Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Aleš Procházka

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Přehledně: Jaké závody se ruší, jaké se přesouvají?

odpověď na panzdenda — #7 Dobré ranko, panezdendo, nezklamal jste svou hyperkorektností, jak by řekl klasik: "Nežereš maso, nepoznáš vtip..." https://www.youtube.com/watch?v=B9xvZ1jiB3Y

23.03.2020 07:25:41
Přehledně: Jaké závody se ruší, jaké se přesouvají?

odpověď na fejsbuky0@email.cz — #5 Samozřejmě, že chceme závod uspořádat, ale nezáleží to jen na nás. A k běžnému termínu: my jsme jarní klasika, 20 let vždy první sobotu v květnu (1x v září) Chceš nám vyčítat, že je jarní klasika na jaře? Jsem nevěděl, že ten virus funguje až takhle...:-)

20.03.2020 05:33:00
Přehledně: Jaké závody se ruší, jaké se přesouvají?

odpověď na jan.strakos — #1 Upřímně? Termín našeho AUTHOR ŠELA MARATHONU na 5.9. beru jako takový akademický návrh a reálně se připravujeme na variantu, že se letos nepojede vůbec NIC.

  1. na tento komentář reaguje fejsbuky0@email.cz — #5
19.03.2020 09:55:54
Jak je to s vyjížďkami na kole? Profík by měl zůstat doma, hobík může do lesa

odpověď na petan — #2 Dnes jsem zavolal na sekretariát NSA a 10 minut mluvil s Veronikou Pohlovou. Ptal jsem se na definici pohybu v přírodě (jestli vadí, kdybych vyjel z baráku autem k lesu, mimo lidská obydlí i přítomnost dalších cizích lidí se projel na biku). Všeobecně by se nemuselo nic stát, na druhou stranu jinak se chová tělo při turistické procházce a jinak při sportovní vyjížďce. Výsledek doporučení - nehrotit to a všeho nechat. V neděli jsme si obkroužili poslední kilo, na Cyklostezce Bečva za Lipníkem n.B. potkali desítky až stovky lidí (pěšáci, brusle, cyklisti, šaliny) a sportovnímu ježdění jsem dal sbohem. Každý podvečer teď vyjedu autem za město a po prázdných polňačkách chodíme s děckama se psem pozorovat západy slunce nad Drahanskou vrchovinou.

18.03.2020 11:03:14

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744