Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

G23

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
TEST: Mondraker Crafty R

odpověď na Frybis — #5 Nejčastější otázka elektrikářů...:-) Jo, jel, ale já bych i bez toho věděl, že mi motor pomůže...:-) :-) :-) Víš, řekl bych, že sport je právě o tom, že ani sám sebe nepodvádíš a dostaneš se do cíle za pomoci svých sil...a někam se prostě nedostaneš. Samozřejmě, ať si každý jezdí na čem chce, jen bych ježdění na mopedu neříkal cyklistika!

24.02.2021 13:30:27
TEST: Mondraker Crafty R

odpověď na Frybis — #2 Motor + pedály = moped...ty sportovní náčiní :-) :-) :-)

  1. na tento komentář reaguje Frybis — #5
24.02.2021 08:33:29
Další milník: Česko má své první mistry e-MTB

odpověď na Zdeněk Zed Dokoupil — #2 Dík, asi to tak nebylo myšleno, ale toto je nejlepší a nejhlubší vysvětlení toho, proč el.mopedy nejsou cyklistika, ale normální moto sport.

07.08.2020 10:02:25
E-biky budou mít svůj vlastní Světový pohár

odpověď na svabenic@gmail.com — #11 Asi ani nevíš, jak jsi blízko. Kejval, předseda ČOH, v rozhovoru pro Radiožurnál v minulém roce, říkal, že se přemýšlí o zařazení i-sportů na OH. Argument byl, že to dělá hodně lidí. Pak začne brek, že děti sedí u počítače a že je potřeba nějaké prašule od státu na podporu sportu...

  1. na tento komentář reaguje svabenic@gmail.com — #13
21.02.2020 13:04:26
E-biky budou mít svůj vlastní Světový pohár

To bude seriál jen pro silné chlapi. :-) Nosit v cíli elektro moped nad hlavou není pro hubené zesláblé cyklisty, to je pro pořádné silné elektrikáře! :-) .-) Jinak elektro mopedy pro turisty ok, sportovní nářadí = svět se zbláznil! Pro ty závodní elektrikáře, moped je správný název pro tato zařízení! Znamená to totiž motor + pedál...

21.02.2020 11:42:36

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744