Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Aleš Procházka

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Fotograf Jaroslav Svoboda oceněn na Czech Press Photo

Jardo, krásný fotky,gratulujem! Za tu z Touškovské rokle poděkování i místním pořadatelům, kteří si dají tu práci vysekat trail jako v nějaké botanické zahradě, ani stéblo navíc .-)

21.01.2022 20:34:36
Proč nemá ČR samostatný cyklokrosový šampionát pro U23?

odpověď na tntbiker — #1 V krizi je taky XCO. Proč většina juniorů nejde do U23? Za dva roky to v XCO čeká i mýho syna, bude ve 4. ročníku gamplu se učit na maturitu a ve finále přijede na Český pohár, aby skončil na 30. minutě, protože ho dojede Ondra Cink. Kdyby byla kategorie U23 "chráněná", bude to jezdit 60 lidí, byl by to pro ty kluky dospělácký jeýdění, který jde skloubit se školou, prací. Když bude covid, přijede Maxime Marrot, Simon Andreasen, Tady je přece velká skupina lidí, která se tím nebude nikdy živit nebo spíš chci napsat jezdit na nejvyšší úrovni. Ti topoví jezdci ať jezdí klidně s Elitou. Tahle 5-rpřníková kategorie se tu přehlíží a je to špatně. Prvoročák muž dostane rundu po 30. - 40. minutě a bude mít čas strávený na trati na úrovni kadeta. Co udělá? Vykašle se na to. Ještě horší je to v cyklokrosu, to je absurdita, protože se odpadá z mnohem menší základny. Výsledek? Kluci se seberou a budou jezdit maratonské seriály na MTB..

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #3
  2. na tento komentář reaguje Pijer — #4
19.01.2022 09:39:50
Pozdní kolínské ohlédnutí

odpověď na Tommy_25 — #2 Historie se neptá a za chvíli se na to zapomene, bohužel. Mně je líto Kuby Ťoupalíka, vůbec ho neviním z nějakého sehraného divadla. Má 20 roků a kdyby na mně týmovej direktor zařval "bomba, dávej, už je to jen kousek, jedeš si pro titul", tak se tam totálně vygumuju a pobliju. Jenže když ti tam těsně před cílem ukáže dvojku a brzdi, kámo, tak to ti tak rozjebe hlavu, že chyby přijdou samy. Pro fanouška sportu zklamání, zbytek bude obhajovat, že je to běžný. Raději se pojďme těšit na MS, pozoruhodná je úroveň našich juniorek i juniory máme fajn, klobouk dolů tomu podhoubí, kdo je vychoval.

  1. na tento komentář reaguje Frybis — #4
  2. na tento komentář reaguje tgi — #9
14.01.2022 08:51:13
Ohlasy největších favoritů na zítřejší šampionát v cyklokrosu

Vyjádření sportovního ředitele Elkov Kasper https://www.roadcycling.cz/clanek/boros-byl-lidrem-ale-souboj-byl-ferovy-rika-fiala-o-cyklokrosovem-mistrovstvi

11.01.2022 08:03:21
Ohlasy největších favoritů na zítřejší šampionát v cyklokrosu

odpověď na G23 — #17 Kuba Ťoupalík má můj obrovskej respekt, takovou hodinovku bez vteřinky háku, ten výraz v poslední rundě mluví za vše. Zpomalil před nájezdem do vracáku na písek, pak vycvakl v písku a ten sjezd před nájezdem na stadion opatrněji, tady myslím Michael ukázal vyježděnost a jel hranu a dojel ho. Fakt nevím, v tom špurtu venkem v zatáčce se mu smeklo zadní kolo, tohle zahrát zase jen tak nejde. V posledním vracáku na pravou stranu před cílem, to taky bylo vyhrocený. Já jsem si vloni na podzim dal 12 amatérských master cyklokrosů a je to brutální, jak seš na limitu nebo za ním, tak ti dělá problém koordinace úplně všeho a tihle kluci jedou tak ladně a rychle...

10.01.2022 13:44:07

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744