SP XCO Val di Sole - Výsledky

Ženy u23
1. Isabella Holmgren (CAN, Lidl Trek) 1:14:54
2. Olivia Onesti (FRA, Trinx Factory) +1:26
3. Elina Benoit (SUI) +2:37
4. Valentina Corvi (ITA, Santa Cruz RockShox) +2:51
5. Kira Böhm (GER, Cube Factory) +3:07
...
24. Patricie Srnská +7:18
25. Eliška Hanáková +7:52
27. Nela Viktorová (Rouvy Specialized) +8:17
29. Simona Spěšná (jb Brunex Superior Factory) +8:34
33. Adéla Holubová (Rouvy Specialized) +10:15

Kompletní výsledky ZDE

Průběžné pořadí
1. Kira Böhm (GER) 512 bodů
2. Emily Johnston (CAN) 403 b.
3. Madigan Munro (USA) 397 b.

Kompletní pořadí ZDE

Ženy Elite
1. Pauline Ferrand-Prévot (FRA, Ineos Grenadiers) 1:21:04
2. Puck Pieterse (NED, Alpecin Deceuninck) +0:50
3. Candice Lill (RSA, e-fort Cannondale) +1:13
4. Loana Lecomte (FRA, Canyon CLLCTV) +1:39
5. Savilia Blunk (Decathlon Ford) +1:50
...
42. Jitka Čábelická (GAPP System Kolofix) -1 kolo

Kompletní výsledky ZDE

Průběžné pořadí
1. Haley Batten (USA) 901 b.
2. Alessandra Keller (SUI) 743 b.
3. Savilia Blunk (USA) 738 b.

Kompletní pořadí ZDE

Muži
1. Nino Schurter (SUI, Scott Sram) 1:18:25
2. Alan Hatherly (RSA, Cannondale Factory) +0:07
3. Mathis Azzaro (FRA, Decathlon Ford) +0:46
4. Filippo Colombo (SUI, Scott Sram) +0:46
5. Luca Braidot (ITA, Santa Cruz RockShox) +0:56
...
25. Ondřej Cink (Primaflor Mondraker) +3:11
70. Jan Škarnitzl (GAPP System Kolofix) -2 kola
77. Lukáš Kobes (GAPP System Kolofix) -2 kola
83. Zdeněk Vobecký -3 kola

Kompletní výsledky ZDE

Průběžné pořadí
1. Victor Koretzky (FRA) 789 b.
2. Nino Schurter (SUI) 755 b.
3. Alan Hatherly (RSA) 709 b.

Kompletní pořadí ZDE

Muži u23
1. Riley Amos (USA, Trek Factory Racing Pirelli) 1:08:09
2. Bjorn Riley (USA, Trek Future Cycling) +0:09
3. Finn Treudler (SUI, Cube Factory) +0:29
4. Luka Martin (FRA, Orbea Factory) +0:50
5. Lennart-Jan Krayer (GER, Lexware MTB Team) +1:27
...
26. Jan Zatloukal +4:18
35. Jan Sáska (Subterra Santa Cruz) +5:34
67. Ondřej Novotný +8:38

Kompletní výsledky ZDE

Průběžné pořadí
1. Riley Amos 475 b.
2. Bjorn Riley 365 b.
3. Dario Lillo (SUI) 302 b.

Kompletní výsledky ZDE

Zapojte se do diskuze

Mohlo by vás zajímat

  1. Český pohárHolubová obětuje MČR přípravě na OH. Cink se naopak po roční pauze vrací
    Holubová obětuje MČR přípravě na OH. Cink se naopak po roční pauze vrací
  2. Světový pohárAlan Hatherly slaví první vítězství v SP XCO, v Les Gets dosáhl na dabl
    Alan Hatherly slaví první vítězství v SP XCO, v Les Gets dosáhl na dabl
  3. Světový pohárRychlý short track v Les Gets se vydařil Holubové, dojela sedmá
    Rychlý short track v Les Gets se vydařil Holubové, dojela sedmá
  4. Světový pohárPřichází Les Gets, poslední svěťák před OH bude bez největších favoritů
    Přichází Les Gets, poslední svěťák před OH bude bez největších favoritů
  5. Světový pohárVrchařský světový pohár v Megeve ovládl Paez a Njemcevic, Löffelmann 7., Stošek 10.
    Vrchařský světový pohár v Megeve ovládl Paez a Njemcevic, Löffelmann 7., Stošek 10.
  6. ZávodyFotogalerie: Světový pohár XCO #5 - Crash-Montana
    Fotogalerie: Světový pohár XCO #5 - Crash-Montana

Vlož svůj komentář:

Pro vkládání komentářů je nutné být přihlášený.
Proto se, prosím, tedy buď přihlašte nebo registrujte.

redakční systém | ISSN 1803-5744