Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Born_in_Prague

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Kristián Hynek bojuje o MS v maratonu!

Brzy se uzdrav zavodaku!

01.06.2015 21:59:57
Kolo pro život #2 - Mladá Boleslav Tour Škoda Auto

Mate nekdo zpravy o stavu trate? Predpokladam, ze je jako minule mokra... Diky.

09.05.2014 09:40:50
Rekordní Trans Brdy odpálily letošní seriál Kolo pro život

Naprosto souhlasim: "Místní organizátoři se pokusili jít v obtížnosti ještě o krok dál a pro účastníky připravili nedaleko před cílem jedno stoupání navíc. Nebyl to šťastný krok, na tom se shodli vzácně úplně všichni. Prudký rozbahněný úvoz tak kompletní startovní pole absolvovalo pěšky a nesmyslnost této novinky se naplno ukázala ve chvíli, kdy po absolvování tohoto výstupu následoval takřka okamžitě těžký sjezd v podstatě do stejného místa, odkud se do kopce vyrazilo." Obcas mi prijde, ze nektere useky vymysli nekdo, kdo na kole nejezdi... Jinak fajn zavod a dobra atmosfera! Diky.

28.04.2014 17:58:28

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744