Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

panzdenda

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Velký přehled karbonových výpletů

Pan Bureš to zase ukázkově odbyl. Mraky chyb v interpunkci, hromada překlepů, perly typu "jednotlivý výrobci"... Narychlo sesmolený článek zakončený vztyčeným prostředníkem směrem ke čtenářům, jako obvykle.

10.06.2020 10:32:10
Na startu Nova Cupu na Sázavě nebude chybět domácí špička

odpověď na Tommy_25 — #2 Myslím, že lepší by bylo, kdyby se redaktoři mtbs.cz vykašlali na ty pravopisné chyby. To by bylo velmi rychlé a účinné řešení, jak eliminovat kritické komentáře.

  1. na tento komentář reaguje Frybis — #4
  2. na tento komentář reaguje Pavel Trance — #6
26.05.2020 09:33:34
Cannondale Scalpel 2021 oficiálně představen

odpověď na zirecek — #4 Redaktoři prostě nedělají svoji práci dobře. Články jsou odbyté, plné chyb a nesmyslných slovních obratů. Na čtenáře, tak nějak, kašlou. Kvůli nim se přece nebudou namáhat a podávat kvalitnější výkony. Proč taky, nic jim neplatíme, máme to zadarmo. Takže šup, šup, narychlo zmastit článek, nasekat hromadu chyb, vztyčit prostředníček a hotovo :-).

26.05.2020 09:25:11
Konečně! Závodilo se! Cyklovýzvu Nova Cup ovládli Czeczinkarová a Adel

S těmi číslovkami je to tady pořád dokola. Nevěřím, že je pan Němec takový hlupák, myslím si, že jen provokuje :-).

18.05.2020 09:25:49
Jak se staví sen: Specialized Epic S-Works

Mnohem lepší video než minule. Šikovný mechanik vybavený špičkovým nářadím a přípravky, tak to má být. Ne jak minule ten notor, co řezal sedlovku jen tak od oka flexou, a ještě u toho vychlastal sedm prémiových ležáků.....

31.03.2020 08:27:03

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744