asi bude sponzorovat? že by spešl stejně jako e-bikes závod na mistrovství světa? podle promo fotky to tak vypadá … napadá mě text písničky: kolik vám platěj za tenhle nápad, táhněte raději s děvkama chrápat :-)

  1. na tento komentář reaguje petan — #2
09.10.2019 19:34:00
Paul Lange převzal distribuci značky Pearl Izumi v Česku

Myslím, že i náš tým pro propagaci PI něco málo udělal... díky Julo. škoda, že globalizace postupuje tak rychle a nekouká se nalevo ani napravo. prachy jen prachy, nečekají, jen po nich šáhneš, a už tě mají... ještě klika, že když něco končí, tak vždy něco jiného začíná. HQBC = high quality bicycle componets

10.10.2012 11:14:17
Bude to sakra těžké! Říká Kristian Hynek před MS v Ornans

takže letos bez bab, ... a ta Pavla, která by ráda jela, zůstala doma :-(

  1. na tento komentář reaguje tesko — #9
06.10.2012 11:30:53
Nováková a Friedl na Sudetech obhájili

Příští rok si zaškrtněte v kalendáři 9.června silniční Specialized Sudety Tour a 7.září bajkové Specialized Rallye Sudety... pokud do toho samozřejmě něco nevleze :-)

19.09.2012 09:13:40

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744