Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Aleš Procházka

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Spořínci dominovali na premiérovém MČR e-MTB

odpověď na Pavel Trance — #4 Musíme si počkat na precedens, kdy někdo takový na čiplém e-biku, e-koloběžce zabije nebo zmrzačí někoho nevinného, nejlépe dítě. Pak se tím začne možná někdo zabývat. Je absurdní, že na fichtla, babetu, skútra máš jasně daná pravidla (technická, přilba, papíry, bez chlastu) a pak tě po cyklostezce mine frajer pade :- ) Ale ten e-bike za to nemůže, to je o pravidlech a lidech.

29.07.2020 12:37:57
Spořínci dominovali na premiérovém MČR e-MTB

odpověď na trance28 — #1 Ahoj, jako organizátor MTB maratonu odmítající e-biky se startovním číslem musím říct, že kdybych zůstal do neděle a bylo k dispozici celopéro, tak bych to rád jel. Jako exhibiční závod den po sobotním maratonu cajk, Véna namotal pěkný okruh a jako sportovní zábava a totální šrot na hodinu dobrý. Ale dát svoje peníze za e-kolo a pak jet na e-závody, ehmm jako díky, ne..., ale to je volba každého, co chce dělat.

  1. na tento komentář reaguje jnovotny77 — #3
27.07.2020 16:44:17
Most odstartoval Český pohár XCM, poctivě v Extrému

odpověď na Tommy_25 — #3 S generací zakladatelů závodu zestárla také silná maratonská generace husákových dětí. Snad se podaří udržet při životě dlouhé maratonské distance tradičních závodů i do budoucna, bez zájmu závodníků to ale nepůjde. Držím palce místním patriotům.

22.06.2020 13:52:42
Úvodní ČP XCM v Mostě vyhráli Štěpánová a Adel

Zaslouží se poděkovat týmu KL SPORT Most v čele s Jardou Hrubým, protože pokud je pravda, že Jarda s odchodem do důchodu nenajde nástupce, zmizí z české bikové mapy unikát a skvělý ježdění. Jardo, na 20. ročník vám dovezeme 30 prvoúčastníků, tak snad si to někdo přečte ve vašem okolí a bude se pokračovat. Ještě jednou dík Aleš

22.06.2020 08:53:30
Konečně, můžeme závodit! Pomalu se rýsují první domácí akce

odpověď na zirecek — #5 Ahoj, spousta vyřčených věcí je nadsázka k zamyšlení. Dá to dost práce sehnat všechny informace okolo a jedinou starost nám nedělá uspořádat časovku, ale jak budou lidi respektovat a dodržovat věci okolo. Technicky vzato uspořádat "bez diváků" cyklistický závod uprostřed vesnice je strkání hlavy do oprátky, tak se mi nediv, že se vytočím kvůli "dobrě míněné radě" s vyhlašováním. Ahoj AP

08.05.2020 08:11:18

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744