Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

panzdenda

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Osm tipů, kam bezpečně ujet z ČR před lockdownem

odpověď na Žvejk — #15 Aha, takže původ nového koronaviru je ve skutečnosti v České republice. To jsem opravdu netušil. A u nás nejrozšířenější britská mutace je jistojistě také českého původu (tipuji Agrodert) a název "britská" je jen krycí, aby odvedl pozornost a maskoval původ . Tím se vše vysvětluje :-).

  1. na tento komentář reaguje Aleš Procházka — #22
03.03.2021 20:32:40
Osm tipů, kam bezpečně ujet z ČR před lockdownem

Kam se vydat: Turecko = velmi vysoké riziko nákazy, Itálie + Španělsko + Portugalsko + Kypr = vysoké riziko nákazy. To jsou opravdu tipy k nezaplacení. Hloupější článek jsem na mtbs.cz už velmi dlouho nečetl a to je co říct :-). Hlavně, že si pan Vobecký uchoval pozitivní myšlení a nikoho nepoškozuje :-). Když už někdo nechytil kovida doma, tak proč ho nezkusit aktivně ulovit někde v zahraničí, ideálně v nějaké agresivní mutaci. Super nápad...

02.03.2021 20:15:46
Osm tipů, kam bezpečně ujet z ČR před lockdownem

odpověď na Zdenek Vobecký — #8 V klidu, pane Vobecký. V pracovní době sem nepřispívám. Na rozdíl od Vás v práci jedu full gas a nemám často ani čas si zajít a záchod nebo se najíst, natož psát komentáře na mtbs :-).

02.03.2021 19:05:45
Osm tipů, kam bezpečně ujet z ČR před lockdownem

odpověď na Zdenek Vobecký — #6 Nejsem nefachčenko jako Vy., pane Vobecký. V pandemické době, bohužel, musím makat. I za ty, co onemocněli virem, který k nám zavlekli nezodpovědní lidé, kteří se neřídili doporučeními nejezdit do zahraničí....

  1. na tento komentář reaguje Zdenek Vobecký — #8
  2. na tento komentář reaguje hzb — #13
02.03.2021 16:34:53
Osm tipů, kam bezpečně ujet z ČR před lockdownem

Za mě je to taky idiotský článek. Pokud se cesty do zahraničí nedoporučují, proč tam lidi lákat? Pokud se něco nedoporučuje, rozumný člověk to nedělá. Kdyby lidé dodržovali v době pandemie to, co se doporučuje a nedoporučuje, nemusely být žádné zákazy ani lockdown a nebyla by za chvíli ani žádná pandemie. Právě kvůli nezodpovědným lidem jako pan Vobecký, kteří přímo nabádají lidi, aby na vše kašlali, máme tady to, co máme.

  1. na tento komentář reaguje Zdenek Vobecký — #6
02.03.2021 15:02:18

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744