Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

panzdenda

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
E-biky budou mít svůj vlastní Světový pohár

odpověď na mamut69 — #5 Neplete se. Stačí popojet kousek na jihozápad do Alp. Bezmotorové bajky se používají snad už jen v bikeparcích, kdy se člověk nahoru veze lanovkou. Jinak jen a pouze motor. Pokud náhodou jede někdo bez motoru, je to v drtivé většině případů cizinec (obvykle Čech) :-).

  1. na tento komentář reaguje Atomik — #14
21.02.2020 11:10:13
Rozhovor: Poslední sezona Jaroslava Kulhavého

Ovšem představa o etapáku v Čeladné je poněkud naivní.

30.01.2020 08:14:39
Jak se staví sen: Niner MCR9 RDO

S tím bych se skoro až styděl vyjet někde mezi lidi, že budu za troubu, který vysolil strašnou raketu za takovou obludu :-).

25.01.2020 14:04:28
Rock Machine Gravelride CRB 700 - nový levný uhlíkáč

odpověď na Jirka Stratil — #1 Je chvályhodné, že se k použití generického rámu R-M otevřeně hlásí a nevodí nás za nos jako třeba Pells. Pamatuji si pár let dozadu jak pan Petřvaldský na předváděčce představoval celopéro jakoby ho sami vyvinunuli a on to jen předražený Hong-Fu. Trapas. Podobně s jejich pluskovým hardtailem, který kdysi představovali taky tady na mtbs. Mnohem levněji šel tehdy koupit s jiným nápisem na Planetx.co.uk Taky trapas.

19.12.2019 17:29:01
Snowshoe vidělo zlatý mejdan týmu Scott

odpověď na Honza S. — #2 MVDP Ninovi nic nedaroval. Prostě se zase na chvíli vrátil na silnici, která je nařachaná a kde se stále ještě může posouvat kupředu a porovnat síly s opravdu nejlepšími na světě. Světový pohár XCO je v porovnání se silnicí jen de facto pár hnojáků, jejichž vítězství nemá v porovnání třeba jeho vítězstvím na Amstelu téměř žádnou cenu.

  1. na tento komentář reaguje Raceday — #4
09.09.2019 13:01:18

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744