Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

okam

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Lapierre XR 729 nový karbonový větřík

odpověď na okam — #1 Omlouvám se, slovo se objevilo ještě v další kapitole a mé specifické počítadlo se zastavilo na čísle 5.

07.06.2017 18:52:40
Lapierre XR 729 nový karbonový větřík

Čte si autor po sobě článek nebo to rovnou hodí na net? Protože během dvou odstavců použít čtyřikrát slovo "specifický" je dost hrozný.

  1. na tento komentář reaguje okam — #2
07.06.2017 18:49:27
Specialized Stumpjumper Elite Carbon 29 World Cup

na kole za 106 tisíc SLX brzdy? To nemůžou ubrat ze své brutální marže tolik, aby tam dali nějaký slušný brzdy?

08.07.2016 13:29:49
Jaroslav Kulhavý doma nestačil jen na Schurtera, Cink vybojoval bramboru

Tak jak to teda je s tím vyrovnáváním? "Bronz bral osminásobný mistr světa Julien Absalon z Francie" vs "Nino Schurter, který se stal mistrem světa XCO už popáté v kariéře. Vyrovnal tak bilanci Juliena Absalona."

  1. na tento komentář reaguje petan — #2
04.07.2016 07:06:36
Zapletal zveřejnil první nominaci na MS MTB 2015

odpověď na tntbiker — #2 Juniorský kategorie nesleduju, ale jinak výběr logickej. Ty bys někoho měnil?

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #5
17.08.2015 14:07:57
Specialized 2016 - víc všeho a za víc

Tak znovu, nehjtuju, jen vyjadřuju názor. Nevím, co je to za debilní argument, že když na to nemám, tak ať nehodnotím. To se takhle vyjadřujete aji pod recenzema například filmů? Může filmovej kritik kritizovat film, když sám nemá peníze na to, aby nějakej natočil? Má snad autor tohohle článku možnost kritizovat jen kola, který si může koupit? Se proberte.

Dobře, top modely mají možná vyladěný, ale tvrdit, že mají super geometrii pro všechny? Máme snad každej stejný propozice, aby nám vyhovovaly jen jedny kola?

Další věc je marketing. Ať se na tu značku dívá kdo chce, musí uznat, že marketing mají na neuvěřitelné úrovni. Lidi jim doslova zobou z ruky a tak proč by nezdražili. Ale pokud se člověk zamyslí, tak při některých věcech si sám musí položit otázku, jestli už to není za hranou. Giro uvedlo na trh tretry s tkaničkama a najednou teď i Spešl, ale se svou historkou v tunelu. Jejich testování aerodynamiky je super, ale kolik z vás jezdí švihy průměrem 40? Vsadil bych se, že nikdo. (Ani já ne.)

A moje ideální kolo co bych si koupil při neomezeným rozpočtu? Určitě ne Spešla a to z prostého důvodu. Po době Authorové a době Meridové tu máme dobu Spešlovou a ty kola má strašně moc lidí. A za svoje peníze bych si rád dopřál trošku originality a nevezl se na módní vlně. Silnice Cipollini a bike třeba Pinarello. Za těma se každej otočí a na startu KPŽ nevidíte okolo sebe dalších 50 lidí se stejným kolem.

Jo a ty Xegie, kterej se nedokážeš bavit normálně a hned nadáváš, tak jsem rád, že sis koupil Spešla. Aspoň už máš taky brain.

  1. na tento komentář reaguje xegiie — #24
28.07.2015 16:21:25
Specialized 2016 - víc všeho a za víc

odpověď na Jendaa — #4 Tak zaprvé, nevím proč sem taháš argument, jestli na to mám nebo nemám. Už z mýho prvního postu je vidět, že si to nekoupím, ani kdybych na to měl. Ještě bys mohl zdrbat autora článku, ten si taky rýpl do bot a to třeba jen skrz to, že na to nemá.

Zadruhé jednu přehypovanou značku chceš srovnávat s druhou a to Cannondalem? Vždyť tam je to to stejný, nebo mi vysvětli logiku proč Scalpel a FSi stojí stejně? Už se to cpe všechno kolem 300 tisíc a to mi nepřijde normální.

Dobře, tak za půlku přímo ne, ale namátkou full na elektrice XTR - Canyon Lux je teď za 177 tisíc. Ale to pro tebe, evidentně milovníka Specialized, nebude dost cool. Není to prostě testovaný v aerotunelu a nemá to tu správnou masírku.

Za čtvrté, jejich kola do 50 tisíc, což je dneska střední třída, jsou absolutní krámy a prodáváají se jen díky marketingu. Skoro se nedá najít specializovanej obchod s kolama, kde neseženeš Spešla. Takže normální člověk co se neorientuje skončí pod návalem masírky s těžkou 29kou s tragickým osazením. Ale snad si bude připadat jako Jarda Kulhavý.

A za poslední, nevím co tady vytahuješ ať ti někdo řekne co má za kolo? Soudit výkonnost jen podle majitelova stroje je hodně ošemetný. Tak se trošku uklidni, dík.

  1. na tento komentář reaguje xegiie — #8
27.07.2015 22:43:22
Specialized 2016 - víc všeho a za víc

Tak když jsou lidi blbí a kupují to, tak ať zdraží. Za společenskej status se prostě platí a co na tom, že u jiné značky by člověk měl lepší kolo za míň jak půlku.

  1. na tento komentář reaguje vladimir vebr — #3
  2. na tento komentář reaguje Jendaa — #4
27.07.2015 09:50:08
Bratislavský City Downhill zrušen kvůli extrémistům

odpověď na VencaS — #1 Jako jestli byl závod povolenej? To jako vážně? Jak si to prosím představuješ? Že pod rouškou tmy natahají překážky, skoky, železný plůtky a pak zařídí aji přenos televize s komentářem? :D

Jinak to slovo "několika" evokuje, že jich tam bylo jen pár. Bohužel ne.

  1. na tento komentář reaguje VencaS — #3
22.06.2015 21:15:17
Cannondale doplní terénní silničky o odpružený model Slate

takže jde jen o cyklokrosový kolo s odpruženou vidlou?

21.06.2015 20:42:17

Počet komentářů celkem: 24

redakční systém | ISSN 1803-5744