Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

saddam

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Apache Hawk A3

Úhel hlavové není 60°, ale 70°.

10.05.2017 14:12:02
Samurajským mečem proti defektům - Sahmurai Sword

odpověď na jury — #1 Když zrekapituluju svoje zatím dva nebo tři defekty s bezdušema, které jsem musel řešit v terénu (dávat duši), tak jsem vždycky věděl, že je problém, ještě když byl plášť bezpečně zapadlý v patkách, jen jsem s tím nemohl nic dělat a koukal jsem jak se mlíko nechytá. Mít u sebe knot, úplně v klidu bych měl čas ho použít. Ono je taky důležité mít TLR profil ráfků, kde patky plášťe drží i bez tlaku (a to někdy tak, že hodně).

26.03.2017 14:06:28
Favorit Cronos - předzvěst budoucího?

No, zpracování rámu pěkný, sedlo a gripy taky paráda, alfine ok. Kotouče, no, nevim, ráfkovky, třeba cyklokrosový kantíky, by se mi líbily mnohem víc. Kliky humus, páčky humus a představec totální ohavnost. Normálně snaze o kvalitní český produkt fandím, ale toto mi přijde jako hipsterská masturbace schovaná za "záchranu české značky".

  1. na tento komentář reaguje VacaMar — #3
  2. na tento komentář reaguje Flop — #5
07.03.2016 19:20:11
TEST: Mongoose Argus

Aha, už vidím, že FSA MegaExo, mají takhle úchylně nízké podložky, že to vypadá, že je tam mezera. Omlouvám se.

16.01.2015 22:52:27
TEST: Mongoose Argus

Tak pokud vidím správně, že středová mufna nejen že není zafrézovaná, ale pravá miska je bez podložek buď povolená nebo dokonce dorvaná na konec závitu, tak by mě zajímalo, kde kolo skládali, abych se tomu místu vyhýbal s půlmílovým perimetrem.

16.01.2015 22:42:28

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744