SP CX #9 Hoogerheide: výsledky

Junioři:
1. Niels Vandeputte (BEL) 43:25 min.
2. Jarno Bellens (BEL) +0:16
3. Mees Hendrikx (NED) +0:27
4. Tomáš Kopecký +0:34
5. Pim Ronhaar +0:35
...
20. Jakub Schierl +2:27
22. Jakub Říman +2:30
26. Tomáš Ježek +3:01
40. Jakub Ťoupalík +3:58
47. Alvin Tomášek +4:57

Celkové pořadí SP 2017/18
1. Kopecký 215 bodů, 2. Ronhaar 200, 3. Hendrikx 200... 22. Ježek 43, 28. Schierl 34, 29. Jakub Ťoupalík 32

Muži U23:
1. Eli Iserbyt (BEL) 48:48 min.
2. Thomas Pidcock (GBR) +0:25
3. Joris Niewenhuis (NED) +0:52
4. Toon Vandenbosch (BEL) +1:02
5. Yannick Peeters (BEL) +1:14
...
21. Adam Ťoupalík +3:07
32. Josef Jelínek +4:21
37. Jakub Šulc +4:47
44. Štěpán Schubert -2 kola

Celkové pořadí SP 2017/18
1. Pidcock 240 bodů, 2. Iserbyt 220, 3. Aerts 185, 4. A. Ťoupalík 151… 37. Jakub Šulc 14, 44. Štěpán Schubert 11

Ženy Elite:
1. Sanne Cant (BEL)
2. Eva Lechner (ITA, Clif Pro)
3. Evie Richards (GBR, Trek Factory)
4. Marianne Vos (NED, Waowdeals Pro Cycling)
5. Kaitlin Keogh (USA, Cannondale)
...
20. Kateřina Nash (Cliff Pro) +2:15
23. Pavla Havlíková (KC Kooperativa Jablonec n.N.) +2:57
32. Adéla Šafářová (Nutrend Specialized) +3:42
48. Elisabeth Ungermanová (KC Kooperativa Jablonec n.N.) +6:59

Celkové pořadí SP 2017/18
1. Cant 608 bodů, 2. Keogh 501, 3. Lechner 476, 4. Brammeier 401, 5. Compton 400, 6. Nash 396... 19. Havlíková 200, 43. Nosková 101, 51. Šafářová 77, 71. Štěpánová 26, 90. Vaníčková 17, 95. Švihálková 15, 99. Ungermanová 14


Muži Elite:
1. Mathieu van der Poel (NED, Corendon Circus) 1:05:54 hod.
2. Wout van Aert (BEL, Crelan Charles) +0:08
3. Michael Vanthourenhout (BEL, Marlux - Bingoal) +1:41
4. Laurens Sweeck (BEL, Era - Circus) +1:58
5. Kevin Pauwels (BEL, Marlux - Bingoal) +2:22
...
10. Michael Boroš (Pauwels Sauzen - Vastgoedservice) +3:14
30. Jan Nesvadba (Expres CZ Scott Kolín) +6:03
52. Emil Hekele (Stevens Emilio Sports) -5 kol


Celkové pořadí SP 2017/18
1. van der Poel 695 bodů, 2. van Aert 585, 3. Aerts 493, 4. Vanthourenhout 474, 5. Sweeck 466... 12. Boroš 329, 36. Nesvadba 105, 40. Paprstka 82, 81. Hekele 13, 115. Hunal 2

 

Kompletní výsledky ZDE

 

Zapojte se do diskuze

Mohlo by vás zajímat

  1. ZávodyFotogalerie: Světový pohár XCO #2 - Albstadt
    Fotogalerie: Světový pohár XCO #2 - Albstadt
  2. Světový pohárSP v Albstadtu opanovali Švýcaři, Škarnitzlová se blýskla top 20
    SP v Albstadtu opanovali Švýcaři, Škarnitzlová se blýskla top 20
  3. Světový pohárMatěj Průdek sahal na SP v Albstadtu po top ten, unikla jen těsně
    Matěj Průdek sahal na SP v Albstadtu po top ten, unikla jen těsně
  4. ZávodyFotogalerie: Světový pohár v Short Tracku
    Fotogalerie: Světový pohár v Short Tracku
  5. Světový pohárPremiéra SP v Short Tracku měla úspěch, líbila se závodníkům i divákům
    Premiéra SP v Short Tracku měla úspěch, líbila se závodníkům i divákům
  6. Světový pohárZabahněný Albstadt otevřel okruh
    Zabahněný Albstadt otevřel okruh

Vlož svůj komentář:

Pro vkládání komentářů je nutné být přihlášený.
Proto se, prosím, tedy buď přihlašte nebo registrujte.

redakční systém | ISSN 1803-5744