Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

VencaS

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
SP cyklokrosařů jde do finále. V Hoogerheide pojede i 22 Čechů!

Dej si do Googlu "jak obejit blokaci" a určitě se tam objeví něco jako Tor...

22.01.2017 14:01:55
Duo Boudný - Ulman zvítězilo i na Cresu, 3. ostrově etapáku

Podíval jsem se jak jsou na tom Pliem se Schogglem a koukám, že na letošní Andalucia Bike Race skončili celkově na 23. místě, o 2 hodiny a 7 minut za Albanem s Kristianem. Je pravda, že asi v Chorvatsku není úplná evropská špička, ale najetý závodní kilometry se počítají a Boudovo a Matoušovo vrchol sezóny se blíží...

16.04.2016 17:31:47
UPDATE: Peter Sagan si odskočí k MTB, objeví se i v Česku

Je pravda, že na horským profilu silniční trati na OH v Riu nemá šanci Peťo bojovat ani o první desítku, ale že by šel v Brazílii do XCO biků? Tomu nevěřím!

15.04.2016 15:14:44
UPDATE: Peter Sagan si odskočí k MTB, objeví se i v Česku

To budou jen nějaký reklamní akce. Kalifornie se startuje 15.5. a před tím chce Peťo ještě absolvovat vysokohorskou přípravu v USA. Takže to vidím s těma bajkama někdy koncem dubna. Že by KPŽ? To by to tady s některýma diskutujícíma seklo :-)

15.04.2016 13:43:26
Mathieu van der Poel má další vítězství na biku

Mathieu vidíš to, kdybys uměl jezdit na kole, tak děláš velkou cyklistiku pro miliony diváků na Paris Roubaix a ne o minutu porážet závodníky na Pearl Izumi Cupu :-)...chlape vyflákni se na cyklokros a XCO a jdi už konečně na tu silnici. Do terénu je tě škoda.

  1. na tento komentář reaguje germano — #2
11.04.2016 19:44:50

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744