Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

xtrail

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Mitas se stal významným partnerem Cape Epic!

A myslíte, že bude přejmenování na Mitas stačit?

  1. na tento komentář reaguje trance28 — #2
12.02.2015 23:05:11
Fenomén, nebo nafouklá bublina jménem FATBIKE?

Prázdný článek s mnoha nesmysly!

09.02.2015 13:44:53
Neskutečné! Mathieu van der Poel získal titul v elitní kategorii

Kdo se chce dobře umístit, musí jet nejen rychle, ale i tak aby neurval šaltr. I to patří do výbavy dobrého závodníka. A nebo se připravovat i tak, aby se nepřetrénoval.... To vše dohromady dělá úspěšného profíka.

02.02.2015 17:54:52
TEST: Mongoose Argus

odpověď na BikerX — #10 Ty to máš nejen pomotané, ale asi jsi zcela mimo. Musíš si ty příspěvky pořádně přečíst. jednak tu je každý pátý článek o Specialized a tak se dá předpokládat, že se k nim lidé, nejen já, vyjadřují. A potom o čem jsem se ve svých příspěvcích zmínil? O Leflmanovi jen jednou jako reakci na článek. Potom jsem se pozastavil nad tím (a nejen já) že Spešl natočí video dítěte na fatbiku, kde na jeho konci rozjede jinému hrad z písku, což není moc výchovné a vyjádřil jsem se k ceně Spešlů v tom smyslu, že je možné je koupit skoro všude se slevou. A také jsem zapochyboval že Kulhavý bude mít v budoucnu podobě skvělé výsledky, ač bych mu je přál. A podobně jako jiní se tu pozastavuji nad tím, že když se někdo psaní živí, tím myslím redaktory MTBS? tak ať se buď naučí pravopis nebo si musí na opravy někoho najmout. Takže kde je problém? Musíš si přečíst co píšu a ne jen nadpisy článků, kde jsem se k nim vyjádřil. Než tu se mnou začneš diskutovat, musíš se na to lépe připravit:-)Jinak budeš za troubu:-)

  1. na tento komentář reaguje BikerX — #12
30.01.2015 10:10:41
TEST: Mongoose Argus

odpověď na BikerX — #8 Milý Bikerxe, máš to pomotané. Pod článek o Mongoose mi vkládáš do mé klávesnice cosi o Specialized. Těžko mluvit o někom, že nesnáší Specialized když ho ještě nedávno čtyři roky jezdil. Lofelmana znám jen tady z článků a tak opravdu nevím proč myslíš že ho nesnáším. Je mi ukradenej. Redaktory mtbs také neznám ale je fakt, že jejich články čtu a nemohu se ubránit komentování nesmyslů a nesrovnalostí, které se tu píší. Já totiž ty články nejen čtu, ale také o tom co si přečtu, většinou přemyšlím. To ti také doporučuji, pokud na to nejsi zvyklý. Nevím koho tou konkurencí myslíš, ale jestli pracuješ ve firmě, která dělá automatizované systémy, jako tam pracuji já, tak asi budeš konkurence. Spíš možná, protože těch systémů pro různá odvětví jsou stovky až tisíce. Ale potěším tě, už to tady moc nečtu, protože tu není co číst. Takže komentáře z mé strany také ubydou.

  1. na tento komentář reaguje BikerX — #10
29.01.2015 12:25:19

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744