Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

LH62

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Mistry Evropy z Monte Tamaro jsou Prevot a Schurter

Krásná reportáž, díky. A jinak se připojuji - doufejme, že tahle sezona mít obdobu už opravdu nebude.

18.10.2020 09:19:25
Cink: Láká mě dohnat Járu v počtu titulů

odpověď na Burgr — #2 "Jseš" jsem nějak vstřebal, ale jak je to na druhé přečtení s tím "si" místo "jsi"? Mám za to, že správně je pouze "musel jsi" a nikoli "musel si". Nebo jsi chtěl a ne si chtěl, resp. absolvoval jsi a ne absolvoval si. Jde přece o tvar slovesa být a nikoli o zvratné zájmeno. Nebo je to ještě nějak jinak?

Netěší mě řešit češtinu na webu, ve kterém jde hlavně o aktuálnost a obsah, což se tady myslím daří, například rozhovor s Cimbálem v předvečer MČR je fajn. Ale mateřštinu, která zde občas dostává docela na frak (a jak pravidelní čtenáři vědí, nejde jen o můj názor), bychom si měli hlídat.

11.07.2020 22:50:57
Cink: Láká mě dohnat Járu v počtu titulů

Pěkný článek, pěkné fotky, díky za ně. Jinak nepokládám se za puritána, ale ta čeština je už opravdu za hranou:

Musel si jet takhle rychle, nebo si chtěl? ... Absolvoval si jedno rychlý kolo, ... ?

To nevypadá, že by "j" z nepozornosti vypadlo.

11.07.2020 08:58:30
Josef Nestler mistrem Evropy v ultra maratonu!

Skvělý úspěch, Pepa zraje jako víno.a všem ukazuje, že věk je jenom relativní pojem. Obrovská gratulace!

02.07.2019 07:23:39
Jarní klasika po dvacáté: Author Šela Marathon

odpověď na Babaja — #1 Dávám plně za pravdu, jel jsem včera dlouhou, poprvé. Silný, pěkný zážitek, ale v cíli jsem měl dost. Snad je to i začátkem sezóny. Po pátečním dešti si první technicky docela náročná polovina žádala své, chtělo to pořád se soustředit, ale v Oderských vrších to pak bylo bez úlevy, už chyběly sily. Pořadatelsky za mě vše perfektní, značení tratě nemělo chybu, díky za to.

05.05.2019 19:49:13

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744