Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Sweeta

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
TEST: Rondo Mylc CF1 - "DH gravel"

Co na tu horní rámovku asi říká Canyon? :-D

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #2
25.05.2023 08:26:37
Cyklobyznys čekají důležité týdny a měsíce

odpověď na tntbiker — #7 Takže chápu dobře, že chytrý obchodník předpokládal, že bude objednaná kola dostávat se spožděním 6-12 měsíců? Jak přesně se připravuje na takovou situaci?

23.05.2023 14:41:46
Cyklobyznys čekají důležité týdny a měsíce

odpověď na tntbiker — #2 Stejně tak bývalo kdysi normální, že se objednané zboží dodává na dohodnutý termín a ne několik měsíců po něm (v součastnosti často i rok a půl zpoždění). Pokud došlo k pozdnímu dodání, tak se vycházelo vstříc prodlouženou splatností nebo dodatečnou slevou. Teď sice obchodník možná dostane prodlouženou splatnost, ale reálně pak stejně musí kolo dodané v říjnu zaplatit někdy v únoru a doufat, že ho v květnu prodá (rozměj o rok později než plánoval).

Co se jednostranné změny podmínek týká, tak ta samozřejmě existuje jenom ze strany dodavatele.

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #7
23.05.2023 08:19:09
Cyklobyznys čekají důležité týdny a měsíce

Nutno dodat, že výrobci a distributoři zatím přenechávají veškerou zodpovědnost a rizika obchodníkům. Slovo storno prakticky neexistuje a kola objednaná na jaro 23 se budou dodávat ještě na konci tohoto roku, kdy je už nikdo potřebovat nebude. Obchodníci pak budou díky kombinaci plných skladů, slabých prodejů a faktur po splatnosti nuceni přistoupit na brutální slevovou politiku a již nasycený trh se nasytí ještě víc.

Otázka je, jak zareagují výrobci na rekordně nízkou předobjednávku na rok 24, ale nemyslím, že by došlo k výraznému poklesu doporučených MOC, jak článek předpokládá.

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #2
22.05.2023 15:58:33
Pidcock v Novém Městě obhájil vítězství, v ženách vyhrála Pieterse

odpověď na Pavel Trance — #2 Konstatuje, že byl závod rychlý a náročný. Oceňuje soupeřky, že tvrdě dřou a tím pádem je konkurence stále větší a větší. Je to profi závodnice, ale extrémně dobře placená asi nebude - stejně jako ostatní holky, což je taky nejspíš jeden z důvodů, proč nejsou víc vepředu.

  1. na tento komentář reaguje panzdenda — #6
17.05.2023 15:31:59

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744