Velký výsledkový servis: Žacléř, Ondry, Černá Voda, Mikulov

Nabouchaný víkend závody po celém Česku. Přinášíme přehled těch nejdůležitějších výsledků...

Autor: Jan Němec
Velký výsledkový servis: Žacléř, Ondry, Černá Voda, Mikulov

Rychlebské Enduro - Černá Voda

Ženy:
1. Pavla Nováková (Novatop Lapierre) 22:20 min.
2. Lucie Kubínová (Trail Guide Liv) +0:11 
3. Katarina Stavarčíková +0:18
4. Kristína Kleinwächterová +0:21
5. Klaudia Kojro (POL, 2B Enduro) +1:21

Muži:
1. Vojtěch Bláha 16:46 min.
2. Ondřej Zelený (Eleven Mercedes Benz Mitas) +0:02
3.František Žilák (Rock Machine Cyklomax) +0:24
4. Rowan Sorell (GBR) +0:28
5. Jiří Fikejz (Author Enduroteam) +0:40

Kompletní výsledky ZDE


Český pohár - Žacléřská 70

Ženy:
1. Karla Štěpánová (Kona Cycling Point) 3:27:22 hod.
2. Johana Kolašínová (Superior Riders) +1:27 min.
3. Lucie Hamanová (Kellys Bike Ranch) +23:11
4. Kristýna Pejšová (Superior MTB) +54:29
5. Adéla Fleková (Big Shock) +55:24

Muži:
1. Marek Rauchfuss (Kellys Bike Ranch) 2:50:51 hod.
2. Filip Adel (Superior MTB) +0:10 min.
3. Ondřej Cink (Multivan Merida) +0:25
4. Michal Kaněra (Nilfisk) +0:37
5. Michal Bubílek (Kellys Bike Ranch) +8:30

Kompletní výsledky ZDE


Kolo pro život - Oderská Mlýnice

Ženy:
1. Jitka Škarninitzlová (Česká spořitelna Accolade) 2:08:48 hod.
2. Barbora Průdková (Česká spořitelna Accolade) +4:52 min.
3. Hana Falcová (Alltraining.cz) +17:25
4. Radka Pospíšilová (Bikecentrum Olomouc) +21:10
5. Lucie Krupová (Expres CZ Merida Kolín) +24:37

Muži:
1. Kristián Hynek (Topeak Ergon) 1:50:29 hod.
2. Martin Stošek (Symbio+ Cannondale) +0:00
3. Matouš Ulman (Česká spořitelna Accolade) +0:06
4. Pavel Boudný (Česká spořitelna Accolade) +4:58
5. Jaroslav Kulhavý (Specialized Racing) +4:59

Kompletní výsledky ZDE


Bike Cup - Mikulov

Ženy:
1. Ivana Loubková (Rohozec Amulet) 1:47:40 hod.
2. Lenka Fridrichová (Nilfisk) 1:53:08 
3. Hana Nenadálová (Maraton.cz) 2:03:06
4. Hana Müllerová (AK Drnovice) 2:03:37
3. Zuzana Vernerová (HSK) 2:03:45

Muži:
1. Jan Škarnitzl (Sram Mitas Trek) 1:30:30 hod.
2. Jan Fojtík (Drásal Cannondale) +0:01
3. Tomáš Višňovský (Proefekt Ghost) +1:42
4. Matěj Lasák (Max Cursor) +4:24
5. Adam Lavička (Nilfisk)  +4:25

Kompletní výsledky ZDE

 


Podívejte se, co všechno se dnes jelo.... 

 

 

Zapojte se do diskuze

Mohlo by vás zajímat

  1. ZávodyFotogalerie: Kolo pro život 2018 #15 - Ralsko
    Fotogalerie: Kolo pro život 2018 #15 - Ralsko
  2. Kolo pro životBoudný zakončil éru ve spořitelně vítězstvím ve finále KPŽ
    Boudný zakončil éru ve spořitelně vítězstvím ve finále KPŽ
  3. Ostatní závodyKolo pro život 2018 jde do finále, na programu je novinka - Ralsko
    Kolo pro život 2018 jde do finále, na programu je novinka - Ralsko
  4. ZávodyFotogalerie: Kolo pro život 2018 #14 - Oderská Mlýnice
    Fotogalerie: Kolo pro život 2018 #14 - Oderská Mlýnice
  5. Kolo pro životPředposledním dílem KPŽ budou Odry! Jste připraveni?
    Předposledním dílem KPŽ budou Odry! Jste připraveni?
  6. Ostatní závodyZářijová klasika KPŽ - Znojmo Burčák Tour Kooperativy
    Zářijová klasika KPŽ - Znojmo Burčák Tour Kooperativy

Vlož svůj komentář:

Pro vkládání komentářů je nutné být přihlášený.
Proto se, prosím, tedy buď přihlašte nebo registrujte.

redakční systém | ISSN 1803-5744