Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

TichyA

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Superior Team XF 29 Issue R - takhle vypadá TOP

Na stránkách to kolo mají vyfocený s kazetou 10-51 a černými kotouči. Tak to vypadá, že v době focení neměli ani tu kazetu, ale standardně ji tam budou dávat.

10.01.2019 16:51:35
Canyon uvádí nový Neuron CF

Píšete, že geometrie se téměř nezměnila. To platí jen při srovnání s hliníkovým model 2019 (představeným cca před měsícem). Oproti předchůdci (modelu 2018) se geometrie změnila výrazně, hlavový úhel téměř o 2° , nižší střed, kratší zadní stavba atd.

28.11.2018 12:43:02

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744