Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

xtrail

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Mitas se stal významným partnerem Cape Epic!

A myslíte, že bude přejmenování na Mitas stačit?

  1. na tento komentář reaguje trance28 — #2
12.02.2015 23:05:11
Fenomén, nebo nafouklá bublina jménem FATBIKE?

Prázdný článek s mnoha nesmysly!

09.02.2015 13:44:53
Neskutečné! Mathieu van der Poel získal titul v elitní kategorii

Kdo se chce dobře umístit, musí jet nejen rychle, ale i tak aby neurval šaltr. I to patří do výbavy dobrého závodníka. A nebo se připravovat i tak, aby se nepřetrénoval.... To vše dohromady dělá úspěšného profíka.

02.02.2015 17:54:52
TEST: Mongoose Argus

odpověď na BikerX — #10 Ty to máš nejen pomotané, ale asi jsi zcela mimo. Musíš si ty příspěvky pořádně přečíst. jednak tu je každý pátý článek o Specialized a tak se dá předpokládat, že se k nim lidé, nejen já, vyjadřují. A potom o čem jsem se ve svých příspěvcích zmínil? O Leflmanovi jen jednou jako reakci na článek. Potom jsem se pozastavil nad tím (a nejen já) že Spešl natočí video dítěte na fatbiku, kde na jeho konci rozjede jinému hrad z písku, což není moc výchovné a vyjádřil jsem se k ceně Spešlů v tom smyslu, že je možné je koupit skoro všude se slevou. A také jsem zapochyboval že Kulhavý bude mít v budoucnu podobě skvělé výsledky, ač bych mu je přál. A podobně jako jiní se tu pozastavuji nad tím, že když se někdo psaní živí, tím myslím redaktory MTBS? tak ať se buď naučí pravopis nebo si musí na opravy někoho najmout. Takže kde je problém? Musíš si přečíst co píšu a ne jen nadpisy článků, kde jsem se k nim vyjádřil. Než tu se mnou začneš diskutovat, musíš se na to lépe připravit:-)Jinak budeš za troubu:-)

  1. na tento komentář reaguje BikerX — #12
30.01.2015 10:10:41
TEST: Mongoose Argus

odpověď na BikerX — #8 Milý Bikerxe, máš to pomotané. Pod článek o Mongoose mi vkládáš do mé klávesnice cosi o Specialized. Těžko mluvit o někom, že nesnáší Specialized když ho ještě nedávno čtyři roky jezdil. Lofelmana znám jen tady z článků a tak opravdu nevím proč myslíš že ho nesnáším. Je mi ukradenej. Redaktory mtbs také neznám ale je fakt, že jejich články čtu a nemohu se ubránit komentování nesmyslů a nesrovnalostí, které se tu píší. Já totiž ty články nejen čtu, ale také o tom co si přečtu, většinou přemyšlím. To ti také doporučuji, pokud na to nejsi zvyklý. Nevím koho tou konkurencí myslíš, ale jestli pracuješ ve firmě, která dělá automatizované systémy, jako tam pracuji já, tak asi budeš konkurence. Spíš možná, protože těch systémů pro různá odvětví jsou stovky až tisíce. Ale potěším tě, už to tady moc nečtu, protože tu není co číst. Takže komentáře z mé strany také ubydou.

  1. na tento komentář reaguje BikerX — #10
29.01.2015 12:25:19

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum
Kola Rocky Mountain

odpověď na Michal Tihlařík — #3 a právě to je ten problém, jestli má cenu v dnešní době Rocky Mountain kupovat, když už zbylo jen to jméno s pozadím asijské provenience

