Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

panzdenda

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Bikecheck: Kross Level Ondry Cinka

odpověď na Babaja — #2 Že se vůbec ještě rozčiluješ. Co jsou zdejší redaktoři za "materiál" už víme mnoho let. Jen se směju, když si vzpomenu, jak je kdysi napadlo, že si budeme za podobné články platit :-). To by byl velmi rychlý konec diletantsky vedeného webu mtbs.cz.

  1. na tento komentář reaguje teryman — #6
13.05.2021 07:54:49
Osm tipů, kam bezpečně ujet z ČR před lockdownem

odpověď na Žvejk — #15 Aha, takže původ nového koronaviru je ve skutečnosti v České republice. To jsem opravdu netušil. A u nás nejrozšířenější britská mutace je jistojistě také českého původu (tipuji Agrodert) a název "britská" je jen krycí, aby odvedl pozornost a maskoval původ . Tím se vše vysvětluje :-).

  1. na tento komentář reaguje Aleš Procházka — #22
03.03.2021 20:32:40
Osm tipů, kam bezpečně ujet z ČR před lockdownem

Kam se vydat: Turecko = velmi vysoké riziko nákazy, Itálie + Španělsko + Portugalsko + Kypr = vysoké riziko nákazy. To jsou opravdu tipy k nezaplacení. Hloupější článek jsem na mtbs.cz už velmi dlouho nečetl a to je co říct :-). Hlavně, že si pan Vobecký uchoval pozitivní myšlení a nikoho nepoškozuje :-). Když už někdo nechytil kovida doma, tak proč ho nezkusit aktivně ulovit někde v zahraničí, ideálně v nějaké agresivní mutaci. Super nápad...

02.03.2021 20:15:46
Osm tipů, kam bezpečně ujet z ČR před lockdownem

odpověď na Zdenek Vobecký — #8 V klidu, pane Vobecký. V pracovní době sem nepřispívám. Na rozdíl od Vás v práci jedu full gas a nemám často ani čas si zajít a záchod nebo se najíst, natož psát komentáře na mtbs :-).

02.03.2021 19:05:45
Osm tipů, kam bezpečně ujet z ČR před lockdownem

odpověď na Zdenek Vobecký — #6 Nejsem nefachčenko jako Vy., pane Vobecký. V pandemické době, bohužel, musím makat. I za ty, co onemocněli virem, který k nám zavlekli nezodpovědní lidé, kteří se neřídili doporučeními nejezdit do zahraničí....

  1. na tento komentář reaguje Zdenek Vobecký — #8
  2. na tento komentář reaguje hzb — #13
02.03.2021 16:34:53

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744