Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

LH62

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Tom Pidcock dorazil do Nového Města na kole

Sympatická událost :-) Ovšem smůla s tím silným větrem - celou cestu přesně proti, asi proto AVS pod třicet.

11.05.2021 21:36:53
Trek Domane SLR 9 - gravel pro silničáře

Nějakým zázrakem se mně podařilo sehnat letošní model Domane SL6 a od půlky března jsem na tomto kole najel docela dost a zatím jsem s víkem & košíkem na bidon nad úložným prostorem nezaznamenal nejmenší problém, a to jsem ho na drsnějších cestách nešetřil, párkrát jsem ho prohnal i terénem, přes kořeny apod. (přece jen tahle silnička je skoro gravel). A to jsem vozil i 0,75 l plný bidon. Proto doufám, že to inženýři v Treku už nějak vychytali. Jinak je pravda, že kolo je dost tuhé a na rozbitém asfaltu tak nějak vibruje jako běžná silnička, ale Domane je díky IsoSpeed vpředu i vzadu zároveň ohromně pohodlná, třeba pavé není žádný problém. Jeho spoluarchitekt Fabian Cancellara prostě věděl :-)

29.04.2021 10:34:28
Mistry Evropy z Monte Tamaro jsou Prevot a Schurter

Krásná reportáž, díky. A jinak se připojuji - doufejme, že tahle sezona mít obdobu už opravdu nebude.

18.10.2020 09:19:25
Cink: Láká mě dohnat Járu v počtu titulů

odpověď na Burgr — #2 "Jseš" jsem nějak vstřebal, ale jak je to na druhé přečtení s tím "si" místo "jsi"? Mám za to, že správně je pouze "musel jsi" a nikoli "musel si". Nebo jsi chtěl a ne si chtěl, resp. absolvoval jsi a ne absolvoval si. Jde přece o tvar slovesa být a nikoli o zvratné zájmeno. Nebo je to ještě nějak jinak?

Netěší mě řešit češtinu na webu, ve kterém jde hlavně o aktuálnost a obsah, což se tady myslím daří, například rozhovor s Cimbálem v předvečer MČR je fajn. Ale mateřštinu, která zde občas dostává docela na frak (a jak pravidelní čtenáři vědí, nejde jen o můj názor), bychom si měli hlídat.

11.07.2020 22:50:57
Cink: Láká mě dohnat Járu v počtu titulů

Pěkný článek, pěkné fotky, díky za ně. Jinak nepokládám se za puritána, ale ta čeština je už opravdu za hranou:

Musel si jet takhle rychle, nebo si chtěl? ... Absolvoval si jedno rychlý kolo, ... ?

To nevypadá, že by "j" z nepozornosti vypadlo.

11.07.2020 08:58:30

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744