Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

G23

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Ohlasy největších favoritů na zítřejší šampionát v cyklokrosu

odpověď na Tommy_25 — #37 Ano, je to sociopat, a tak samozřejmě nemá žádnou cenu na něj reagovat, nic se nedozvíš. Jen mě trochu zajímala hloubka toho jeho psychického problému. Pravděpodobně ani nejezdí na kole…

  1. na tento komentář reaguje Pavel Trance — #41
13.01.2022 09:11:02
Ohlasy největších favoritů na zítřejší šampionát v cyklokrosu

odpověď na tntbiker — #32 Prosím tě, nevedu s tebou konverzaci, ale mám na tebe, jako na odborníka na rozdělování závodníků na třídy dotaz. Do jakých výkonnostních tříd patří tito závodníci: Jakob Dorigoni, Joshua Dubau, Thomas Mein, Kevin Kuhn, Felipe Orts Lloret, Simon Andreassen, Daniel Federspiel, Eric Brunner. Za přátelskou odpověď předem děkuji!

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #36
12.01.2022 12:18:36
Ohlasy největších favoritů na zítřejší šampionát v cyklokrosu

odpověď na tntbiker — #25 Hochu, hochu, ty bys fakt mohl udělat kariéru, možná bys to mohl zkusit rovnou na prezidenta. Štěkat zbaběle za plotem umíš, neodpovědět na otázku, kterou vyvoláš nemáš problém a rovnou na dotazujícího zaútočíš, sprostě nadávat a urážet ti také jde, s kým se ty budeš bavit a kdo se s tebou bude bavit budeš rozhodovat jen ty, fakt sebestředné hloupé hovádko jsi na to dost. Jdi do toho!!!

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #32
11.01.2022 14:05:02
Ohlasy největších favoritů na zítřejší šampionát v cyklokrosu

odpověď na tntbiker — #20 Kdysi jsem si myslel, že ti fakt jde o ty chyby v pravopise, ale ty jsi prostě nemocný...Dám ti ještě šanci. Kolik je tedy podle tebe tříd v cyklokrose, ale i v jiných sportech a podle jakého klíče se rozřazují? Kdo si zaslouží respekt, pouze první nebo i druhá třída? Jsou nějaké výjimky? Určuješ to ty? -))) P.S. trochu se vykrucuješ, co?! Ty jsi původně nepsal třetí třída ve svěťáku. že? :-)))

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #25
10.01.2022 15:35:20
Ohlasy největších favoritů na zítřejší šampionát v cyklokrosu

odpověď na Honza S. — #18 Nevím, to gesto to celé znevažuje...Umím si představit jak ti dojde, meleš z posledního, a někdo ti říká, "stejně vyhrajeme (myslí tým), klid!", stejně tak, "brzdi, náš zájem je, aby vyhrál někdo jiný z týmu", nevím...

10.01.2022 15:23:16

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744