Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Jíljí Lžící

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Nejslavnější domácí cyklista současnoti Jan Hirt vyrazil s fanoušky

Jak to má Force s těmi přilbami? Sami je navrhují, nebo jen vybírají z katalogu? Taková přilba Rockbros HC-58 jakoby z oka vypadla Force Lynx.

24.06.2022 20:16:05
TEST: Wahoo Elemnt Bolt 

Jezdím s Boltem s maximální spokojeností tři roky. Přijde mi skoro neuvěřitelné, že Wahoo udělalo tak designově nadčasový (subjektivní názor) computer s odladěným systémem. Ani jednou mi systém nespadl (450 jízd), výdrž pořád na úrovni 10 hodin.

24.02.2021 19:28:22
Stupno zkropil déšť, na atmosféře to ale neubralo

Díky za reportáž. Než se objeví první jízlivý příspěvek ohledně pravopisných chyb a překlepů - pro začátek by stačilo hotový text jednoduše zkopírovat do Wordu, který hrubky a překlepy podtrhne (červeně a modře). Je to práce na 5 minut a nemusí se platit externí korektor.

A teď koukám, že ty chyby redakční systém podtrhává i v komentáři...

Dá se řící

tedy mohli dočka

zapoměla byla

za keteré by

shromaždit

obrovskýmé

z něhož vznike

jde bezdebat

dieslovým stylem

z desáte pozice

  1. na tento komentář reaguje Burgr — #2
03.08.2020 14:17:14
Zamyšlení: Opravdu mám zůstat doma?!

No pro mě je to celkem dilema. Snad nikdy jsem neměl takovou příležitost pro dlouhé vyjížďky jako nyní - práce z domova, spousta času, příznivé počasí...

Ale na kolo nejdu - minimálně z toho důvodu, že bych si to nedokázal užít. Zajdu si zaběhat či na výlet do lesa. Ale na kole se cítím tak nějak nesolidárně vůči těm lidem, kteří se svým oblíbeným činnostem věnovat nemůžou, případně řeší problémy zásadnějšího rázu, než je omezení jejich koníčka. Ale to je jen můj subjektivní pohled...

  1. na tento komentář reaguje krispin — #5
  2. na tento komentář reaguje Honza S. — #6
28.03.2020 08:13:39
Tým GT Opportunity Brno vyrazil do sezony

Co je špatnýho na těch nových SIDech? Na cyklobazaru se jich všichni zbavují...

  1. na tento komentář reaguje rotik — #2
  2. na tento komentář reaguje Honza S. — #3
27.03.2019 19:06:34

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744