Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Z

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Nechci být otrokem olympijského závodu, říká Jaroslav Kulhavý

odpověď na Giro — #18 lajkuju líbí. Mám stejný názor a to přitom KN moc nemusím. Bezesporu dokázala hodně, obětovala tomu půl života. Byla nejlpší. Kdyby byla nejlepší v jiném odvětví sportu, byla za vodou.

Ti kritici za každou cenu tady jsou jantaři, je to zbytečná debata :-)

(ono je to na všech webových diskuzích podobné)

18.10.2015 10:18:05
Kulhavý bez zdravotních komplikací a v optimální kondici

odpověď na xtrail — #16 :-)

vůbec nechci hodnotit tvůj spokojený život. Jestli jsi to tak nějak pochopil, tak se omlouvám. Je to tvůj život a nic mi do něj není.

Napsal jsem jen svůj názor a pohled, který jsi přetočil k obrazu svému a své obvyklé rétorice. Ale musím napsat, že s tvým pohledem na současné tratě bez výhrad souhlasím. Senzace za každou cenu.

Nesouhlasím s tvým názorem, jestli je pomalý, konkurenceschopný, atd. Uvidíme. Přál bych mu, aby byl a nedokáži od klávesnice napsat tak kategorický názor.

Btw., tvá čeština a slovosled se nějak vymyká tomu, co tady, a mnohdy oprávněně, proklamuješ:-)

Měj se.

  1. na tento komentář reaguje xtrail — #18
28.12.2014 21:57:17
Kulhavý bez zdravotních komplikací a v optimální kondici

odpověď na xtrail — #13 a co když se mýlíš? Co když se k těm výsledkům vrátí?

Jasně, klidně, bez mrknutí oka, napíšeš " Jé, já se spletla...". Je otázkou jestli to nebude málo a jestli to vizionářství není jen nějaká póza.

Ne, že bys v mnoha přípěvcích neměl pravdu, ale tvůj pesimismus za každou cenu, kritický postoj vžy, ke všemu a z principu, který se snaží tvářit jako nadhled či dokonce znalosti jinýmy neobjevené a nepochopené, to je mnohdy úsměvné. Musí to být docela složitý a těžký život. Je pravdou, že tvůj.

Ale je konec roku, kdy si všichni navzájem přejí všechno dobré do Nového roku, tak i já ti přeji zdraví, štstí a neutuchající invenci:-)

  1. na tento komentář reaguje xtrail — #16
28.12.2014 21:01:54
V Odrách vyvrcholí 15. sezóna KPŽ, Boudný pojede poprvé jako otec

odpověď na pira — #1 je smutné, že i slaboduchý komentář, jako je tento, je možné veřejně publikovat.

26.09.2014 21:24:04
Hostýnskou 50 vyhrál Žák

odpověď na vlada — #3 ani v nejmenším bych si nedovolil vyvracet něčí názor. A už vůbec bych nechtěl kritizovat, že ten názor někdo projeví. Já jen napsal svůj. Prezentace... no možná máte pravdu, nevím. Já problém neměl, čekal jsem asi dvě minuty. Na rozdíl od mnoha jiných, i mnohem renomovanějších závodů. Ale fakt bych nechtěl, aby to vyznělo jako nějáká anální turistika, vždy je co zlepšovat. Jen se mi to líbilo, krásný závod v krásné krajině.

Btw., nevím, kde nebo z čeho jste vydedukoval, že po závodech nejezdím. Nemíním se k tomu vůbec vyjadřovat, je to mimo, je to jiná diskuze. Jen na okraj, nemusím psát, co jedna paní povídala. Já na závodech několikrát taky zabloudil, ale nenapadlo mě kritizovat pořadatele. Jen jsem si řekl, že jsem asi magor, když x desítek či set lidí projelo bez bloudění a mi se to nepodařilo :-)

04.08.2014 20:49:41

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744