Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

LH62

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Kolo pro život v sobotu v Berouně vyrazí do své 23. sezony

odpověď na tntbiker — #3 V Kalendáři jde přece především o přehled, co se KDY & KDE jede, ne o propozice.

25.04.2022 13:16:59
Kolo pro život v sobotu v Berouně vyrazí do své 23. sezony

Je nějaký důvod, proč KPŽ dosud není v Kalendáři na MTBS? Letos to není poprvé, kdy se do Kalendáře přidalo KPŽ o dost později než spousta závodů, přitom termíny jsou stanovené již na podzim, ve velkém předstihu.

  1. na tento komentář reaguje Frybis — #2
  2. na tento komentář reaguje tntbiker — #3
24.04.2022 10:16:10
Ondřej Cink havaroval v tréninku, zítřejší C1 v ohrožení

odpověď na Pavel Trance — #9 Vidím to stejně. Podepsal bych, co napsal kocur (#4) a obávám se, zmínka v příspěvku ladama (#3) o tom, že lidi nechtějí vidět sport, ale krev, nebude až tak od věci. Přesto doufám, že naprostá většina diváků si karamboly nepřeje a technickou zdatnost současných špičkových závodníků obdivuje. Zájem maximalizovat příjem z reklam tím, že přenosy z drsných tratí jsou atraktivnější, je nasnadě, ale v XC je to bohužel zásadně na úkor bezpečnosti. Mimo jiné i proto, že na rozdíl od DH nebo endura jsou šance chránit se proti důsledkům pádů neporovnatelné. Zvládat tyto závody s chrániči loktů a kolen nebo třeba i s páteřákem prostě nejde.

05.04.2022 13:59:23
Cink se připravuje v Brazílii na první díl SP: Okruh je zase o laťku výš

odpověď na rotik — #10 Díky, hned jsem si to přehrál, moc pěkné. Zkusím něco najít, komentáře z trati přímo za jízdy jsou inspirující, Matěj to prostě umí.

03.04.2022 22:21:19
Cink se připravuje v Brazílii na první díl SP: Okruh je zase o laťku výš

odpověď na Tina — #8 Ano, to video jsem zhlédl, ale řeč byla o jiných videích, od Matěje Charváta. Aspoň tak jsem to tedy pochopil.

  1. na tento komentář reaguje rotik — #10
03.04.2022 12:04:25

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744