Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Aleš Procházka

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Elektrokola Crussis se rodí v nových moderních prostorech

odpověď na tntbiker — #8 Tacx má založenou výrobu lahví především jako zakázkovou výrobu pro ostatní, takže na každé láhvi Crussis, Author, Force, Penco, Nutrend ad. najdeš zespodu vyraženou značku Tacx. Princip stejný jako u Malfini (bývalý Adler) u textilu určeného k potisku a vyšívání. Končím.

  1. na tento komentář reaguje ladam — #10
  2. na tento komentář reaguje tntbiker — #11
14.03.2023 09:46:33
Elektrokola Crussis se rodí v nových moderních prostorech

odpověď na tntbiker — #1 Jedna krychlová krabice Tacx = 50 bidonů Tacx s možností vlastního tisku a barevné volby láhve, víčka i ventilu. https://bicyclewaterbottle.com/

Tacx byla samostatná firma vyrábějící stacionární, chytré i obyčejné trenažéry, válce i servisní stojany kol. Někdy v roce 2019 Tacx koupil Garmin a převzal si českou distribuci.

S ohledem na zpracování flašek Tacx si v Crussisu fakt fandí, 500 ml 139 Kč a 750ml 169 Kč :)

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #8
14.03.2023 07:50:54
První evropský šampionát na gravelu se pojede v Belgii

Mně oba termíny přijdou pitomý, protože vlezly do cyklokrosové sezóny, dokážu si představit na CX kolo dát jiný kola a bylo by to super i v mládežnických kategoriích. Tady se ale ustupuje silnici...

08.03.2023 11:08:56
Kateřina Nash na sklonku své kariéry musela řešit zakázanou látku v těle

odpověď na tntbiker — #8 My se tady asi domluvíme a uděláme si trička s tvýma hláškama a pravdama...

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #12
05.03.2023 11:15:29
Kateřina Nash na sklonku své kariéry musela řešit zakázanou látku v těle

odpověď na tntbiker — #2 Psal se rok 1993 a jel se Český pohár MTB v Písku. Tehdy poprvé jsem uviděl mladičké běžkažky ze sportovního gymnázia Vimperk, Katku a Lucku Hanušovy, zároveň už jezdila Katka Neumannová. Nádherná pionýrská doba, ale ta Katka z Prachatic jezdí na skvělé úrovni už 30 let a zvládá spoustu disciplín. Takovej Jarda Jágr na kole, pořád vidíš obrovskou lásku k tomu sportu a pořád jsou oba schopní dělat sport na vysoké úrovni. Stejně jako Martina Sáblíková, pořád to tam je a umí. Ty umíš jenom škodit a nasírat, tak si to užij.

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #8
05.03.2023 08:13:37

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744