Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Stanislav.Jirak

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Smutná zpráva z Belgie: Zdeněk Štybar nepojede MS v Táboře!

Mno nevím. Sympatičtější přístup by byl jako třeba zvolil Contador letos před Vueltou. Zlomil holeň na Tour (údajně), před Vueltou se nechal slyšet, že to zkusí, ambice měl maximálně na nějaké do vítězství v etapě. To že vyhrál o parník celkový pořadí byl úlet jako prase, ale to je jiný příběh. Takže pokud může před svým domácím španělským publikem jít do rizika, že totálně vyhoří hvězda typu Contador, tak moc nechápu tohle hodně opatrný rozhodnutí na počátku prosince u Štybara, když se jede 1. února! A že když nepojede o vítězství, tak raději vůbec? To u mne hodně klesl.

05.12.2014 14:22:05
Specialized Rallye Sudety vyhrál Boudný, má třetí titul

Kristián opět defekt. Ten snad neobjede závod, aby jej neměl. :)

  1. na tento komentář reaguje LukinK — #2
20.09.2014 20:45:45
Absalona hnali diváci, ale vyhrál Schurter. Z Čechů se blýskl jen Vastl

odpověď na xegiie — #25 Jenže to byl ještě tlustej. :) Letos prý zhubl 3 kila versus loňská sezóna a tak si prý full může dovolit. Někde tohle prý prohlásil. :D

30.08.2014 22:47:46
Absalona hnali diváci, ale vyhrál Schurter. Z Čechů se blýskl jen Vastl

odpověď na xegiie — #24 Jarda umí, já jen napsal, že ty jeho zbraně z 2011 = 29" + full + TOP forma už nemá jen sám a nebo pár jezdců. Jeho dominance z 2011 se už nebude opakovat. To, že je schopen jet s Schurterem i Absalonem už vícekrát potvrdil, pokud se mu podaří vyladit forma. Snad mu to vyjde a překvapí. Přeci jen pokud by dal letos zlatý double (XCM + XCO), tak to by asi všem spadla sáňka a Ninovi by asi dost pocuchal sebevědomí. :)

  1. na tento komentář reaguje Giro — #28
30.08.2014 22:45:37
Absalona hnali diváci, ale vyhrál Schurter. Z Čechů se blýskl jen Vastl

Tak se na ty 2 poslední SP podívej na redbull.tv a poslechni si komentář Barta Brentjense. Schurter byl sice na pevňáku nejlepší v technice, o tom žádná, ale na tom fullu nechává ve sjezdech všechny za sebou s prstem v nose. odpověď na Ondřej Kurri — #21

29.08.2014 23:23:39

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744