Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Aleš Procházka

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Virtuální mistr světa získá 8000 euro! Šampionát na trenažerech bude bez Čechů

První Mistrovství světa v cyklistice, které ovlivní defekty typu, soused vyhodil pojistky v baráku, dcera potřebovala zásuvku pro nabíječku, manželka zakopla o kabel a vytrhla ho ze zásuvky :- )

  1. na tento komentář reaguje Honza S. — #4
09.12.2020 08:47:58
Emil Hekele se brání: Cítím se 100% nevinný

odpověď na Žvejk — #15 V každém případě z Emila cítím negativní motivaci, pořád se na někom vymezovat a ty instagramové příspěvky a webová vyjádření k materiálu, to si nikdy profík nemůže dovolit (že Honzo Bárto). Pro celý český cyklokros je to rána a jsem strašně zklamanej z přístupu vedení disciplíny k současné situaci. Napsal jsem panu Baloghovi (předseda CX komise ČSC) email s dotazem, jestli netuší, jak se bude vyvíjet celá CX sezóna a jestli je šance, že se ještě uskuteční nějaké CX České poháry pro žáky a kadety. Odpověď nula, sezóna se "rozjela" (na covidové testy bychom stejně nešli), nestěžujeme si, celý amatérský sport stojí. Do Polska se na závody vypravovalo okolo 80 Čechů a jsme rádi za tu možnost objevit nové lokality. V neděli 22.11. jsme jeli poslední závod, mládežnický Mistrák ČR se měl jet 12.12. v Kolíně a to je i konec CX sezóny pro kadety a žáky. Nikdo z cyklokrosové komunity neřekl: je to průšvih, závody do konce roku nebudou, udělejte si měsíc pauzu a pak v lednu uděláme mistrák s elitou, třeba v neděli a možná se udělá ještě jeden závod (přeložená Čáslav z 5.12.) a ze 4 závodů se udělá hodnocení Českého poháru. Ticho po pěšině, nikdo nic neví, nikdo nic neudělá. Oni si to možná bafuňáři neuvědomili, ale v mládežnických kategoriích je docela velká základna (drtivá část lidí si prodlužuje MTB sezónu), z které může vyrůst někdo slušnej.

29.11.2020 09:57:33
Emil Hekele se brání: Cítím se 100% nevinný

odpověď na Frybis — #9 Honza Hirt a Leo König měli podle mně ideální sportovní základ, NEDĚLALI CYKLISTIKU od dětství, ale přešli ve 12 - 14 letech z hokeje.

  1. na tento komentář reaguje Frybis — #11
28.11.2020 14:07:45
Emil Hekele se brání: Cítím se 100% nevinný

odpověď na zirecek — #6 Zdar borci, vy mi teda dáváte. Já jsem do cyklistiky skočil ve 21 letech jako čistokrevnej MTB turista, závodník, fanda, teď zrovna školící se trenér. Neberte mi iluze a nechte mě snít v bublině našich dětí a mládeže, děláme to pro radost a potěšení.

  1. na tento komentář reaguje Frybis — #9
28.11.2020 12:10:49
Emil Hekele se brání: Cítím se 100% nevinný

odpověď na zirecek — #2 Ten hnoják Ti neodpouštím :-) Byl to Český pohár v MTB maratonu, dost zvláštní pocit dostat se do novin kvůli pozitivnímu nálezu PD. Stejný PD je reprezentačním trenérem a klubovým cyklokrosovým trenérem. Příběh EH je obdivuhodný, ale konstrukce podstrčení látek vědomě, nevědomě ve stravě, cílený krok k odstranění kritika poměrů, to mi přijde fakt mimo mísu...

28.11.2020 10:41:26

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744