Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

LH62

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Jakub Ditrich: Jsem naprostým nepřítelem prodeje “čipů”

Dnes odpoledne na hod boží si užívám švih na cyklostezce a najednou mě předjede chlápek na tzv. elektrické koloběžce, bez přilby a hodně svižně. Jel jsem 25 km/h, podotýkám na konvenčním kole, čip mě neomezoval :-) . Odhadem mohl jet tak 35 až 40 km/h. Vzápětí se chystám předjet rodinku s dětmi, jenže jak najíždím doleva, zezadu na mě zařve ženský hlas: ne, ne! Hned mně došlo, že chlápek nejel sám, sáhl jsem na brzdy a poslušně se zařadil. Bábě za ním bylo určitě přes padesát, korpulentní postava v kožichu (pochopitelně, protože bez pohybu musí být v takovém fofru pěkná kosa), na hlavě pletená čepice. Něco jsem na ni zakřičel, ale vzdálila se stejně rychle jako její kumpán, nejspíš mě ani neslyšela, jak rychle se kolem mě mihla.

Anarchie na veřejných komunikacích tedy nepanuje jen kolem elektrokol, ale nejspíš i elektro-samohybů všeho druhu. Toto jsem během minuty našel na stránkách Heureka:

"10 palcová elektrická koloběžka (...) je jedna z nejlepších voleb v této cenové kategorii ...

Dále si můžete přímo na řídítkách nastavit až 3 rychlosti od zhruba 15km/h do 45km/h. Rychlost koloběžky zajišťuje motor (...), který dokáže koloběžku rozpohybovat až na neuvěřitelných 45km/h."

Vše je tedy relativní, protože letět takhle rychle na něčem tak vratkém, jako je elektrická koloběžka, je podle mě čistý hazard a je jen otázkou času, kdy se něco semele.

25.12.2022 18:58:15
Ekolo otevřelo nový designový obchod

https://blog.kolasvorada.cz/vse-o-elektrokolech/cipovani-elektrokol-ano-ci-ne/

  1. na tento komentář reaguje Honza S. — #28
  2. na tento komentář reaguje zirecek — #31
01.12.2022 08:40:16
Kolo pro život v sobotu v Berouně vyrazí do své 23. sezony

odpověď na tntbiker — #3 V Kalendáři jde přece především o přehled, co se KDY & KDE jede, ne o propozice.

25.04.2022 13:16:59
Kolo pro život v sobotu v Berouně vyrazí do své 23. sezony

Je nějaký důvod, proč KPŽ dosud není v Kalendáři na MTBS? Letos to není poprvé, kdy se do Kalendáře přidalo KPŽ o dost později než spousta závodů, přitom termíny jsou stanovené již na podzim, ve velkém předstihu.

  1. na tento komentář reaguje Frybis — #2
  2. na tento komentář reaguje tntbiker — #3
24.04.2022 10:16:10
Ondřej Cink havaroval v tréninku, zítřejší C1 v ohrožení

odpověď na Pavel Trance — #9 Vidím to stejně. Podepsal bych, co napsal kocur (#4) a obávám se, zmínka v příspěvku ladama (#3) o tom, že lidi nechtějí vidět sport, ale krev, nebude až tak od věci. Přesto doufám, že naprostá většina diváků si karamboly nepřeje a technickou zdatnost současných špičkových závodníků obdivuje. Zájem maximalizovat příjem z reklam tím, že přenosy z drsných tratí jsou atraktivnější, je nasnadě, ale v XC je to bohužel zásadně na úkor bezpečnosti. Mimo jiné i proto, že na rozdíl od DH nebo endura jsou šance chránit se proti důsledkům pádů neporovnatelné. Zvládat tyto závody s chrániči loktů a kolen nebo třeba i s páteřákem prostě nejde.

05.04.2022 13:59:23

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744