Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

slajd

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Na hraně! Jsou dnešní XCO tratě už příliš nebezpečné?

Samozřejmě je to dost obtížné, ale hodně tomu pomáhají samotní jezdci. Jezdí se na čím dál větší riziko a čím dál víc na hraně, takže někdy to prostě nevyjde

11.09.2013 17:22:51
Výborně! Tři Češi v první jedenáctce! Vyhrál Nino Schurter

odpověď na Mářa — #3 Třetí? :D takže tři místa za třetím místem je pátý místo :D tady je to dneska samá perla :D

  1. na tento komentář reaguje satan — #5
31.08.2013 17:51:24
Kulhavý a Szafraniec vyhráli Ostravského Chachara

odpověď na Babaja — #6 Jestli to myslíš sarkasticky, tak bych jen rád podotknul, že Boudný byl tuším dva roky zpátky mistrem ČR v XCO. Takže bych když už shazoval KPŽ, ale ne Bouďase.

  1. na tento komentář reaguje wuhuuu — #9
  2. na tento komentář reaguje Babaja — #11
26.08.2013 12:07:16
Kulhavý a Szafraniec vyhráli Ostravského Chachara

odpověď na lamiovci top — #1 No možná proto, že na jednom výsledku se nedá stavět kariéra. Pokud se nejedná o SP,MS nebo olympiádu. A koho porazili? Jen Jirku Nováka (z profi týmu) a Tomáše Paprstku.

25.08.2013 09:21:55
SP Andorra: Ondřej Cink nestačil jen na Nino Schurtera!

odpověď na Strup — #6 No, myslím si, že ten pád v NMnM nebyl jediné, co ho vyřadilo z bojů o stupně. Ale jinak samozřejmě nejsem z těch, co by při jednom neúspěchu začali Jardu pomlouvat a shazovat.

27.07.2013 21:08:58

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744