Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Magua

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Na koho si v Novém Městě vsadit?

Tak short track vyšel Lutovskému dost přesně.

15.05.2021 07:37:54
TEST: Norco Revolver HT 2

Hardtail vážící 13 kg, jehož komponenty se dávají na kola okolo 30 000? Proč koupit kolo, kde mám hned vyměnit (rozuměj koupit znovu za spoustu peněz) půlku komponentů? Aneb kupovat hardtail rám za 64 000? To fakt ne. Ať tam dají Rebu, o kategorii lepší brzdy a aspoň Sram NX a bude to za tu cenu komponentově přijatelné.

23.04.2020 08:24:41
Ghost Lector SF odtajněn

Ošklivé, těžké a jen s 32zubovým převodníkem - to je to je spíš uglyheavytail.

18.11.2019 23:21:23
OH Tokio: první dojmy z olympijské trati

Když už i Schurter řekne, že to je hodně těžký, tak to musí být naprostý masakr.

05.10.2019 08:20:17
MS XCM Grächen 2019: Hynek má stříbro, Prevot další titul!

Skvělé výsledky našich maratonců. Škoda, že Kristián nezachytil ten poslední brutální nástup Paeze na konci toho asfaltového výjezdu. Zkoušel ho dojet, ale ten Kolumbijec jel totální hranu a docvakl by si ho snad už jen van der Poel. Jinak přenos docela zvláštní. Viděl jsem živě posledních asi 15 km na FB. Kamery stále sledovaly skupinu s Hynkem, Paezem a Medvěděvem, byl tam i Ondra, ale v posledním asfaltovém stoupání odpadl. A komentátoři stále mleli o tom, že před nimi jsou bratři Flückigerové a jak určitě bratři vzorně spolupracují. Takhle to bylo asi půl hodiny a to i přesto, že na titulcích se stále objevovalo, že jde o vedoucí skupinu a po Flückigerech nebylo ani vidu ani slechu. Až asi 5 km před cílem jim to docvaklo, že Flückigerové jsou dávno někde vzadu.

22.09.2019 18:30:21

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744