Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

RN

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
TEST: Merida eOne Twenty 500

Já bych byl ohledně elektrokol v klidu. Teď to přišlo do módy, za chvilku z hlavního zájmu zase zmizí. Takové fatbiky by mohly vyprávět, že :-)

22.10.2017 19:30:06
Zpátky v terénu! Ondřej Cink po roce opouští silnici

Je to jeho život, ať dělá to, co ho bude bavit, ale stejně to nechápu. Jezdit největší závody světa, se žralokem v jednom týmu, smlouvu na 2 roky, co by za to jiný dali ... Tak aspoň toho Schurtera sfoukni jako svíčku :-)

18.10.2017 21:06:41
Kulhavý: Porazit Schurtera je dobrá motivace na příští rok

Rozhovor a celkově zpravodajství super, ale nezazněla otázka, kolik facek dostal ten brazilec za tu prasárnu v depu...

10.09.2017 11:04:09
Ohlédnutí za prvním dílem ČP XCM - Králem Šumavy 2017

Závod byl nádhernej, jako vždycky. Ale fakt musím napsat - tam je tak krásně, trať, příroda, panorámata a do článku dáte úplně nejhorší fotku, jaká tam šla udělat - Bubla s Ráfkem na poli a za nima je hromada s hnojem, a aby toho nebylo málo, tak ještě takhle doprasená postprocesem. Kompozice, zpracování, brrrr, jednoznačně vítěz v kategorii nehorší fotka na MTBS v historii :-)

29.05.2017 15:37:53
TEST: Sram Eagle 1x12

odpověď na petan — #6 Přechod z 3 tácu na 2 tác mělo logiku a přineslo víc výhod než nevýhod, o tom asi žádná. Ale u přechodu z 2 tácu na jeden už je podle mě poměr obráceně, víc nevýhod než výhod, teda pro nás smrtelníky ... Kdo si kupuje kolo za 30, tak už vidím, jak si bude měnit převodník, když zjistí, že to neutočí a jeho nadšení nad výměnou řetězu po každých pár km ...

  1. na tento komentář reaguje panzdenda — #11
24.07.2016 12:55:07

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744