19.08.2014 12:15:38
Kola Rocky Mountain

Já myslím, že jsi z toho obchodu a vychytrale se sem snažíš dát reklamu. Ale budiž. Především mě pobavilo, že hledáš koloběžku a zaujme tě Rocky Mountain. To je docela skok:-) Potom jsem se mrknul na ty vaše stránky do obchodu. Když už pominu gramatické chyby, tak vzhledem k tomu, že ten váš obchod je jediným prodejce Rocky Mountain na Moravě, je vidět, že je o tuto značku rvačka:-) Jsi si jistý, že to je pořád kanadská značka? :-) A v neposlední řadě je opravdu zajímavý ten váš profesionální servis, kde se nabízí hlavně koloběžky. Tam bych si kolo určitě dal:-) Rocky Mountain byla legenda horských kol, ale to skončilo tak před deseti, patnácti lety. Stejně jako třeba GT. Teď něco takového prodávat, v tom přetlaku jiných značek, je značná křeč. Koloběžkám zdar!

17.08.2014 14:33:15
Náramky pro sportovce

odpověď na Shitac — #4 slovíčkaříš. Je tvou povinností ze zákona prokázat totožnost, pokud to policie po tobě oprávněně žádá. Můžeš mít i jiný doklad, ale každý chytrý pochopí, že občanka je nejjdednodušší:-) Totožnost znamená prokázat datum narození, trvalý pobyt a samozřejmě jméno. Totožnost se prokáže tehdy, pokud jsou všechny tyto údaje spolehlivě zjištěny. Třeba z řidičáku nebo jiného dokladu, případně kombinací více dokladů...a nebo třeba z občanky:-)

23.04.2014 08:48:20
Náramky pro sportovce

Pane pavlisak, ja si myslím, že jste s těmi náramky obchodně spojen a tak jste vznesl tady dotaz, aby si jich lidé všimli. Reklamu na MTBS jste už měl:-) Můj názor je ten, že daleko lepší je vozit občanku. Vy skoro nabádate lidi, aby misto ní vozili pochybný náramek a přitom mít u sebe OP je každeho povinnost, nebo minimálně zodpovědnost každého sama k sobě. Neni problem si k OP dat treba zatavenou kartičku s RH, kontakty pripadne zprávu o lécich nebo o nemoci. To vse vázi asi 5 gramů:-) Seznamte se s metodikou zachranářů a zjistíte, že když kdokoliv kohokoliv zachraňuje tak je priorotni zachovat základni zivotni funkce a ne hned shánět adresu nebo telefon na příbuzné. Nebo si myslíte, že hned záchranář skočí po telefonu zraněného a začne obvolávat příbuzné, jestli zranění nebere nějaké léky nebo je diabetik? Když zkolabujete, tak si vaše přibuzné vždy policie najde a věrte tomu, ze jejich úlek bude stejně velký jako když vám policie zavolá už půl hodiny po příhodě. Pochybuji, že firma dodávající náramky přesvědčí stovky záchranářů, tisíce hasičů nebo policistů, aby náramek vzali na vědomí. Výroba náramku je podnikatelský záměr a kdokoliv si zítra může vzpomenout, že bude vyrábět podobě prsteny, přívěsky a podobné věcičky a začne také obesílat záchranné složky, že to existuje? Asi těžko. Identifikace zraněného je vždy až druhé v pořadí, to je potřeba si uvědomit. A všimněte si, kolik dnes lidé nosí různých náramků. Začalo to těmi od lanceho a od té doby je mnoho dalších barev. Neříkám že náramek je na nic, je to lepší nežli nic, ale osobně pochybuji v jeho účinnost. Lepší je opravdu ta občanka s kartičkou s informacemi. Tam si to stoprocentně přečte každý. A je to zadara. :-)

22.04.2014 20:03:18
Hledá se zkušený mechanik a prodejce

Všichni chtějí struktturované životopisy, jako by nastupoval do kosmického střediska, maximální praxi a pak člověk dají desítku za od rána do večera a po sezóně nazdar. Ale neříkám že tady u toho inzerátu to je stejné...

05.03.2014 15:56:37

redakční systém | ISSN 1803-5744