Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

panzdenda

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
UCI se pře s motocyklovou federací o e-biky

odpověď na karel.neugebauer.7 — #3 UCI má poslední dobou k elektromotorům velmi pozitivní vztah. Stačí se podívat do profipelotonu. Samá baterie, elektromotory v přehazovačkách, přesmykačích, nově i teleskopických sedlovkách, To už nejsou stroje, k jejichž provozu stačí jen lidská síla. Bez nabité baterie a bzučícího elektromotoru prostě nefungují, nedají s ke svému účelu použít. Kontaminace jízdních kol elektromotory je UCI otevřeně podporována. Proto ani není divu, že se tak hlásí k e-bikům.

14.04.2019 12:25:47
Superior XC Team: oficiální představení a video

odpověď na germano — #4 Radost mám skoro pořád. Tedy, dokud se nepodívám na mtbs.cz, které často "potěší" širokým spektrem pravopisných i jiných chyb a poslední dobou i fotkami jako s 3D tiskárny :-).

  1. na tento komentář reaguje germano — #6
01.03.2019 16:23:58
Superior XC Team: oficiální představení a video

Fotky naprostá hrůza. Proč nás, čtenáře, má redakce mtbs.cz za blby, netuším.

  1. na tento komentář reaguje germano — #4
01.03.2019 09:29:35
Jaké jsou typy zapletených kol?

Kola ani náboje v Remerxu moc neumí, ale některé jejich ráfky se opravdu povedly. Nehynoucí držáky jako Stormy, Rapid, Dragon, Grand Rock jsou dnes už téměř legendárni.

28.02.2019 18:51:46
Přispěj na dobrou věc a získej podepsaný dres Sagana nebo Kulhavého

Jde vidět, jak jsou špičkoví sportovci "štědří". Jarda s Cimbálem se mohli v pohodě podělit o to běhátko a Romča s Peťem se svými obřími příjmy v o ten hanbike. Žádná sbírka tudíž nemusela být a holčička mohla jezdit. Ale proč to neudělat chytřeji. Dát jen podepsaný dres a pošetřit peněženku.

  1. na tento komentář reaguje Honza S. — #2
  2. na tento komentář reaguje Raceday — #3
20.02.2019 08:34:27

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744