SP CX Dublin - Výsledky

Juniorky
1. Célia Gery (FRA) 39:11
2. Cat Ferguson (GBR) +0:25
3. Imogen Wolff (GBR) +0:47
4. Amandine Muller (FRA) +1:03
5. Vida Lopez de San Roman (USA) +1:04
...
6. Amálie Gottwaldová +1:30
7. Kateřina Douděrová +1:51
10. Daniela Hezinová +2:30

Kompletní výsledky ZDE

 

 

Průběžné pořadí
1. Cat Ferguson (GBR) 70 bodů
2. Célia Gery (FRA) 65 b.
3. Imogen Wolff (GBR) 46 b.

Kompletní pořadí ZDE

Junioři
1. Stefano Viezzi (ITA) 41:39
2. Arthur van den Boer (BEL) +0:08
3. Keije Solen (NED) +0:08
4. Mats Vanden Eynde (BEL) +0:08
5. Aubin Sparfel (FRA) +0:18
...
8. Kryštof Bažant +0:21
21. Pavel Šumpík +2:42

Kompletní výsledky ZDE

Průběžné pořadí
1. Stefano Viezzi (ITA) 80 b.
2. Arthur van den Boer (BEL) 50 b.
3. David John Thompson (USA) 50 b.

Průběžné pořadí ZDE

Muži u23
1. Tibor del Grosso (NED) 55:57
2. Emiel Verstrynge (BEL) +0:13
3. Jente Michels (BEL) +0:33
4. Rémi Lelandais (FRA) +1:24
5. Yorben Lauryssen (BEL) +1:33
...
18. Matyáš Fiala +6:00

Kompletní výsledky ZDE

Průběžné pořadí
1. Tibor del Grosso (NED) 780 b.
2. Rémi Lelandais (FRA) 52 b.
3. Emiel Verstrynge (BEL) 51 b.

Kompletní pořadí ZDE

Ženy Elite
1. Lucinda Brand (NED, Balois Trek Lions) 54:59
2. Ceylin del Carmen Alvarado (NED, Alpecin Deceuinck) +0:38
3. Zoe Backstedt (GBR, Canyon Sram) +0:45
4. Marie Schreiber (LUX, SD Worx) +0:57
5. Inge van der Heijden (NED, Crelan Corendon) +1:10
...
8. Kristýna Zemanová (Brilon Racing Team) +1:23

Kompletní výsledky ZDE

Průběžné pořadí
1. Ceylin del Carmen Alvarado (NED, Alpecin Deceuinck) 165 b.
2. Zoe Backstedt (GBR, Canyon Sram) 102 b.
3. Lucinda Brand (NED, Balois Trek Lions) 95 b.
...
8. Kristýna Zemanová (Brilon Racing Team) 67 b.

Kompletní pořadí ZDE

Muži Elite
1. Pim Ronhaar (NED, Balois TRek Lions) 57:17
2. Laurens Sweeck (BEL, Crelan Corendon) +0:02
3. Eli Iserbyt (BEL, Pauwels Sauzen Bingoal) +0:20
4. Joran Wyseure (BEL, Crelan Corendon) +0:28
5. Jens Adams (BEL) +0:37

Kompletní výsledky ZDE

Průběžné pořadí
1. Eli Iserbyt (BEL, Pauwels Sauzen Bingoal) 147 b.
2. Pim Ronhaar (NED, Balois TRek Lions) 128 b.
3. Lars van der haar (NED, Balois Trek Lions) 121 b.

Kompletní pořadí ZDE

 

Zapojte se do diskuze

Mohlo by vás zajímat

  1. Světový pohárSvětový pohár v maratonu 2024 bude osekaný, ale bude
    Světový pohár v maratonu 2024 bude osekaný, ale bude
  2. ZávodyFotogalerie: Mistrovství světa v cyklokrosu Tábor 2024
    Fotogalerie: Mistrovství světa v cyklokrosu Tábor 2024
  3. Mistrovství světaZdeněk Štybar: "Nemohl jsem se rozloučit na lepším místě"
    Zdeněk Štybar: "Nemohl jsem se rozloučit na lepším místě"
  4. Mistrovství světaBoroš v Táboře vyrovnal své maximum, dojel sedmý, Van der Poel pošesté mistrem
    Boroš v Táboře vyrovnal své maximum, dojel sedmý, Van der Poel pošesté mistrem
  5. Mistrovství světaStříbrná paráda Kristýny Zemanové
    Stříbrná paráda Kristýny Zemanové
  6. Mistrovství světaStřípky z Tábora aneb co se do článků nevešlo
    Střípky z Tábora aneb co se do článků nevešlo

Vlož svůj komentář:

Pro vkládání komentářů je nutné být přihlášený.
Proto se, prosím, tedy buď přihlašte nebo registrujte.

redakční systém | ISSN 1803-5744