Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

panzdenda

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Obnovený Sunshine Cup na Kypru českým bikerům vyšel, Čábelická 2., Sáska 3.

odpověď na Honza S. — #1 Detaily bych neřešil. Důležité je, že ten hnojáček byl v kategorii C1, což znamená, že naši získali docela dost bodů do olymypijské kvalifikace, upevnili si 19. místo (muži) a 15. místo (ženy) v žebříčku národů, což zajišťuje 1+1 místo na OH. Na rozdíl třeba od Petra Sagana, který se trápí na špičkové obsazených závodech, kde si ani nevrzne, 0 bodů a modlí se, aby ho Specialized na OH protlačil přes "divokou kartu".

  1. na tento komentář reaguje Frybis — #3
22.02.2024 07:52:49
Kulhavý se vrací na biky, stává se ambasadorem Superioru, s nímž míří na Cape Epic

odpověď na tntbiker — #2 Sup a Author byli první oba, bych řekl. První SUP X-Road byl v kolekci 2016 stejně jako Ronin.

21.01.2024 10:05:42
Česko má další Královnu cyklistiky, vítězství v anketě slaví Kristýna Zemanová

odpověď na tntbiker — #1 Pořád lepší než minule, kdy vyhrála dívenka trénující dle svých slov asi hodinu, někdy i dvě denně a jejíž vystoupení na MS bylo na úrovni hrajících si dětí na koloběžkách ve skateparku :-) .

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #4
19.01.2024 10:25:02
MČR Tábor: Boroš dorovnal Štybara se Šimůnkem, Zemanová potřetí

odpověď na tntbiker — #1 Zdenda Štybar už s opravdovým vrcholovým sportem skončil, takže je nesmysl od něj očekávat nějaký světoborný výsledek. Sám říkal, že mu lékaři nedoporučili skončit s cyklistikou ze dne na den, ale postupně ubírat objemy a intenzity. To, že v útlumovém režimu "odcházení" skončil necelou minutu za vítězem jen svědčí o jeho mimořádných kvalitách.

17.01.2024 00:21:03
Přestupová pecka roku 2024: Greg Minnaar opustil Santa Cruz a osedlal Norco

Možná se Gracey nechala přes vánoce předělat na chlapa :-) .

12.01.2024 08:15:07

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744