Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

G23

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
E-biky budou mít svůj vlastní Světový pohár

odpověď na svabenic@gmail.com — #11 Asi ani nevíš, jak jsi blízko. Kejval, předseda ČOH, v rozhovoru pro Radiožurnál v minulém roce, říkal, že se přemýšlí o zařazení i-sportů na OH. Argument byl, že to dělá hodně lidí. Pak začne brek, že děti sedí u počítače a že je potřeba nějaké prašule od státu na podporu sportu...

  1. na tento komentář reaguje svabenic@gmail.com — #13
21.02.2020 13:04:26
E-biky budou mít svůj vlastní Světový pohár

To bude seriál jen pro silné chlapi. :-) Nosit v cíli elektro moped nad hlavou není pro hubené zesláblé cyklisty, to je pro pořádné silné elektrikáře! :-) .-) Jinak elektro mopedy pro turisty ok, sportovní nářadí = svět se zbláznil! Pro ty závodní elektrikáře, moped je správný název pro tato zařízení! Znamená to totiž motor + pedál...

21.02.2020 11:42:36
Alpentour Trophy 2020 s hybridní kategorií Duo E-Plus!

Hurá, návrat jedné z dráhových disciplín, jízda za motorovými vodiči. 😂

22.01.2020 16:18:41
Český pohár XCM 2020 naroste. Bude mít sedm zastávek.

odpověď na Vena — #6 Fiat 124 je správně. :-) .-)

08.01.2020 09:36:08
Je libo dětský ebike? - Roxter eRIDE

Proč by museli? To tedy až do teď všichni, kdo zestárli, byli v prd..i? Můj táta jezdí bez motoru i v 81 letech a znám dost dalších cyklistů, kteří dál provozují cyklistiku. Ano máš pravdu, dochází k rozdělení na cyklisty a mopedisty. Zrovna včera mě jeden elektrikář málem sejmul, protože mně chtěl předjet do kopce zprava a já doprava odbočoval, na singlu... Oni se chudáci cítí jak Jarda Kulhavý, jen na to nějak nemají...:-)

09.12.2019 11:20:41

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744