Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

fejsbuky0@email.cz

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Přehledně: Jaké závody se ruší, jaké se přesouvají?

odpověď na Aleš Procházka — #2 To jako vazne? To snad ne. To mi nemuzete udelat. Ja se letos poprve odhodlal jet 100ku! Zarijovy termin je snad porad lepsi nez zadny, nebo ne? Ja osobne mam vas zavod rad, ale nechapu, proc mate potrebu delat tak narocny zavod porad hned z kraje kvetna? Stalo by se neco, kdyby se sela bezne jezdila o mesic pozdeji? Lidi jako ja by meli vic natrenovano, vic by si verili a treba by se i vic hlasili na dlouhou...

  1. na tento komentář reaguje Aleš Procházka — #6
19.03.2020 21:27:21

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744