Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Aleš Procházka

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Osm tipů, kam bezpečně ujet z ČR před lockdownem

odpověď na tntbiker — #27 Tohle nemá cenu komentovat a prosím, neurážejte naše účastníky závodů! Jako první z pořadatelů u nás jsme oznámili hned v lednu úvahy o přesunu a pak i samotný přesun termínu AŠM. S respektem ke všem ani nespouštíme příjem přihlášek a pokus nastane správný čas, vše se uskuteční. Tímto Vás, strážce morálky na MTBS.cz, zdravím a dále na Vás nebudu reagovat.

  1. na tento komentář reaguje hzb — #31
  2. na tento komentář reaguje tntbiker — #32
04.03.2021 11:38:29
Osm tipů, kam bezpečně ujet z ČR před lockdownem

odpověď na tntbiker — #25 Chlapi, fakt nemám sílu se tady s vámi přít o každé slovíčko. Článek se mi líbí jako námět a je na každém, jak s ním naloží. Dokázal bych si představit, že nás vleze 5 lidí do dodávky, pronajmeme si v Itálii nebo Chorvatsku apartmán a na 14 dní zmizíme mimo hranice katastru obce :- ) Pokud se člověk chová odpovědně, protestuje se, tak není co řešit. Je strašně jednoduché odsoudit někoho, kdo se dokáže o sebe postarat a nechová se jako ovce. Něco jinýho, když si zajedeš na zážitkovou dovolenou do míst, kde se covid vůbec neřeší (Keňa, Zanzibar), ale o tom ten článek přeci nebyl...

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #27
04.03.2021 08:53:06
Osm tipů, kam bezpečně ujet z ČR před lockdownem

odpověď na panzdenda — #16 odpověď na tntbiker — #18 Ahoj pánové, tolikrát jsem chtěl něco napsat a zase jsem to smazal. No ale když zase přibyly nové příspěvky a vy furt "jedete", tak vás ani urážet nemusím, stačí číst vaše příspěvky. Dobrá zpráva je, že jste to zatím přežili. Dobrou náladu a pevné zdraví, pánové... :- )

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #25
04.03.2021 06:31:48
TEST: Author Ronin XC

odpověď na tntbiker — #18 Nepochopil jsem prvotní záměr dělat gravel na 27,5" kolech. Některé značky jdou touhle cestou, některé to naperou na 622 kola a jdou cestou 28,5"-29" . Některé věci se komerčně neuchytí a přitom jsou věci, které nás přežijou: třeba jako můj city-bike Superior Flight City na 26" kolech, původně Schwalbe 2.4 Big Apple, pevná vidle a pohon 1x8 Shimano Nexave s řazením v náboji. Samozřejmě, že vydržel ve výrobě 2007-2009 a pak ho ukončili. Tak to je, některé kolo nemá komerční úspěch, ale je to pracant a držák.

25.02.2021 17:37:42
TEST: Author Ronin XC

Takže jestli bychom se mohli vrátit k tématu testovaného kola: jako prodejce značky Author jsem ho nikdy pořádně nepochopil, jenže pak si stačí postavit na zem 27 x 2.25 a za něj postavit silničku. K velkému údivu většiny lidí je výška kol = vnější průměr stejnej. A od toho se dál odvíjí univerzální vlastnosti testovaného Ronina XC. Protože tohle kolo nikdo kolem nás jen tak nemá, díky za ten test pro rozšíření obzorů.

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #18
25.02.2021 07:30:22

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744