Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

jenikmar

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Kam se budou ubírat rozměry MTB kol?

26 vs 29, Full vs HT

Jak už jsem to někde psal měl jsem možnost porovnat několik kol ve verzi 29 i 26 a ve zdvizích 80/00, 100/00, 120/120 a 140/140. Těžko říct, co je lepší, každé má něco do sebe. Z pohledu výšky okolo 182 je to prakticky jedno. Velký rozdíl dělají ráfky a pláště a samozřejmě odpružení. To dohromady dá větší rozdíl než 26x29. Ve velkých schodech nahoru i dolů má navrch 29. 26 je pak daleko hravější a jezdivější mezi stromy a ve vracečkách. Ve sjezdu kralovali Stumpjumpery FSR se sedlovkou staženou dolů, ve výjezdech pak hardtaily (26 v klikatém a 29 v rovném). Testoval jsem to na mostecké trati, takže žádné šetření, ale pravý biking:-) Je to asi o pocitu každého, co mu více sedí a čemu více věří. Stejně je to na kole hlavně o hlavě a fyzičce... A za tímto názorem si stojím ;-)

PS: Mít na to prachy a čas, tak bych si k tomu co mám koupil buďto Enduro 26 s hydraulickou sedlovkou nebo HT 29 s pevnou vidlí.

30.11.2012 12:42:47
Češi míří na noční závod do Flachau

odpověď na Jirinak — #2 No mne osobně její výkon přišel lepší jak výkon pana Jílka. Měla styl komentování podobná jako na Redbull TV.

11.08.2012 15:59:34
SP Windham: Nash znovu těsně druhá, Kulhavého zastoupil Stander

odpověď na Jirinak — #5 To jsem se nikde nedočetl, všude psali, že měl v týdnu nějaké problémy a že neví, zda to má spojovat. A laskavě hned ostatní neurážej za jejich názor. (PS: chytré kecy od gauče mít nemohu, protože gauč nevlastním ;-) )

Pokud měl střevní potíže, už před závodem, tak jak to, že o tom v týmu nevěděli? A ani půl hodiny po tom co odstoupil neměli ještě ponětí proč odstoupil a ani kde je.

Ano, s tím, že odstoupil, nic neudělám, ale jako fanoušek cyklistiky jsem alespoň chtěl vědět proč to udělal. A za tuto informaci ti děkuji.

  1. na tento komentář reaguje Jirinak — #9
02.07.2012 17:05:49
SP Windham: Nash znovu těsně druhá, Kulhavého zastoupil Stander

odpověď na Jirinak — #2 Jestli máš přesnější informace, tak sem s nimi, já stále nevím, proč Kulhavý ze závodu odstoupil. Z toho co zatím vím, jsem tak akorát zklamaný, že to vzdal. odpověď na bloodsnake — #1 to vyjádřil celkem dobře... Byli tam jiní, kterým se nedařilo, nebylo jim dobře nebo jim to tolik nejelo, ale přesto bojovali a dojeli.

  1. na tento komentář reaguje Jirinak — #5
02.07.2012 13:28:10
Etapák MTB Trilogy zve na start

odpověď na redpoint — #6 Pozor slovo sigltrek se nesmí používat pan Kvasnička na to má ochranou známku :-(

Dávám zde odkaz na jeden konkurenční server, tak se prosím nezlobte, ale podle mne je to docela průšvih, to co pan Kvasnička předvádí a mělo by se o tom vědět.

http://www.bikeandride.cz/2012/06/singltrek-ziskal-ochrannou-znamku-rozhovor/

PS: Nijak nechci shazovat kvalitu a zábavnost SpS, ale dost mi vadí, to co se kolem toho děje!

02.07.2012 07:49:48

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744