Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

panzdenda

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Scott představil své nové sídlo a spolupráci

odpověď na Tommy_25 — #3 V nové administrativní budově pracují všichni zaměstnanci Scottu. Tudíž žádné jiné výrobní ani montážní závody Scottu neexistují. Zajímalo by mě, zdali tam je alespoň nějaké skladovací/distribuční centrum. Jestli se výrobku s logem Scott vůbec někdy dotkne zaměstnanec Scottu nebo jde celá objednaná produkce z Asie přímo k velkoobchodníkům/dovozcům.

06.06.2019 13:13:28
Scott představil své nové sídlo a spolupráci

To je zajímavé, 50 zasedaček, neformální prostory, garáže pro kola, posilovny... Ale ani slovo o prostorách výrobních, konstrukčních, montážních, lakovnách atd... To vypadá, že je Scott čistě obchodně marketingová firma, kterou živí nákup a následný předražený prodej produktů komplet vyrobených, smontovaných a zabalených pilnými bezejmennými Asiaty.

  1. na tento komentář reaguje Tommy_25 — #3
05.06.2019 18:16:30
Shimano představuje nové XT a SLX 2020

Zajímalo by mě, co se panu Burešovi vůbec honí hlavou, když píše článek...

"Honem rychle musím něco sesmolit, není moc času. Z češtiny jsem měl vždy nejlépe čtyřku, ale to nevadí. Jak se vůbec správně píší číslovky? Neřeším. Pár trotlů sice bude zase pindat, ale většina čtenářů jsou beztak hlupáci, kteří sekají ještě více chyb než já, takže pohoda..."

Smutné.

31.05.2019 14:57:33
Shimano představuje nové XT a SLX 2020

odpověď na Geronimo — #5 Redaktor tě má v análu a považuje za blba stejně jako mě a ostatní čtenáře. Jeho diletantský a povýšený přístup je neomluvitelný ani kdyby byl článek obsahově geniální :-).

31.05.2019 14:39:16
Shimano představuje nové XT a SLX 2020

Jde vidět, že se autor článku nepolepšil a nadále čtenáři pohrdá. Neobtěžuje si to po sobě ani přečíst ani se třeba podívat, jak se píší číslovky. Výraz "12-ti rychlostní" je solidní prasárna. Proč se, pane Bureši, alespoň trochu nesnažíte? To Vám za to čtenáři opravdu nestojí?

31.05.2019 07:32:26

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744