Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

seky33

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Sram Eagle 2017

odpověď na RN — #9 Prosímtě, zamysli se nad tím co jsi napsal a hned ti musí bejt jasný, proč se vyrábí to co se vyrábí, proč jde vývoj tam kam jde a proč se nikdy nebude vyrábět to co chceš.

  1. na tento komentář reaguje RN — #12
30.03.2016 08:05:50
Cannondale Scalpel 2017 na Cape Epic

odpověď na valiot — #12 Myslím si, že vás nikdo nenutí tady tu "žumpu" číst. Řekl bych, že i ostatním se uleví, když nebudou pod článkem vídat ty vaše nechutné komentáře. Takže, "děkujeme odejděte".

21.03.2016 18:17:30
Cycling Media zvažuje zpoplatnění obsahu MTBS

odpověď na panzdenda — #20 Samozřejmě samotné změření na zátěžové stolici není vypovídající. Asi jsem ten svůj komentář rychle odbyl. Samozřejmě je potřeba ty naměřené hodnoty doplnit o kompletní rozborku a zhodnocení konstrukce s popisem jejích rizik vzhledem k životnosti a pak ideálně u pár výrobků dlouhodobý test, který potvrdí, nebo vyvrátí reálnou životnost a správnost hodnocení konstrukce. Pokud by dělali jen testy měřením je to zase jen cesta napůl a nikam to nepovede. Pokud si chtějí za něco nechat platit musí to být komplexní.

A když tak o tom uvažuji, je pitomost stavět vlastně úplně nový web na pochybných a dosti pošramocených základech Mtbs, daleko jednoduší by bylo začít s novým jménem.

26.02.2015 14:06:13
Cycling Media zvažuje zpoplatnění obsahu MTBS

No do ankety jsem vám napsal, že nejsem ochoten zaplatit za žádný obsah na Mtbs. Pod vlivem komentářů pode mnou bych to asi trochu upřesnil. Rozhodně nejsem ochotem platit cokoliv za stávající obsah, to co tu poblikujete jsou akorát bezcený žvásty a PR kecy. Za poslední dobu co sleduji Mtbs (cca 4-5 let) jsem nenašel článek kterej bych s chutí přečetl a něco si z něho odnesl, nedej bože se k němu chtěl vrátit a přečíst si ho znova. Za poslední dva roky jsem tu nepřečetl dohromady v kuse ani jeden článek, stačí si ho prolítnout, přečíst závěr a prohlídnout fotogalerii. Ty kecy okolo jsou stejně o ničem.

Nicméně abych jen nekritizoval. Pokud chcete abych za něco zaplatil, můžete mi prosím ukázat byť jen jediný článek za který by jste chtěli, aby vám lidi zaplatili? Ve stávajícím obsahu, totiž nic takového nenacházím.

Osobně bych byl ochoten zaplatit za opravdu objektivní a nezávislé odborné laboratorní testy jednotlivých kol a komponentů. Kolik bych byl ochoten zaplatit, by se odvíjelo od kvality testů. Dám příklad Pokud by byl test řekněme zapletených kol udělaný tak, že je vezmete do laboratoře, třeba na fakultě ČVUT a budete měřit naprosto přesně deformace pod přesným zatížením a k tomu pak přidáte ještě tabulku z měření z digitální centrovací vidlice a tenzometru, aby bylo vidět v jakém stavu ty kola výrobce dodal. Tak pokud řekněme budete uveřejňovat každý týden jeden takto kvalitní test, nemám problém vám platit i 2-3 tisíce ročně. Protože takové testy jsou skoro k nesehnání a jejich cena by se dala skoro vyvažovat zlatem.

Za testy byť od renomovaných kapacit, typu projedu kolo a pak něco sesmolim na papír, nejsem ochoten platit nikdy nic. Takové testy mohou být jen jako neplacené doplnění. Tyto testy jsou vždy ovlivněny subjektivními pocity a ty má každý člověk jiné. Tedy vypovídací hodnota testu je nula.

Na toto téma udělal kdysi moc pěkný profesionální test Author. Kdy rozdali profi závodníkům neoznačená kola a řekli jim že testují pneumatiky. Když testovací období skončilo zeptali oznámili jim že netestovali pneu, ale že jim různě zamíchali 26" a 27,5" kola a aby to teď poznali. Výsledek byl že se prakticky skoro nikdo netrefil. Výsledky byli horší než dle tipování 50/50. Výsledek z toho byl zcela jednoznačný, ani odborník, který dělá slepý test není schopen z toho něco poznat, tedy výsledek je předem ovlivněn tím co o tom tester dopředu ví, z toho je tedy jasný výsledek a vypovídací hodnota takového testu. To že dnes Author dělá 27,5" bylo tehdy pouze a jen rozhodnutí na základě prodejnosti, nikoliv odborných testů, ty byli tenkrát jednoznačně pro 29".

  1. na tento komentář reaguje panzdenda — #20
  2. na tento komentář reaguje rikucz — #23
26.02.2015 08:46:39
Kona Raijin Karly Štěpánové

odpověď na katko — #1 A to vozíš Wolfa a padá ti to? Já Wolfa vozím a ještě mi to nikdy nespadlo a to s tím docela i skáču. Wolfa vozím od loňska.

16.05.2014 12:21:43

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744