Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

panzdenda

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Ekolo otevřelo nový designový obchod

Pořád mi nikdo nevysvětli, proč tedy propagovat elektrokola na cyklistickém webu? Proč si elektrokolisté nezaloží vlastní weby, fóra apod? Proč jsou vlezlí jak štěnice a plevelí to všude, kde se dá? Tohle nedělá nikdo jiný, motorkáři, automobilisté, modeláři, zahrádkáři atd.. si svá témata řeší na svých zámových webech. Proč tohle nemohou činit elektrokolisté?

14.12.2022 12:31:39
Ekolo otevřelo nový designový obchod

Předpokládám, že do roku 2033 si řada odpíračů elektromobilů z řad řtenářů mtbs.cz elektroauto pořídí, tak není od věci zařadit dle logiky uvedené v příspěvku redaktora petana níže, články o elektrických automobilech na web mtbs.cz a neprotežovat z nějakého mně neznámého důvodu jen elektrická motokola.

13.12.2022 14:24:38
Ekolo otevřelo nový designový obchod

Propagace bateriových motokol na cyklistickém webu mi nedává smysl. Nic více nepřátelského a nebezpečného pro budoucnost jízdních kol než motokola asi neexisktuje.

30.11.2022 09:01:16
MS Gravel 2022: Premiérový titul má Vermeesch, Štybar 8.

odpověď na marco — #1 Jasné bylo, že domácí Italové ani belgičani uprchlíky stíhat nebudou. podobně Van der Poel (Vermeersch je jeho kolega z týmu Alpecin). A Zdenda s Cortem a Fedorovem neměli proti přesile šanci.

10.10.2022 16:03:54
V Tošovicích se pojede o účast na mistrovství světa v pumptracku

V Tošovicích určitě není nejdelší pumptrack v Čechách, neboť Tošovice jsou ve Slezsku.

  1. na tento komentář reaguje Honza S. — #2
07.09.2022 09:20:20

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744