Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Magua

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Specialized Epic Comp - závodní startovačka

Cpát převodník s 30 zuby na bike jako je Epic je prostě donebevolající hovadina. S převodníkem pod 34 zubů se prakticky nedá jezdit po silnici pokud se člověk nechce plazit jako hlemejžď nebo dupat jako králíček duracel. A pokud mi někdo tvrdí, že tyto bajky nejsou určené na silnici, tak se mýlí - jen a pouze v terénu se jezdit opravdu nedá. Když chce člověk něco projet a zažít, musí častou absolvovat dlouhé kilometry na silnici i s mtb kolem.

  1. na tento komentář reaguje rotik — #4
04.10.2018 18:20:03
Sedmý titul aneb Schurter show před 25 tisíci diváky

buše = buď se :-D

09.09.2018 13:09:28
Sedmý titul aneb Schurter show před 25 tisíci diváky

odpověď na zbartos — #3 odpověď na zbartos — #3 Díky, zajímavé. No ale bohužel ani Lenzerheide nepřineslo změnu. Je to jen můj tip, ale myslím, že nadcházející sezóna bude klíčová - buše Jarda vrátí dejme tomu do světové TOP 10 v XC nebo skončí.

09.09.2018 13:08:28
Sedmý titul aneb Schurter show před 25 tisíci diváky

odpověď na MartinR — #1 To by zajímalo asi víc lidí, jenže mi přijde, že čím hůř JK jezdí, tím méně komunikuje s médii. Což je škoda, protože skuteční fanoušci mu hlavu neutrhnou, když mu to nejde a rádi by věděli, v čem je problém. Možná to ani JK neví, ale své pocity přeci sdělovat může, když to dělal i dřív. Podobně špatnou sezónu měl i Fumic - zajímavé, že oba soupeřili o prvenství v Cape Epic, tak jestli to s tím nesouvisí. Letos tedy překvapení č. 1 Kerschbaumer, který jako jediný dokáže s Ninem závodit vyrovnaně vícekrát za sebou. Van der Poelovi chybí opravdu jen kousek, další mladé pušky jsou také na dohled. Příští rok slibuje zajímavé závody...

  1. na tento komentář reaguje zbartos — #3
09.09.2018 07:20:34
Nino Schurtera přijede podpořit 20000 lidí, může ho někdo porazit?

odpověď na jnovotny77 — #1 Dvojnásobný olympijský vítěz tam není nikdo, ani Nino ani Jára. Co vyhrávám? :-)

08.09.2018 15:15:30

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744