Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

panzdenda

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Yeti 160E - další mýtus pokořen

odpověď na Burgr — #9 Vzpomínám si, že před několika lety si vykutálení redaktoři mtbs.cz pohrávali s myšlenkou, že bychom jim za ty odbyté články plné pravopisných a často i věcných chyb měli platit :-) . Naštěstí jim asi zrnko zdravého rozumu zůstalo a fantasmagorický projekt se nerealizoval.

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #11
20.09.2021 10:06:13
Alpentour Trophy 2021 - druhá etapa s pekelným převýšením

To, že elektrokola a bikeparky zanedlouho pohřbí cyklistiku v horách víme už dávno. Jen nechápu, proč tyhle hrobaře propagují cyklistické weby. Bohužel, situace už se nedá zachránit, proto užívejme jezdění v horách dokud ještě někam můžeme.

  1. na tento komentář reaguje trance28 — #3
18.09.2021 09:30:52
Biketour 2021: Dolní Morava – traily ve velkém stylu

Když si člověk uvědomí, že kopec Slamník nad Stezkou v oblacích, jehož svah je dnes srovnán těžkou technikou do dokonale rovné sjezdovky, byl ještě v roce 2012 součástí Národní přírodní rezervace Králický Sněžník a pak stačilo pár razítek a ze dne na den byl z NPR vyjmut a z přísně chráněného území se mávnutím kouzelného proutku stal bezcenný les určený k likvidaci....Dolní Morava je to opravdu odstrašující případ jak zničit hory a pan Rulíšek je opravdu velmi mocný muž.

20.08.2021 14:00:24
Biketour 2021: Dolní Morava – traily ve velkém stylu

Dolní Moravu nebrat. Ohavné místo, cirkus, lunapark pro Pražáky, Brňáky a Poláky. Traily vypadají zdálky jako klikatá cesta pro nákladní automobily... A bude ještě hůř. 750 metrů dlouhá lávka od Slaměnky na Chlum už se staví a golfové hřiště bude brzy taky. Naštěstí se městští návštěvníci koncentrují jen v okolí lunaparku a okolí je moc nezajímá, takže to nejlepší zůstává zcela bez zájmu pro nás, obyčejné bikery a turisty z venkova :-).

20.08.2021 11:31:47
XPLR - sen gravelistů přináší Sram

odpověď na trance28 — #6 Fatbiky byly úplně jiný případ. De facto je nikdo nechtěl ani nekupoval, totální propadák hned od začátku. Po gravelech je naopak obrovská poptávka, prostě trefa do černého.

  1. na tento komentář reaguje trance28 — #9
12.08.2021 08:28:53

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744