SP CX #13 Benidorm - Výsledky

Předposlední díl Světového poháru v cyklokrosu se jede ve španělském Benidormu.

Výsledky

Junioři
1. Yordi Corsus (BEL) 42:44
2. Seppe van den Boer (BEL) +0:01
3. Viktor Vandernberghe (BEL) +0:03
4. Andrew August (USA) +0:04
5. Senna Remijn (NED) +0:05
...
21. Václav Ježek +1:05
38. Filip Samec +4:58

Kompletní výsledky ZDE

Průběžné pořadí SP
1. Léo Bisiaux (FRA) 129 bodů
2. Gus van den Eijnden (NED) 103 b.
3. Viktor Vandenberghe (BEL) 94 b.

Juniorky
1. Lauren Molengraaf (NED) 39:06
2. Isabella Holmgren (CAN) +0:05
3. Ava Holmgren (CAN) +0:05
4. Célia Gery (FRA) +0:05
5. Valentina Corvi (ITA) +1:07
...
14. Eliška Hanáková +4:12

Kompletní výsledky ZDE

Průběžné pořadí SP
1. Lauren Molengraaf (NED) 160 b.
2. Célia Gery (FRA) 94 b.
3. Ava Holmgren (CAN) 94 b.

Muži U23
1. Thibau Nys (BEL) 47:43
2. Tibor del Grosso (NED) +0:00
3. Emiel Verstrynge (BEL) +0:05
4. Jente Michels (BEL) +0:05
5. Witse Meeusen (BEL) +0:13
...
13. Matyáš Fiala +1:25
33. Maximilian Kerl +5:05
36. Matěj Stránský +5:49

Kompletní výsledky ZDE

Průběžné pořadí SP
1. Thibau Nys (BEL) 160 b.
2. Jente Michels (BEL) 96 b.
3. Tibor del Grosso (NED) 90 b.

Ženy Elite
1. Fem van Empel (NED, Jumbo Visma) 52:47
2. Puck Pieterse (NED, Alpecin Deceuninck) +0:03
3. Shirin van Anrooij (NED, Balois Trek Lions) +0:13
4. Silvia Persico (ITA, UAE) +0:21
5. Lucinda Brand (NED, Balois Trek Lions) +0:53
...
32. Barbora Jeřábková (Brilon Racing Team) +5:38
DNF Kateřina Hladíková (Brilon Racing Team)

Kompletní výsledky ZDE

Průběžné pořadí SP
1. Fem van Empel 395 b.
2. Puck Pieterse 350 b.
3. Shirin van Anrooij 264 b.

Muži Elite
1. Mathieu van der Poel (NED, Alpecin Deceuninck) 1:00:00
2. Wout van Aert (BEL, Jumbo Visma) +0:00
3. Eli Iserbyt (BEL, Pauwels Sauzen Bingoal) +0:09
4. Laurens Sweeck (BEL, Crelan Fristads) +0:20
5. Tom Pidcock (GBR, Ineos Grenadiers) +0:34
...
22. Michael Boroš (Elkov Kasper) +3:14
23. Zdeněk Štybar (Jayco Ulula) +3:19
24. Adam Ťoupalík (Elkov Kasper) +3:46
28. Šimon Vaníček (ČEZ Cyklo Team Tábor) +4:42

Kompletní výsledky ZDE

Průběžné pořadí SP
1. Laurens Sweeck (BEL, Crelan Fristads)
2. Michael Vanthourenhout (BEL, Pauwels Sauzen Bingoal)
3. Eli Iserbyt (BEL, Pauwels Sauzen Bingoal)

22.01.2023 - Závody - autor: Tomáš Ježek - 2904x světový pohár cyklokros benidorm
Zapojte se do diskuze

Mohlo by vás zajímat

  1. Mistrovství světaStřípky z MS cyklokrosařů v Hoogerheide
    Střípky z MS cyklokrosařů v Hoogerheide
  2. Mistrovství světaMathieu van der Poel popáté mistrem světa
    Mathieu van der Poel popáté mistrem světa
  3. ZávodyFotogalerie: Mistrovství světa v cyklokrosu - Hoogerheide 2023 - sobota
    Fotogalerie: Mistrovství světa v cyklokrosu - Hoogerheide 2023 - sobota
  4. Mistrovství světaFavorizovaná Fem van Empel mistryní světa v elitě, juniorka Dlasková osmá
    Favorizovaná Fem van Empel mistryní světa v elitě, juniorka Dlasková osmá
  5. Mistrovství světaMS v cyklokrosu odstartují štafety, má česká šestka šance na medaili?
    MS v cyklokrosu odstartují štafety, má česká šestka šance na medaili?
  6. Mistrovství světaMS Hoogerheide 2023: Trať, účastníci, program, kde sledovat
    MS Hoogerheide 2023: Trať, účastníci, program, kde sledovat

Vlož svůj komentář:

Pro vkládání komentářů je nutné být přihlášený.
Proto se, prosím, tedy buď přihlašte nebo registrujte.

redakční systém | ISSN 1803-5744