Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Haumač

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Nejtěžší závod sezony, řekl vítěz Pražských schodů Giger

Napsat ,že dostal 10kol je poměrně zavádějící,protože když je závodník o kolo dojet,tak je stažen a tudíž mu ti co dále krouží ,logicky nasypou dalších několik kol,ale neznamená to že by ujel za hodinu polovinu toho co třeba první....

To by asi nebyl Kulhec ve světový špičce,kdyby mu nasypali 7 kol :-))

22.05.2014 11:46:47
Pražské schody 2014 už zítra! Poprvé pojede Kabush

odpověď na VencaS — #1 Je to jednoduchý,od letoška je mediálním partnerem KPZ TV NOVA,tak se dá těžko předpokládat,že by to vysílala CT.

Určitě je to ale škoda,porovnávat "novácký" 10min.sestřih s profi přenosem

na CT sport,vo tom žádná....

To je jako by na Nově vysílali záznam z CT author cupu- který byl do r2012 Nova Cup :-)

22.05.2014 11:42:57
Rekordní závod v Praze, 1500 bikerů na Genesis Bike Prague

Nedá mi nerýpnout si do rýpalů... pominuli diskuse o masovosti,komerčnosti,apod.,tak zrovna na tento závod se dalo pořídit startovné v předstihu už za krásných 200kč a ještě snad týden před závodem za 300(pokud se přihlásili dva účastníci),tak potom ti co si dopřejí luxusu rozhodnutí na poslední chvíli večer před závodem,si musí připlatit,docela logický. Když budete organizovat párty na chalupě,tak taky potřebujete vědět kolik vám dorazí lidí,aby nebylo piva a krkoviček málo nebo naopak hodně....:-))

  1. na tento komentář reaguje Růža — #7
27.06.2013 10:57:41
Petr Dlask měl na Šela Marathonu pozitivní dopingový test

No když to tak pročítám,tak sem vlastně pochopil ,že když sem nachcípanej a nechci nechat propadnout mrzké startovné(dnes už většinou tak500kč),tak do sebe nasypu nějakej Panadol ,Paralen nebo co zrovna najdu v šuplíku,abych to nějak odjel a nechcíp úplně,tak sem vlastně taky nasypanej...Ale já mám teda pocit ,že mi to zrovna nijak nenakopne,abych podal o 5-10% lepší výkon. Možná by to chtělo slupnout celý platíčko a ne jen jednu pilulku :-)

Ale zcela vážně,opravdu to může mít nějaký pozitivní vliv??

31.05.2013 15:31:44
Cape Epic – symbol úspěchu

Moc pěkně napsanej článek!

To startovný je fakt mazec...

19.02.2013 12:54:25

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744